Πειτε την γνωμη σας...

Oι ψηφοφορίες του club

Συντονιστής: Puntoclub.gr moderators

Το φορουμ πρεπει να εχει κατηγοριες μονο για τα Punto μας η και γενικου περιεχομενου κατηγοριες?

Μονο για τα punto και το club?
31
31%
Και αλλες κατηγοριες
70
69%
 
Σύνολο ψήφων: 101

Άβαταρ μέλους
puntomad
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 2747
Εγγραφή: Τρί Μαρ 16, 2004 10:44 pm
Τοποθεσία: Γαλάτσι Αθήνα
Επικοινωνία:

Πειτε την γνωμη σας...

Δημοσίευση από puntomad » Πέμ Μαρ 10, 2005 11:53 am

Πειτε την γνωμη σας...

Το φορουμ πρεπει να εχει κατηγοριες μονο για τα Punto μας η και γενικου περιεχομενου κατηγοριες?


Εικόνα

Άβαταρ μέλους
puntomad
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 2747
Εγγραφή: Τρί Μαρ 16, 2004 10:44 pm
Τοποθεσία: Γαλάτσι Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από puntomad » Πέμ Μαρ 10, 2005 12:01 pm

Καλο θα ειναι να γραφετε και 2 λογακια και να διατυπωνεται την γνςμη σας καλυτερα. Ενα κλικ σε μια απο τις 2 επιλογες δεν λεει και παρα πολλα.
Ευχαριστω.
Εικόνα

JL
Νικολάκης
Νικολάκης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 20, 2005 10:01 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από JL » Πέμ Μαρ 10, 2005 12:08 pm

πιστευω μονο για τα punto μας θα πρεπει να ασχολουμαστε και περιστασιακα με το `groop FIAT

X-Beezer
Έβγαλα το Ν
Έβγαλα το Ν
Δημοσιεύσεις: 171
Εγγραφή: Τρί Μαρ 23, 2004 12:52 pm
Τοποθεσία: Παλαιό Φάληρο

Δημοσίευση από X-Beezer » Πέμ Μαρ 10, 2005 12:17 pm

EDITED BY X-BEEZER
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος X-Beezer την Πέμ Μαρ 31, 2005 12:42 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
PUNTO GT3 - ROSSIFUMI - CURVA SUD - Σωτήρης Εικόνα

Άβαταρ μέλους
GT
Εμαθα να ξεκινάω.
Εμαθα να ξεκινάω.
Δημοσιεύσεις: 249
Εγγραφή: Κυρ Απρ 18, 2004 4:27 am
Τοποθεσία: Αγια Παρασκευή

Δημοσίευση από GT » Πέμ Μαρ 10, 2005 1:08 pm

δεν πιστευω πως ειναι κακο να υπαρχει μια ενοτητα ξεχωριστη για οποιαδηποτε αλλα μοντελα της αγορας...
Εικόνα

giannis_gt
Νικολάκης
Νικολάκης
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 02, 2004 9:49 am
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από giannis_gt » Πέμ Μαρ 10, 2005 1:18 pm

Γειά σας και από μένα. Θα συμφωνήσω κι εγώ με το Γιώργο ( GT ) και με τον X-Beezer, ότι δεν είναι κακό να υπάρχει μια ενότητα (και να μείνει μία, μην αρχίσουν να αυξάνονται) και με τα άλλα μοντέλα της αγοράς απλά ενημερωτικά.

Άβαταρ μέλους
bravonick
Τρέχω σε αγώνες.
Τρέχω σε αγώνες.
Δημοσιεύσεις: 1169
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 08, 2005 3:53 pm
Τοποθεσία: Στον Κόσμο Μου!!!

Δημοσίευση από bravonick » Πέμ Μαρ 10, 2005 1:41 pm

Γιατί να μην μπει ρε παιδιά??? καλή ιδέα... εχω τόσες ερωτήσεις να κάνω σχετικά με το bravaki μου!!!
Ventivalvola Potenza!

Άβαταρ μέλους
nick_NOS
Μαθαίνω να στρίβω.
Μαθαίνω να στρίβω.
Δημοσιεύσεις: 608
Εγγραφή: Δευ Αύγ 02, 2004 11:44 pm
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευση από nick_NOS » Πέμ Μαρ 10, 2005 1:50 pm

εγω λεω να μεινει οπως ειναι!!!

Άβαταρ μέλους
PuntoGTR
Μαθαίνω να στρίβω.
Μαθαίνω να στρίβω.
Δημοσιεύσεις: 536
Εγγραφή: Παρ Μαρ 26, 2004 10:47 am
Τοποθεσία: Χολαργός

Δημοσίευση από PuntoGTR » Πέμ Μαρ 10, 2005 1:58 pm

Νομίζω ότι ο φίλος X-Beezer με έχει καλύψει σε γενικές γραμμές...Ας "μαζευτεί" λίγο το site όχι όμως δικτατορικά και με σεβαστό ΟΛΟΙ προς ΟΛΟΥΣ...
PuntoGT 4 ever

Άβαταρ μέλους
ValDog
Τρέχω σε αγώνες.
Τρέχω σε αγώνες.
Δημοσιεύσεις: 1142
Εγγραφή: Τετ Ιαν 05, 2005 3:02 pm
Τοποθεσία: Λάρισα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ValDog » Πέμ Μαρ 10, 2005 4:19 pm

