μοτερ 2.0 16vt σε hgt...γινεται?

Συντονιστής: Puntoclub.gr moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
holiday_st
Νικολάκης
Νικολάκης
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 17, 2010 2:10 pm

μοτερ 2.0 16vt σε hgt...γινεται?

Δημοσίευση από holiday_st » Δευ Μαρ 21, 2011 7:57 pm

Δεν μπορω ρε παιδια με περιοριζει το μοτερ του hgt.σαν μικρο παιδι εχω ονειρα τρελα δεν μου φτανει το φ.ε.κ/π....
Εχει κανεις ιδεα???το εχει προσπαθησει κανεις???εχω δει πολλα gt που το εχουν κανει!Στο δικο μας κουμπωνει???please help...


tomorrow is just a useless word...

Άβαταρ μέλους
Vandal
Έβγαλα το Ν
Έβγαλα το Ν
Δημοσιεύσεις: 136
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 04, 2009 4:32 am

Re: μοτερ 2.0 16vt σε hgt...γινεται?

Δημοσίευση από Vandal » Δευ Μαρ 21, 2011 8:02 pm

Παλαιοτερα το ειχε κανει καποιος στο φορουμ σε σπορτινγκ ουσιαστηκα σαν σασι ειναι ιδιο με του hgt το μοτερ ηταν απο coupe αλλα ειναι πολυ δυσκολο ενχειρημα με πολυ κοψε ραψε γενικα αν αποφασισεις να το κανεις μπαινεις σε δυσκολα μονοπατια φιλε μου.......
Γιατι δεν πειραζεις κιαλλο το δικο σου μοτερ το μονο που σε περιοριζει ισως ειναι ο εγκεφαλος οποτε με εναν αγραφο δεν θα εχεις προβλημα επισης καποιος αλλος παλαιοτερα ειχε τουρμπισει το hgt λεφτα και ορεξη να εχεις
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Noa
Εμαθα να ξεκινάω.
Εμαθα να ξεκινάω.
Δημοσιεύσεις: 244
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 11:12 am
Τοποθεσία: Άλιμος
Επικοινωνία:

Re: μοτερ 2.0 16vt σε hgt...γινεται?

Δημοσίευση από Noa » Δευ Μαρ 21, 2011 9:01 pm

το εχουν κανει πολυ φιλε μου αλλα.....μεγαλο θεμα με το παντρεμα τον ηλεκτρικων και πολυ λιγος χωρος στο μηχανοστασιο....καποιοι εχουν γλιτωσει κοψιματα κτλ με καποιες πατεντες αλλα για να κανεις το παραμικρο στο μοτερ θα πρεπει να το κατεβασεις μιας και δεν χωραει να βαλεις χερι μετα....αν θες να το κανεις ετοιμασου να βαλεις βαθιά το χερι στην τσεπη...εχεις σκεφτει να τουρμπισεις το μοτερ σου?
Εικόνα

SilverPunto
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 4424
Εγγραφή: Τετ Μαρ 30, 2005 10:05 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: μοτερ 2.0 16vt σε hgt...γινεται?

Δημοσίευση από SilverPunto » Δευ Μαρ 21, 2011 10:12 pm

Στειλε ενα μυνημα στον Mikelos μεσα στο forum να σου πει οτι θες.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Βελτιωση κινητηρα MkII και MkIIb”