ερωτηση αλλο puntoclub και αλλο club punto??????????????????

Κάντε εδώ τα σχόλια σας.

Συντονιστής: Puntoclub.gr moderators

Άβαταρ μέλους
valantisr
Εμαθα να ξεκινάω.
Εμαθα να ξεκινάω.
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: Δευ Οκτ 11, 2004 10:45 pm

ερωτηση αλλο puntoclub και αλλο club punto??????????????????

Δημοσίευση από valantisr » Κυρ Μαρ 19, 2006 6:30 pm

πε παιδια θα μου εξηγησει καποιος τι συμβαινει με τα club γιατι ο puntoclub.gr που ηταν καποτε σε εμας πηγε και ανοιξε το clubpunto κανω καποιο λαθος ενημερωστε με τι τρεχει????αν το topic ειναι για προσωπικη συζητηση ας κλειδωθει απο τους mod και να μου στειλουν ενα p.m ευχαριστω



Άβαταρ μέλους
agwnistikos
Εμαθα να ξεκινάω.
Εμαθα να ξεκινάω.
Δημοσιεύσεις: 214
Εγγραφή: Τετ Αύγ 03, 2005 1:54 am
Τοποθεσία: Αλεξ/πολη!

Δημοσίευση από agwnistikos » Κυρ Μαρ 19, 2006 7:30 pm

"clubpunto".gr einai to allo kai 8eorite k kala episimo site tis Fiat..An dn ta lew kala as dior8osi kapoios :roll:

Άβαταρ μέλους
agwnistikos
Εμαθα να ξεκινάω.
Εμαθα να ξεκινάω.
Δημοσιεύσεις: 214
Εγγραφή: Τετ Αύγ 03, 2005 1:54 am
Τοποθεσία: Αλεξ/πολη!

Δημοσίευση από agwnistikos » Κυρ Μαρ 19, 2006 7:32 pm

Eleos giati to vgazei etsi? - CLUBPUNTO egrapsa :o

Άβαταρ μέλους
agwnistikos
Εμαθα να ξεκινάω.
Εμαθα να ξεκινάω.
Δημοσιεύσεις: 214
Εγγραφή: Τετ Αύγ 03, 2005 1:54 am
Τοποθεσία: Αλεξ/πολη!

Δημοσίευση από agwnistikos » Κυρ Μαρ 19, 2006 7:33 pm

club punto .gr kala dn pezei na vgaloume akri...FFS

Άβαταρ μέλους
valantisr
Εμαθα να ξεκινάω.
Εμαθα να ξεκινάω.
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: Δευ Οκτ 11, 2004 10:45 pm

Re: ερωτηση αλλο puntoclub και αλλο puntoclub???????????????

Δημοσίευση από valantisr » Κυρ Μαρ 19, 2006 8:02 pm

valantisr έγραψε:πε παιδια θα μου εξηγησει καποιος τι συμβαινει με τα club γιατι ο puntoclub.gr που ηταν καποτε σε εμας πηγε και ανοιξε το puntoclub κανω καποιο λαθος ενημερωστε με τι τρεχει????αν το topic ειναι για προσωπικη συζητηση ας κλειδωθει απο τους mod και να μου στειλουν ενα p.m ευχαριστω
σορρυ πολλα ορθογραφικα λαθη ηθελα να πω γιατι το ενα λεγεται puntoclub.gr και το αλλο clubpunto .gr???

Άβαταρ μέλους
ria
Μαθαίνω να στρίβω.
Μαθαίνω να στρίβω.
Δημοσιεύσεις: 755
Εγγραφή: Τρί Σεπ 14, 2004 4:09 pm
Τοποθεσία: Ναύπλιο

Δημοσίευση από ria » Κυρ Μαρ 19, 2006 8:09 pm

Λοιπόν το club που βρίσκεστε και συμμετέχετε στην δημόσια συζήτησή του είναι το puntoclub.gr. Υπάρχουν και άλλα club που έχουν σχέση με αυτοκίνητα της FIAT και πιο συγκεκριμένα για Punto.
Nafplio city...

