Εμφάνιση η Ιπποδύναμη;

Oι ψηφοφορίες του club

Συντονιστής: Puntoclub.gr moderators

Απάντηση

ΕΜΦΑΝΙΣΗ Ή ΙΠΠΟΔΥΝΑΜΗ;

Eμφανιση
48
26%
Ιπποδυναμη
137
74%
 
Σύνολο ψήφων: 185

Άβαταρ μέλους
GR-Toni
Νικολάκης
Νικολάκης
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 11, 2005 11:24 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από GR-Toni » Κυρ Νοέμ 13, 2005 4:52 am

και τα δύο δεν επιλέγονται??? :P

τι να το κάνω να βγάζει τα 0-100 σε 5'' άλλα να ντρέπομαι να το κυκλοφορήσω. Το Punto πρέπει να είναι μουρατο.Τελεία και παύλα



Άβαταρ μέλους
georgios
Νικολάκης
Νικολάκης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 13, 2005 1:54 am
Τοποθεσία: Τρελλά Νερά....

Δημοσίευση από georgios » Κυρ Νοέμ 13, 2005 5:36 pm

Για μένα μετράει πολύ η σωστή συμμετρία του αυτοκινήτου.Τι εννοώ?Αποφάσισε πως ακριβώς γουστάρεις να βγει και με λίγη υπομονή φτιάξτο τόσο βόμβα στην εμφάνιση,όσο και στα γκάζια!!!Αφού όμως πρέπει να διαλέξω,δεν τίθεται θέμα...ΙΠΠΟΔΥΝΑΜΗ!
GT MANIA

Άβαταρ μέλους
kontos_puntoGT1.6
Νικολάκης
Νικολάκης
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Παρ Δεκ 09, 2005 2:28 am
Τοποθεσία: Βολος

Δημοσίευση από kontos_puntoGT1.6 » Δευ Δεκ 12, 2005 6:48 am

IPODINAMI fisika alla mou aresei kai omorfia aloste oi itali fimizontai gia thn finetsa einai dinaton italiko amaksi kai asximo!?
Εικόνα

PUNTO GT FUNS & OWNERS sto FACEBOOK.......

Άβαταρ μέλους
twilight
Έβγαλα το Ν
Έβγαλα το Ν
Δημοσιεύσεις: 176
Εγγραφή: Τρί Μάιος 02, 2006 9:38 pm
Τοποθεσία: Bravo 1.4 12V
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από twilight » Τετ Μάιος 03, 2006 3:46 pm

sakis kartas έγραψε:1ον-οι γυναικες προτιμουν την εμφανιση
2ον-να φτιαξεις ενα αμαξι γρηγορο για να το τρεξεις που?στην πολη? στην εθνικη που εχει γεμισει ρανταρ? η' σε επαρχιακο δρομο με στροφες που δεν παμε σχεδον ποτε?
Και γω ψηφίζω εμφάνιση. Ένα καλό look σε συνδυασμό με ήχο και ηχοσυστήματος αλλά και εξάτμισης, όπως επίσης και τα σημαντικά της μηχανικής βελτίωσης που για μένα είναι αυτά της ανάρτησης και των φρένων είναι η καλύτερη και η οικονομικότερη λύση.
Μέσαντζείζ ιν γκρικλίς σήριουσλη ριστρέην γιορ κομιουνικέϊσον αμπίλιτυ

Άβαταρ μέλους
L.R.C.
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 1806
Εγγραφή: Δευ Απρ 05, 2004 5:57 pm
Τοποθεσία: Πάντα μπροστά...

Δημοσίευση από L.R.C. » Τετ Μάιος 03, 2006 3:49 pm

GR-Toni έγραψε:τι να το κάνω να βγάζει τα 0-100 σε 5'' άλλα να ντρέπομαι να το κυκλοφορήσω
αν θα κανει 5" δεν παει να ειναι και lada... θα σπ3ρνει
Kartodromo(old) Lap: 0:59,916

Punto GT2 in progress...

