Mοτερ απο gp abarth σε punto mk2α

Συντονιστής: Puntoclub.gr moderators

Άβαταρ μέλους
Gazofonix
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8014
Εγγραφή: Πέμ Απρ 22, 2010 6:21 pm
Τοποθεσία: Καστορια-Θεσ/νικη

Re: Mοτερ απο gp abarth σε punto mk2α

Δημοσίευση από Gazofonix » Πέμ Ιούλ 12, 2012 12:23 am

Ετσι απο περιεργεια και μονο θα τον κανω και εγω ενα τηλ.Να δουμε τι εχει να πει.
Και πιο συγκεκριμενα για μετατροπη θελει.Μοτερ κομπλε(με A/C-δυναμο,μιζα κλπ),σασμαν,ημιαξονια,γεφυρα,3 βασεις (μηχανης-σασμαν-κοντρα),εξατμιση,πλεξουδα κινητηρα,πλεξουδα αμαξωματος,καντραν,εγκεφαλο ψεκασμου,ντιζες επιλογεα (πιθανον και επιλογεα κομπλε),ψυγειο νερου,ψυγειο A/C,εναν γατο ηλεκτρολογο για να κανει το immo να δουλεψει και εναν μηχανικο που να εχει χρονο και διαθεση να μπλεξει.Βαλε και κατι σε συμπλεκη,αντλια νερου,σετ ιμαντα χρονισμου,λαδια,μπουζια,παραφλου κλπ.


AKIS P έγραψε:και επαναλαμβανω η γατα τρωει το καναρινι.....καναρινακι με 14 αρι μοτερ που φοραει τα αντερα του και παραπανω αλογα απο μενα και εγω ξερω να κανω μαγκιες :wink:

Άβαταρ μέλους
arpas
Τρέχω σε αγώνες.
Τρέχω σε αγώνες.
Δημοσιεύσεις: 1641
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 1:47 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Mοτερ απο gp abarth σε punto mk2α

Δημοσίευση από arpas » Πέμ Ιούλ 12, 2012 12:30 am

Gazofonix έγραψε:Ετσι απο περιεργεια και μονο θα τον κανω και εγω ενα τηλ.Να δουμε τι εχει να πει.
Ναι ξέρω, από καθαρά φιλολογικό ενδιαφέρον θα πάρεις... Έτσι αόριστα... :mrgreen: :offtopic

Άβαταρ μέλους
Gazofonix
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8014
Εγγραφή: Πέμ Απρ 22, 2010 6:21 pm
Τοποθεσία: Καστορια-Θεσ/νικη

Re: Mοτερ απο gp abarth σε punto mk2α

Δημοσίευση από Gazofonix » Πέμ Ιούλ 12, 2012 12:35 am

Μπα οχι ρε φιλε.18αρι δεν το κανω.Δες λιγο τι εγραψα στο προηγουμενο ποστ.Καλυτερα να αγορασω ενα ετοιμο και με "¨μαγεικο" τροπο να το δηλωσω αντ/ση κινητηρα με 1.2. :wink:
(ναι οπως το διαβασες.Ηδη τα μισα 2 λιτρα Vitara εχουν αλλαξει αδεια που λεει οτι φορανε 1.6 μοτερ.)
AKIS P έγραψε:και επαναλαμβανω η γατα τρωει το καναρινι.....καναρινακι με 14 αρι μοτερ που φοραει τα αντερα του και παραπανω αλογα απο μενα και εγω ξερω να κανω μαγκιες :wink:

Άβαταρ μέλους
arpas
Τρέχω σε αγώνες.
Τρέχω σε αγώνες.
Δημοσιεύσεις: 1641
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 1:47 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Mοτερ απο gp abarth σε punto mk2α

Δημοσίευση από arpas » Πέμ Ιούλ 12, 2012 12:44 am

Μεγάλη κουβέντα μη λές...

Άβαταρ μέλους
Gazofonix
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8014
Εγγραφή: Πέμ Απρ 22, 2010 6:21 pm
Τοποθεσία: Καστορια-Θεσ/νικη

Re: Mοτερ απο gp abarth σε punto mk2α

Δημοσίευση από Gazofonix » Πέμ Ιούλ 12, 2012 11:00 pm

Μπα Αργυρη δεν το κοιταω καν σαν μετατροπη.Το εχω αποριψει εντελος σαν ιδεα.
AKIS P έγραψε:και επαναλαμβανω η γατα τρωει το καναρινι.....καναρινακι με 14 αρι μοτερ που φοραει τα αντερα του και παραπανω αλογα απο μενα και εγω ξερω να κανω μαγκιες :wink:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Βελτιωση κινητηρα MkII και MkIIb”