Άβαταρ μέλους
joykiller
Τρέχω σε αγώνες.
Τρέχω σε αγώνες.
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Πέμ Απρ 28, 2005 11:06 pm
Τοποθεσία: Agia Paraskevi
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από joykiller » Κυρ Μαρ 19, 2006 8:11 pm

λοιπον επειδη μπερδευεσαι και ειναι λογικο.αυτη την στιγμη υπαρχουν 3 κλαμπ για πουντακια.ο καθενας εχει τον δικο του παπα.το www.clubpunto.gr εχει κοινες ριζες με εμας οσων αφορα το επιτελειο του αλλα αυτο ειναι αλλη μεγαλη ιστορια την οποια δεν θα κατσω να ασχοληθω αυτη την στιγμη.θεωρουν οτι ειναι πιο επισημοι απο τους αλλους λογο του οτι εχουν συμβολαιογραφικη πραξη σαν συλλογος κατωχων κλπ κλπ (αν κανω λαθος κραξτε καποιος).το αλλο κλαμπ το www.fiatpunto-club.gr θεωρει οτι ειναι πιο επισημο γιατι εχει καποιο χαρτι απο την φιατ που τους "χρηζει" επισημο κλαμπ.τωρα εμεις.εμεις ειμαστε οι καλυτεροι γιατι πολυ απλα ειμαστε οι πιο ενεργοι οι πιο χαβαλεδες και δεν εχουμε αναγκη την επισημη αναγνωριση κανενος φορεα γιατι εχουμε την αναγνωριση ολων των βλαμμενων ατομων που μπαινουμε εδω και κανουμε αυτη τη σελιδα το δικο μας μικρο γαλατικο χωριο που παντα θα ξεχωριζει και θα αντιστεκεται.ελπιζω να σε καλυψα.αν καποιος θιχτηκε απο αυτα που γραφω η εχει καποια ενσταση θα ηθελα να το γραψει.οχι οτι με νοιαζει απλα χαρην δημοκρατιας.

Άβαταρ μέλους
siiiii
Τρέχω σε αγώνες.
Τρέχω σε αγώνες.
Δημοσιεύσεις: 1086
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 20, 2005 7:39 am

Δημοσίευση από siiiii » Κυρ Μαρ 19, 2006 9:22 pm

joykiller :wink: :mrgreen: πολυ σωστα τα λες.και ειμαστε και οι ποιο πολλοι :twisted: ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΡΕΛΟΙ ME TO puntoclub.gr
και ειμαστε και <<ρεμαλια>> χιχιχιχιχιιιιιιι!!!!!
εχω και punto παμε μια βολτα?

Άβαταρ μέλους
tsioufff
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 2304
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 03, 2005 8:02 pm

Δημοσίευση από tsioufff » Κυρ Μαρ 19, 2006 10:29 pm

και αν δε κανω λαθος στο clubpunto πληρωνουν συνδρομη. κανω λαθος?

Άβαταρ μέλους
tsioufff
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 2304
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 03, 2005 8:02 pm

Δημοσίευση από tsioufff » Κυρ Μαρ 19, 2006 10:30 pm

sorry clubpunto εννοουσα. και οχι puntoclub

Άβαταρ μέλους
tsioufff
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 2304
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 03, 2005 8:02 pm

Δημοσίευση από tsioufff » Κυρ Μαρ 19, 2006 10:32 pm

γιατι ενω γραφω c l u b punto μου εμφανιζει puntoclub?? λοιπον για να μην παρεξειγηθω ηθελα να πω οτι νομιζω στο κλαμπpunto πληρωνουν συνδρομη.

Άβαταρ μέλους
tsioufff
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 2304
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 03, 2005 8:02 pm

Δημοσίευση από tsioufff » Κυρ Μαρ 19, 2006 10:36 pm

παντως μπηκα απο περιεργεια να δω τι λεει το c l u b punto και δεν εχει καμια σχεση με το αγαπημενο μας puntoclub, δε μου αρεσε καθολου.

PUNTOCLUB FOR EVER

Άβαταρ μέλους
bikey77
Εμαθα να ξεκινάω.
Εμαθα να ξεκινάω.
Δημοσιεύσεις: 281
Εγγραφή: Παρ Φεβ 04, 2005 4:48 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από bikey77 » Κυρ Μαρ 19, 2006 11:37 pm

Γιατί τα μπερδεύετε ρε παιδιά? 10 φορές διάβασα τα posts σε αυτό το τόπικ και ακόμα δεν έβγαλα άκρη!!!!!
Λοιπόν, για να μη μπερδεύεστε, κατ αρχήν δεν μπορείς να βάλεις κενό στο όνομα ενός site, πχ puntoclub .gr - punto club.gr κτλ.