Άβαταρ μέλους
GRIGIO
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 4203
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 30, 2005 6:27 pm
Τοποθεσία: ΑΙΓΙΟ-ΠΑΤΡΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από GRIGIO » Πέμ Μάιος 04, 2006 9:57 am

Εγώ πιστεύω ότι ένα αυτοκίνητο πρέπει κατά πρώτον να το κοιτάς και να σε φτιάχνει.Επίσης δεν ειμαι υπερ αλλαγών που γεννουν προβλήματα και γενικότερα πειράγματα στον κινητήρα,εκτός και αν έχω λεφτά για πέταμα και δεν με πολυνοιάζει το αν θα έχω πρόβλημα. Για μένα αξίζει η εμφάνιση πολύ και η μηχανή αν έχεις διαθεση και φράγκα,την πειράζεις

Άβαταρ μέλους
iasonas
Εμαθα να ξεκινάω.
Εμαθα να ξεκινάω.
Δημοσιεύσεις: 339
Εγγραφή: Δευ Αύγ 30, 2004 3:07 pm
Τοποθεσία: Ν. Ηράκλειο

Δημοσίευση από iasonas » Πέμ Μάιος 04, 2006 10:44 am

ωραιο το look αλλα Look με 50 αλογα??...

τηα ψηφισω ιπποδυναμη

Άβαταρ μέλους
iceman_n
Τρέχω σε αγώνες.
Τρέχω σε αγώνες.
Δημοσιεύσεις: 1375
Εγγραφή: Παρ Μαρ 03, 2006 12:12 pm
Τοποθεσία: Athina

Δημοσίευση από iceman_n » Πέμ Μάιος 04, 2006 11:04 am

αφου μιλαμε για πουντο πιστευω οτι τα πουντο ειναι απο μονα τους ωραια αυτοκινητα αρα με μια ζαντα και μια εξατμιση 1000 ευρω περιπου (δεν νομιζω οτι ειναι κανενα υπερβολικο ποσο) γινονται ακομα πιο ωραια αρα φηφιζω ιπποδυναμη διοτι με λιγα λεφτα μπορεις να το κανει να δειχνει πολυ καλο ενω για ιπποδυναμη θες πολλα παρα πολλα..........

CRAB
Μαθαίνω να στρίβω.
Μαθαίνω να στρίβω.
Δημοσιεύσεις: 845
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 20, 2006 6:13 pm

Δημοσίευση από CRAB » Τρί Αύγ 08, 2006 11:27 pm

undercover for ever.......εμφανιση απλα τα βασικα....στροφαρισμα,πιεση,μεταδοση,στησιμο,φρενα απο αλλο πλανητη....

xaros_gt2
Νικολάκης
Νικολάκης
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 25, 2005 8:09 pm
Τοποθεσία: δασος χαιδαριου

Δημοσίευση από xaros_gt2 » Τετ Αύγ 09, 2006 3:55 am

εγο παιδια πιστευο οτι αν εχεις λεφτα μπορεις να τα κανεις και τα δυο.αλλα εγο πονταρο προτα ιπποδυναμη ευχαριστο

Άβαταρ μέλους
az0uz0u
Εμαθα να ξεκινάω.
Εμαθα να ξεκινάω.
Δημοσιεύσεις: 250
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 10, 2005 8:59 pm
Τοποθεσία: ΒΥΡΩΝΑΣ

Δημοσίευση από az0uz0u » Τετ Αύγ 09, 2006 6:32 am

Εγώ ήθελα να είναι ο snoby μου φουσκωμένος...βαμένος, με bodykit ...
και ας είναι στα χάλια που είναι τώρα....
τουλάχιστον βουμ βουμ από την εξάτμιση...κάνει....
θα το παίζω ότι και καλά δεν κάνω κόντρες...
όχι ότι δεν πάει βήμα....!
:P
PDT_Love_05 PDT_Love_23 PDT_Love_15 ΖΟΥΜ ΖΟΥΜ ΖΟΥΜ PDT_Love_26 PDT_Love_11 PDT_Love_09

Άβαταρ μέλους
ad_astra
Νικολάκης
Νικολάκης
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 19, 2006 11:05 pm
Τοποθεσία: Πειραιας

