ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α' Εθνική 2007-08 Super League

Θέματα που αφορούν τον αθλητισμό.

Συντονιστής: Puntoclub.gr moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Kostakis88
Νικολάκης
Νικολάκης
Δημοσιεύσεις: 78
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 03, 2007 10:22 am
Τοποθεσία: gerakas

Δημοσίευση από Kostakis88 » Δευ Ιαν 07, 2008 9:16 pm

Παιδια καλη χρονια χρονια πολλα ειχα καιρο να μπω αλλα τωρα ειμαι με αδεια και πηρα και μεταθεση στα Γιαννενα.Λοιπον επειδη διαβασα πολλα μεχρι στιγμησ και οχι ολα ας πω και εγω την δικη μου γνωμη λοιπον.Αν πιστευεται οτι φετος θα το παρει η ΑΕΚ η ο ΠΑΟ μαλλον βλεπεται ονειρο αν παλη πιστευεται οτι τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ τον παει η διαιτισια μπορει εν μερει να εχεται και δικιο αλλα οχι οτι αδικιθηκαν οι παικτες του ΗΡΑΚΛΗ ουτε το χερει εδωσε στην φαση που εχασε το γκολ ο Cesar ουτε το κορνερ που εκτελεσαν η παικτες του ΗΡΑΚΛΗ ηταν σε σωστη θεση αυτα για την ομαδαρα.Η ΑΕΚ παλι λεει οτι η διαιτισια δεν την παει μια αν πιστευει οτι μονο αυτο την κανει να χανει εχει μεγαλο λαθος δεν ευθειναι και αυτη που δεν πεζει μπαλα?οεο?,και τωρα ο ΠΑΟ αν βρισκεται 3ος μαλλον ειναι τυχερος κανονικα και 5ος θα επρεπε να ειναι αλλα ειναι και τυχερος ο ατοιμος.Αυτα ειχα να πω πιστευω οτι ημουν οσο μπορουσα αντικιμενεικος.Πιστευω να τα πουμε σε καμια συναντηση τωρα!!!! :razz:


Όταν κάνεις το καλό, ζήτα απόδειξη, μην τυχόν και ο παράδεισος δουλεύει σαν την εφορία.

Άβαταρ μέλους
soundcrash
Τρέχω σε αγώνες.
Τρέχω σε αγώνες.
Δημοσιεύσεις: 1510
Εγγραφή: Τρί Απρ 10, 2007 12:35 am
Τοποθεσία: Ροδος

Δημοσίευση από soundcrash » Τρί Ιαν 08, 2008 12:49 am

και τωρα ο ΠΑΟ αν βρισκεται 3ος μαλλον ειναι τυχερος κανονικα και 5ος θα επρεπε να ειναι αλλα ειναι και τυχερος ο ατοιμος
Καλα καλα θα τα πουμε στο τελος του πρωταθληματος!!! PDT_Armataz_01_28
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Sporti
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 2016
Εγγραφή: Παρ Ιουν 30, 2006 3:11 pm
Τοποθεσία: Αλιμο

Δημοσίευση από Sporti » Τρί Ιαν 08, 2008 8:43 am

H mia edra pou epaixse to rolo tis ston 1o gyrw itan h tripoli,.....antistoixo rolo sto 2o gyro tha paixsei h toumpa,.....nomizw exei kai tous 3 entos....
ΕικόναΕικόναΕικόνα

ΜΚ1 Sporting - MK2b Sporting - Grande Sporting - A3 Sportback 1.8TFSI

Άβαταρ μέλους
HauntedPunto
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 5941
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 23, 2005 10:55 am
Τοποθεσία: Πασαλιμάνι!!!

Δημοσίευση από HauntedPunto » Τρί Ιαν 08, 2008 9:16 am

Xeno έγραψε:ρε συ Haunted άλο παιχνίδι είδες?
με σπροξιά πήρατε το πέναλντι όχι με τάκλιν.... (αλήθεια τον Καραγκούνη γιατί τον λένε κωλοτούμπα?)
δεν είμαι βάζελος καρδιά μου..
το ριπλέι το είδα στη ΝΕΤ την Κυριακή το βράδυ, στις φάσεις που αναλύει αυτός ο πρόεδρος.. δεν είπα ότι ήταν τάκλιν αλλά "ποδόκλείδωμα" ας πούμε.. την έδειξε πάρα πολλές φορές τη φάση και σε πολύ slow motion..

και γω όταν είδα τη φάση σε κανονική κίνηση, είπα τι κάνει ο πάλι ο Αζορ (ο κολοτούμπας).. στο slow φαίνεται καθαρά..
Εικόνα Made Me Do It
Pure on the outside, Haunted on the inside...