Για να λύσουμε και την άλλη απορία σας, υπάρχουν 3 ελληνικά site που ασχολούνται με τα Fiat Punto. Αυτά είναι το puntoclub.gr, το clubpunto.gr και το fiatpunto-club.gr

Το γιατί είναι ξεχωριστά και όχι όλα μαζί? Καλό ερώτημα... Συνήθως τα φαινόμενα "διάσπασης" προέρχονται από προσωπικές διενέξεις που οδηγούν τελικά στη δημιουργία ξεχωριστών κλαμπ και σε διχασμούς... Αυτά πιστεύω όμως ότι δεν αφορούν κανέναν από τους μή εμπλεκόμενους και εφόσον ο σκοπός όλων μας είναι να μαθαίνουμε όσα θέλουμε και μπορούμε σε σχέση με τα Fiat Punto, τότε μπορούμε να συμμετέχουμε σε ένα, δύο ή και σε όλα τα κλαμπ μαζί, κρατώντας τα καλά και αφήνοντας στην άκρη τα κακά που έχει το καθένα. Εγώ προσωπικά συμμετέχω σε δύο από τα τρία κλαμπ και έχω γωνρίσει εξίσου καλά παιδιά και από τα δύο.
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
bikey77
Εμαθα να ξεκινάω.
Εμαθα να ξεκινάω.
Δημοσιεύσεις: 281
Εγγραφή: Παρ Φεβ 04, 2005 4:48 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από bikey77 » Κυρ Μαρ 19, 2006 11:41 pm

bikey77 έγραψε:Γιατί τα μπερδεύετε ρε παιδιά? 10 φορές διάβασα τα posts σε αυτό το τόπικ και ακόμα δεν έβγαλα άκρη!!!!!
Λοιπόν, για να μη μπερδεύεστε, κατ αρχήν δεν μπορείς να βάλεις κενό στο όνομα ενός site, πχ puntoclub .gr - puntoclub.gr.gr κτλ.

Για να λύσουμε και την άλλη απορία σας, υπάρχουν 3 ελληνικά site που ασχολούνται με τα Fiat Punto. Αυτά είναι το puntoclub.gr, το puntoclub.gr και το fiatpunto-club.gr

Το γιατί είναι ξεχωριστά και όχι όλα μαζί? Καλό ερώτημα... Συνήθως τα φαινόμενα "διάσπασης" προέρχονται από προσωπικές διενέξεις που οδηγούν τελικά στη δημιουργία ξεχωριστών κλαμπ και σε διχασμούς... Αυτά πιστεύω όμως ότι δεν αφορούν κανέναν από τους μή εμπλεκόμενους και εφόσον ο σκοπός όλων μας είναι να μαθαίνουμε όσα θέλουμε και μπορούμε σε σχέση με τα Fiat Punto, τότε μπορούμε να συμμετέχουμε σε ένα, δύο ή και σε όλα τα κλαμπ μαζί, κρατώντας τα καλά και αφήνοντας στην άκρη τα κακά που έχει το καθένα. Εγώ προσωπικά συμμετέχω σε δύο από τα τρία κλαμπ και έχω γωνρίσει εξίσου καλά παιδιά και από τα δύο.
Ηθελα να γράψω puntoclub.gr, κλαμπpunto.gr και fiatpunto-club.gr αλλά προφανώς υπάρχει κάποιο content filter που αλλάζει το "κλαμπpunto" σε puntoclub....
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
joykiller
Τρέχω σε αγώνες.
Τρέχω σε αγώνες.
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Πέμ Απρ 28, 2005 11:06 pm
Τοποθεσία: Agia Paraskevi
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από joykiller » Κυρ Μαρ 19, 2006 11:53 pm

οντως κατι παιζει γιατι και εμενα πιο πανω μου το διορθωσε.δεν συζηταμε πιο ειναι το καλυτερο αλλα διευκρινιζουμε καποια πραγματα για να ξερκαθαριζει το τοπιο.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Σχόλια”