Δημοσίευση από ad_astra » Τετ Αύγ 09, 2006 11:21 am

Εγω ειμαι χαλαρα υπερ της εμφανισης και χωρις εξτρα πλαστικα, εξατμισεις και τα λοιπα.
Αν ενα αμαξι δεν ειναι ομορφο οπως το παρεις απο την αντιπροσωπεια, τοτε μαλλον δε θα γινει ποτε ομορφο. Πιθανοτατα να γινει, με τα προσθετικα, πιο εντυπωσιακο και κραυγαλεο. Αλλα η ασχημια δεν κρυβεται με τα spoiler.
Προτιμω ομορφο και με λογικη ιπποδυναμη, γιατι θα το οδηγαω ωρες και θα πρεπει να το γουσταρω.
Οι τρελες ιπποδυναμεις δε μου λενε τιποτα γιατι θα με εχουν συνεχεια στην τσιτα και θα με (μας) κανουν να νομιζω (ουμε) οτι ειμαι (αστε) ο Carlos Sainz...που δεν ειμαι (αστε).
"YOU THINK I AIN'T WORTH A DOLLAR...BUT I FEEL LIKE A MILLIONAIRE"

CRAB
Μαθαίνω να στρίβω.
Μαθαίνω να στρίβω.
Δημοσιεύσεις: 845
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 20, 2006 6:13 pm

Δημοσίευση από CRAB » Τετ Αύγ 09, 2006 11:35 am

δεν θελω να φανω εριστικοσ αλλα οταν οδηγασ κοιτασ το ταμπλο και τουσ καθρευτεσ......τα αλλα τα κοιτανε οι αλλοι.........η εσυ οταν το εχεισ παρκαρει απεναντι απτην καφετερια........και τα πλαστικα που δινουν επισημα οι αντιπρωσοπιεσ ουτε κραυγελεα ειναι και δενουν αρμονικα στο αμαξι......απλα στην αρχικη του μορφη ειναι πιο απλο και για κοστοσ και γιατι το κοινο στο οποιο απευθυνεται εχει μεγαλο ευροσ!!!αντιθετα ενα αμαξι περιορισμενησ παραγωγησ που εχει συγκεκριμενο αγοραστικο κοινο ειναι φορτωμενο με ολα σχεδον τα καλουδια στην βασικη του εκδοση......προφυλακτηρεσ,αεροτομεσ ,διαχυτεσ,σειριακα σασμαν,φρεναρεσ,μοτερακλα,alcantara,ρυθμιζομενεσ αναρτησεισ και οτι αλλο..............

Άβαταρ μέλους
Crazy Greek
Εμαθα να ξεκινάω.
Εμαθα να ξεκινάω.
Δημοσιεύσεις: 207
Εγγραφή: Δευ Μαρ 28, 2005 10:50 am
Τοποθεσία: ATHENS

Δημοσίευση από Crazy Greek » Παρ Σεπ 15, 2006 4:02 pm

Emena prosopika filoi mou Puntakides apolita h emfanisi gia ton aploustato logo oti ekei pou vriskome kai zo stin Ollandia de se pairnei na kaneis magkes me to aftokinito sou sto dromo kai oute na vgeis kai na ta xoseis ston aftokinitodromo...sou tin exoun pesei sto ftero ta paidia me ta mple karoumpala mexri na peis kimino,kai ama prolaveis na to peis kai afto.
Kala eimai sta 200 moularia mou.. :wink: alla na einai omorfa ta moularia mou :wink: :D

Άβαταρ μέλους
dchristop
Νικολάκης
Νικολάκης
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 06, 2005 3:39 pm
Τοποθεσία: ATHENS

Δημοσίευση από dchristop » Παρ Σεπ 29, 2006 1:43 pm

sakis kartas έγραψε:1ον-οι γυναικες προτιμουν την εμφανιση
2ον-να φτιαξεις ενα αμαξι γρηγορο για να το τρεξεις που?στην πολη? στην εθνικη που εχει γεμισει ρανταρ? η' σε επαρχιακο δρομο με στροφες που δεν παμε σχεδον ποτε?
Συμφωνω απόλυτα φίλε μου.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Ψηφοφορίες”