Fiat punto 1.3 mtj

Εδώ θα βρείτε τα τεχνικά χαρακτηριστικά για όλα τα punto που έχουν κυκλοφορήσει.

Συντονιστής: Puntoclub.gr moderators

Απάντηση
_vic_
Νικολάκης
Νικολάκης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Δευ Οκτ 29, 2018 8:06 am

Fiat punto 1.3 mtj

Δημοσίευση από _vic_ » Δευ Οκτ 29, 2018 8:22 am

Γεια σας , ψαχνω να παρω μεταχειρισμένο αυτοκίνητο και ειδα το παραπανω μοντέλο πετρέλαιο.
Μπορειτε να μου πειτε γνωμες?
Εχω ακουσει διαφορα για τα fiat οτι δεν ειναι καλα κλπ.
Αν το εχει καποιος ας μου πει τις εμπειριες του αν εμεινε ευχαριστημένος η αν εχετε να προτείνετε καποιο αλλο μοντελο.

Ευχαριστώ

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk




Άβαταρ μέλους
kollatos
Νικολάκης
Νικολάκης
Δημοσιεύσεις: 96
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 1:05 pm
Τοποθεσία: Βόλος
Επικοινωνία:

Re: Fiat punto 1.3 mtj

Δημοσίευση από kollatos » Τρί Οκτ 30, 2018 8:03 pm

Καλησπέρα το έχω εγώ και συγκεκριμένα τη sport έκδοση. Το μοτεράκι τα σπάει, είναι ότι καλύτερο υπάρχει σε αυτά τα κυβικά. Το δικό μου έχει πλεον 108 χιλιάδες απροβλημάτιστα χιλιόμετρα και έχω φίλο με το ίδιο με 125.000 επίσης χωρίς κανένα πρόβλημα.
Είναι πολύ οικονομικό, σκέψου ότι μου βγάζει από 850-1000km με ένα γέμισμα, μιλάμε δηλαδή για κατανάλωση κάτω από 6 λίτρα στα 100 συνήθως είμαι στα 5.3-5.4.
Γενικά μπορώ να πω είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος για τα χιλιόμετρα που έχω κάνει, τώρα τι θα γίνει στα 200-300-500 δεν γνωρίζω να σου πω αλλά ξέρω ότι έχει τον κορυφαίο κινητήρα στην κατηγορία του.
Fiat Punto Sporting mk2!!! :twisted:

_vic_
Νικολάκης
Νικολάκης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Δευ Οκτ 29, 2018 8:06 am

Re: Fiat punto 1.3 mtj

Δημοσίευση από _vic_ » Τρί Οκτ 30, 2018 10:04 pm

kollatos έγραψε:Καλησπέρα το έχω εγώ και συγκεκριμένα τη sport έκδοση. Το μοτεράκι τα σπάει, είναι ότι καλύτερο υπάρχει σε αυτά τα κυβικά. Το δικό μου έχει πλεον 108 χιλιάδες απροβλημάτιστα χιλιόμετρα και έχω φίλο με το ίδιο με 125.000 επίσης χωρίς κανένα πρόβλημα.
Είναι πολύ οικονομικό, σκέψου ότι μου βγάζει από 850-1000km με ένα γέμισμα, μιλάμε δηλαδή για κατανάλωση κάτω από 6 λίτρα στα 100 συνήθως είμαι στα 5.3-5.4.
Γενικά μπορώ να πω είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος για τα χιλιόμετρα που έχω κάνει, τώρα τι θα γίνει στα 200-300-500 δεν γνωρίζω να σου πω αλλά ξέρω ότι έχει τον κορυφαίο κινητήρα στην κατηγορία του.
Να εισαι καλα φιλε μου για την απαντηση,αρα ειναι μυθος αυτο που λένε μη παρεις fiat.
Θα το σκεφτω γιατι ειμαι αναμεσα σε αυτο και στο seat ibiza 1.2 tdi

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Απάντηση

Επιστροφή στο “Τεχνικά Χαρακτηριστικά”