Άβαταρ μέλους
andrew
Τρέχω σε αγώνες.
Τρέχω σε αγώνες.
Δημοσιεύσεις: 1886
Εγγραφή: Τρί Αύγ 23, 2005 8:56 pm
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευση από andrew » Κυρ Ιαν 13, 2008 9:57 pm

ανυπαρκτο το γκολ του βαζελου!!!

πεντακαθαρα η μπαλα ειχε περασει την γραμμη!ο εποπτης να βλεπει καλυτερα!

επρεπε να δωσει πεναλτι και στον ολυμπιακο για το χερι που εκανε παιχτης του παναθηναικου(δεν θυμαμαι ποιος)!!!

οπως και να χει εγω απτον ολυμπιακο δεν εμεινα ευχαριστημενος στον αμυντικο τομεα!

φανερη η ελλειψη του στολτιδη!!!

τα λεμε την τεταρτη!!
See you in another life . . .

Άβαταρ μέλους
~SiNNeR~
Έβγαλα το Ν
Έβγαλα το Ν
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 03, 2008 7:14 pm
Τοποθεσία: N.Ikonio-Perama

Δημοσίευση από ~SiNNeR~ » Κυρ Ιαν 13, 2008 10:02 pm

Ναι μαλλον ο διαιτιτης δεν ειχε βαλει τα γυαλια του! :lol:
Hazard Team-Tuning & Speed addicts www.Hazard-Team.6forum.net <--Click to Join

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
soundcrash
Τρέχω σε αγώνες.
Τρέχω σε αγώνες.
Δημοσιεύσεις: 1510
Εγγραφή: Τρί Απρ 10, 2007 12:35 am
Τοποθεσία: Ροδος

Δημοσίευση από soundcrash » Κυρ Ιαν 13, 2008 10:03 pm

Ωραιος αγωνας να βαζαμε και το πεναλτι και αντε γεια μετα!!!
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
BLUE SCORPION
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 3018
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 17, 2006 2:53 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ-ΡΟΔΟΣ

Δημοσίευση από BLUE SCORPION » Κυρ Ιαν 13, 2008 10:06 pm

ο ολυμπιακος ηταν για τον ( greek parody calgon )
ο παο απο την αλλη εβαλε ενα ανυπαρκτο γκολ μεν
αλλα ηταν καλυτερος δεν ξερω εαν οφειλεται στο οτι προηγηθηκε ή απλα ηρθε πιο προετοιμασμενος το θεμα ειναι οτι ισως αξιζε την νικη ισως παλι η ισοπαλια να ηταν πιο δικαιο αποτελεσμα με βαση τα 2 γκολ και απο τις 2 πλευρες αυτα απο μενα
και οπως θα περνω τις στροφες με 130 χωρις λαστιχα και αντιστρεπτικες εσυ αν θελεις κοιταζε με
"esy eisai o monos an8rwpos ston kosmo pou exeis mprostokinhto kai kaneis kalyteres pantes apo piswkinhto"cool_pipis
http://www.youtube.com/watch?v=A2CQ3YE4 ... ed&search=
http://www.youtube.com/watch?v=SsDY0nbZtSI
http://www.youtube.com/watch?v=SBKOpFVggr8

Άβαταρ μέλους
polatov
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 6527
Εγγραφή: Παρ Σεπ 01, 2006 6:10 pm
Τοποθεσία: Ηλιουπολη

Δημοσίευση από polatov » Κυρ Ιαν 13, 2008 10:06 pm

ο Ολυμπιακος αμυντικα ανυπαρκτος πολυ μετριο κεντρο και μια απτα ιδια μπροστα.σαφως ανωτερος ο Παναθηναικος αλλα δεν μπορω να πω οτι αξιζε νικη.
δεν θελω να εξετασω αν αδικηθηκε καπου ο Ολυμπιακος απλα μιλαμε για ΤΟ χαλι στη φαση που μπαλα βγηκε ολοκληρη εξω..
ο Παναθηναικος παροτι ειχε ευκαιριες εχασε πολλα γκολ οχι απο ατυχια αλλα απο ανικανοτητα..
δε με χαλασε το Χ για την εικονα και των δυο ομαδων αλλα το γκολ που μετρησε αλλαξε πολλα.
την Τεταρτη θα εχουμε πιο ολοκληρωμενη αποψη.
"Competition reduces competitors"
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
g
Τρέχω σε αγώνες.
Τρέχω σε αγώνες.
Δημοσιεύσεις: 1906
Εγγραφή: Τετ Μαρ 16, 2005 4:23 pm
Τοποθεσία: Βούλα Αττικής