Κακά τα ψέματα, αν το forum ασχολείται αποκλειστικά και μόνο με το Punto μπορεί και να γίνει βαρετό.
Θα διαφωνήσω με τον X-Beezer μόνο ως προς το θέμα του chat που αναφέρει. Δεν λέω βέβαια να να γίνονται διάλογοι οι οποίοι θα είναι άσχετοι και αδιάφοροι για τα υπόλοιπα μέλη, αλλά σκεφτείτε και τα μέλη που είναι από επαρχεία και δεν έχουν δυνατότητα ούτε στις συναντήσεις ούτε στις εκδρομές να έρχονται και έτσι ο μόνος τρόπος "επικοινωνίας" είναι αυτό το chat.
Puntoclub! Δεν αφήνουμε τίποτα όρθιο στο πέρασμά μας! PDT_Armataz_01_42

Άβαταρ μέλους
m0rales
Εμαθα να ξεκινάω.
Εμαθα να ξεκινάω.
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: Τρί Μαρ 16, 2004 11:40 pm
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από m0rales » Πέμ Μαρ 10, 2005 4:29 pm

episis thelete nampei chatroom sto site ?
Εικόνα
Γίνετε μέλος στο www.GoSSip.gr
Αξιόπιστο WebHosting ? ? ? που ? www.Webstation.gr
Εδώ υπάρχω εγώ και κανείς άλλος.... Καλωσόρισες στο όνειρο...



Όλα τριγύρω αλλάζουν
και όλα τα ίδια μένουν.....

Άβαταρ μέλους
Sonicboom
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 3153
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 28, 2004 4:39 pm
Τοποθεσία: Γλυφάδα

Δημοσίευση από Sonicboom » Πέμ Μαρ 10, 2005 4:51 pm

Το site από θεματολογία είναι ακρετά πλήρες, δεν πιστεύω πως υπάρχει λόγος να αφαιρεθεί κάτι. Αυτό που κατά τη γνώμη μου πρέπει να γίνει είναι σβήσιμο παλαιών topics από το happy time που δεν έχουν μεγάλη σημασία όπως το "βελτιώσεις" και που δεν ανοίγονται πλέον. Δεν υπάρχει λόγος το happy time να είναι αρκετές σελίδες γιατί επιβαρύνει και το forum.
To chat room στο site είναι καλή ιδέα και ίσως περιορίσει λιγακί των όγκο των posts στο happy time.
Εικόνα
.

X-Beezer
Έβγαλα το Ν
Έβγαλα το Ν
Δημοσιεύσεις: 171
Εγγραφή: Τρί Μαρ 23, 2004 12:52 pm
Τοποθεσία: Παλαιό Φάληρο

Δημοσίευση από X-Beezer » Πέμ Μαρ 10, 2005 5:05 pm

ValDog έγραψε:Κακά τα ψέματα, αν το forum ασχολείται αποκλειστικά και μόνο με το Punto μπορεί και να γίνει βαρετό.
Θα διαφωνήσω με τον X-Beezer μόνο ως προς το θέμα του chat που αναφέρει. Δεν λέω βέβαια να να γίνονται διάλογοι οι οποίοι θα είναι άσχετοι και αδιάφοροι για τα υπόλοιπα μέλη, αλλά σκεφτείτε και τα μέλη που είναι από επαρχεία και δεν έχουν δυνατότητα ούτε στις συναντήσεις ούτε στις εκδρομές να έρχονται και έτσι ο μόνος τρόπος "επικοινωνίας" είναι αυτό το chat.
Φίλε ValDog αυτό που εννοώ εγώ είναι να μην γεμίζουμε σελίδες επί σελίδων με post τύπου " α, οκ", "και εγώ", "σωστός" κλπ και γενικότερα με περιττές συζητήσεις που ανετότατα μπορούν να γίνουν: 1. Μέσω Pm 2. Μέσω κάποιου instant messaging προγράμματος (MSN, Yahoo, IRc) 3. Μέσω τηλεφώνου.
Με τον Sonic θα διαφωνήσω στο εξής (μοιάζει με τεχνική λεπτομέρεια αλλά στην ουσία της δεν είναι). Το FORUM είναι πλήρες, όχι το site. Κατ' εμέ έχουμε ένα καλό forum, αλλά λείπει αρκετό υλικό για να θεωρηθεί ολοκληρωμένο site ( και δεν εννοώ καλλιτεχνίες, flash κλπ. Εννοώ τεχνικά άρθρα, άρθρα για το Punto κλπ)...
PUNTO GT3 - ROSSIFUMI - CURVA SUD - Σωτήρης Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Sonicboom
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 3153
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 28, 2004 4:39 pm
Τοποθεσία: Γλυφάδα

Δημοσίευση από Sonicboom » Πέμ Μαρ 10, 2005 5:18 pm

xbeezer δεν διαφωνούμε σε αυτό...το site οντως χρειάζεται και άλλα στοιχεία εκτός του forum. Πιο πάνω εννοούσα το forum.
Εικόνα
.

MAFIA

Δημοσίευση από MAFIA » Πέμ Μαρ 10, 2005 5:22 pm

κατα την γνωμη μου πιστευω πως για να μην γινει τελειως βαρετο και μονοτονο το forum θα πρεπει να υπαρχει μια ανεπτυγμενη θεματολογια εκτος των punto!και εγω πιστευω πως πρεπει να διαγραφουν ορισμενα πραγματα απο το happy time που μετρανε πολυ χρονο μεσα στο site!
οσο αναφορα για το chat μεσα στο forum πιστευω οτι πρεπει να δημιουργηθει ενα θεμα με αυτο αρκει να μην ειμαστε μονο μεσα εκει και να μην ασχολουμαστε καθολου με το υπολοιπο forum!

Απάντηση

Επιστροφή στο “Ψηφοφορίες”