Δημοσίευση από g » Κυρ Ιαν 13, 2008 10:28 pm

εγω θα πω το εξης(Παναθηναικος), ο ΠΑΟ πιστευω επρεπε να νικησει...αλλα κ το χ μια χαρα ειναι.. Ο ΟΣΦΠ, δε παρακολουθω το πως παιζει, γεμνικα δε παρακολουθω κ πολυ ποδοσφαιρο...δε μου φανηκε πολυ δυνατος... το γκολ δε του ΟΣΦΠ ηταν τι να σας πω..απο χαζομαρα του ΠΑΟ, κ ηταν πως παιζαμε ποδοσφαιρο στο νηπιο, που ολοι στη μπαλα κ χαμπαρι κ οποοιος ηταν φαρδος το εβαζε...ενα τετοιο πραγμα.
Σαφως κ ηταν αουτ η φαση του γκολ, αλλα σα φαση εννοω σα γκολ ηταν ωραιο...αλλα ξεκινησε απο ΑΟΥΤ.
Κριμα παντως γτ κ οι δυο ομαδες ειχαν την ευκαιρια να βαλουν ωραια γκολ με επαγγελαμτικο επιπεδο κ οχι οτι να ναι...ειχε καλες κ ωραιεσ φασεις...Ηταν μια αναλαμπη για τον ΠΑΟ, φοβαμαι πως θα φαει πολλα τη Τεταρτη..χαχαχαχα, κ ειμαι κ ΠΑΟ.
στη βαθμολογια ασχδετο ποιος αει πρωτος, κτλ;;

Άβαταρ μέλους
~SiNNeR~
Έβγαλα το Ν
Έβγαλα το Ν
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 03, 2008 7:14 pm
Τοποθεσία: N.Ikonio-Perama

Δημοσίευση από ~SiNNeR~ » Κυρ Ιαν 13, 2008 10:33 pm

1.Αεκ 36-2.ΟΣΦΠ 35-3.ΠΑΟ 34.
Hazard Team-Tuning & Speed addicts www.Hazard-Team.6forum.net <--Click to Join

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
polatov
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 6527
Εγγραφή: Παρ Σεπ 01, 2006 6:10 pm
Τοποθεσία: Ηλιουπολη

Δημοσίευση από polatov » Κυρ Ιαν 13, 2008 10:33 pm

η Αεκ και παλι πρωτη.φυσικα το γκολ του Ολυμπιακου ηταν απο λαθος του Παναθηναικου αλλα τουλαχιστον πεντακαθαρο γκολ.
εγω δεν ειπα οτι ο Ολυμιακος επαιξε καλυτερα.
το γκολ ηταν πολυ καλο αν και απο αουτ και απο αδρανεια της αμυνας λογω του οτι πιστευαν οι αμυντικοι οτι η μπαλα εχει βγει.
Φυσικα υπαρχουν παρα πολλες φασεις που θα συζητηθουν αλλα νομιζω οτι δεν εχει νοημα μιας και ερχεται την τεταρτη και αλλος αγωνας και νθα κρινουμε καλυτερα.
"Competition reduces competitors"
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
~SiNNeR~
Έβγαλα το Ν
Έβγαλα το Ν
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 03, 2008 7:14 pm
Τοποθεσία: N.Ikonio-Perama

Δημοσίευση από ~SiNNeR~ » Κυρ Ιαν 13, 2008 10:35 pm

Ναι ολα θα κριθουν την Τεταρτη!
Hazard Team-Tuning & Speed addicts www.Hazard-Team.6forum.net <--Click to Join

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
g
Τρέχω σε αγώνες.
Τρέχω σε αγώνες.
Δημοσιεύσεις: 1906
Εγγραφή: Τετ Μαρ 16, 2005 4:23 pm
Τοποθεσία: Βούλα Αττικής

Δημοσίευση από g » Κυρ Ιαν 13, 2008 10:39 pm

εγω ως Βαζελος ποιο να φοβαμαι σα 4, χχαχαχαχαχαχαχ, εκτος κ αν εχει μεγαλη διααφορα...ναι καλα δεν ειδα κ πολυ τον αγωνα...αλλα απο οσο ειδα...αξιζαν κ οι δυο ποιο ωραια γκολ..Πανο δε λεω οτι ειπες κατι. τη γνηωμη μ ειπα.. καλα τη Τεταρτη δε θα ξεδιαλυνει κ πολυ το τοπιο γτ αλλο παιχνιδι αλλη βαρυτητα, αλλοι παραγοντες αλλη τυχη, αλλη διαιτησια, εγω σχολιασα το σημερα, αν κ για τη Τεταρτη ειπα αν κ ΠΑΟ: να χασουμε αξιοπρεπως, γτ προς τα εκει το βλεπω

Άβαταρ μέλους
~SiNNeR~
Έβγαλα το Ν
Έβγαλα το Ν
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 03, 2008 7:14 pm
Τοποθεσία: N.Ikonio-Perama

Δημοσίευση από ~SiNNeR~ » Κυρ Ιαν 13, 2008 10:44 pm

Δεν ξερω φιλε g αν θα χασετε που λες αλλα με αυτα που ειδα σημερα ολα τα πειμενω!
Hazard Team-Tuning & Speed addicts www.Hazard-Team.6forum.net <--Click to Join

Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Sports”