Εκδρομη κατερινης 6/12/2015

Εδώ θα γίνονται οι ανακοινώσεις που αφορούν την Θεσσαλονίκη.

Συντονιστής: Puntoclub.gr moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
AKIS P
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 3527
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 20, 2011 5:56 pm
Τοποθεσία: ΣΕΡΡΕΣ

Εκδρομη κατερινης 6/12/2015

Δημοσίευση από AKIS P » Πέμ Νοέμ 19, 2015 6:35 pm

Λοιπον πλησιαζει η μεγαλη μερα και ηρθε η ωρα να ανακοινωσουμε το προγραμμα μας για την εκδρομη της κατερινης.....για θεσσαλονικη αναχωρηση απο τα μαλγαρα στις 8.30 το πρωι τα μαλγαρα θα ειναι το σημειο συναντησης μας και απο εκει καρφι για κατερινη οπου θα συναντησουμε τα εκει μελη μας και τους λαρισαιους που θα ξεκινησουν κι αυτοι απο λαρισα....το προγραμμα προβλεπει εκδρομη στο φαραγγι του λιτοχωρου και μετα παλι πισω στην κατερινη για φωτογραφιση φαγητο και φυσικα ενα event που διοργανωνει ο κυριος Αποστολος Λγιος αποκλειστικα για τα μελη του κλαμπ.......ετοιμαστειτε λοιπον μιας και ο καιρος πλησιαζει....και το θεμα της εκδρομης στη σελιδα μας στο φβ https://www.facebook.com/events/898524026869316/ 8)


WE RIDE TILL WE DIE!!!!

Άβαταρ μέλους
Gazofonix
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8014
Εγγραφή: Πέμ Απρ 22, 2010 6:21 pm
Τοποθεσία: Καστορια-Θεσ/νικη

Re: Εκδρομη κατερινης 6/12/2015

Δημοσίευση από Gazofonix » Κυρ Νοέμ 22, 2015 10:23 am

99% περαν απροοπτου θα ειμαι παρων.Εχω να σου δωσω και τα αυτοκολλητα Ακη.
Και εχει να κανεις και τα βαφτισια στο Γαλλικο κουβαδακι. PDT_Armataz_01_01
AKIS P έγραψε:και επαναλαμβανω η γατα τρωει το καναρινι.....καναρινακι με 14 αρι μοτερ που φοραει τα αντερα του και παραπανω αλογα απο μενα και εγω ξερω να κανω μαγκιες :wink:

Άβαταρ μέλους
AKIS P
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 3527
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 20, 2011 5:56 pm
Τοποθεσία: ΣΕΡΡΕΣ

Re: Εκδρομη κατερινης 6/12/2015

Δημοσίευση από AKIS P » Σάβ Δεκ 05, 2015 6:07 pm

καλησπερα στην ομαδα μια μερα ακομα εμεινε για την εκδρομη στην κατερινη....δυστηχως επειδη μου ετυχε να αρρωστησω και ειμαι στο κρεβατι με 39 πυρετο και δεν λεει να πεσει το προγραμμα συνεχιζεται κανονικα πλην εμενα υπευθυνος στη θεση μου θα ειναι ο στεφανος(μουσταρδας) ο οποιος βρισκεται ηδη στην κατερινη...το προγραμμα εχει ως εξης συναντιεστε οι θεσσαλονικεις κανονικα στις 8.30 στα μαλγαρα και αναχωρειτε απο εκει μολις περασετε το τουνελ της κατερινης στην δευτερη εξοδο που θα δειτε μετα το τουνελ θα βγειτε εκει...εκει εχει εναν μεγαλο δρομο οπου και θα σταματησετε στην ακρη μεχρι να ερθει ο στεφανος και ο κυριος λαγιος οπου και θα σας παρουνε και θα σας πανε στο αρχικο σημειο συναντησης το ιδιο ακολουθαει και για τους λαρισαιους μιας και η ωρα αφιξης ειναι πανω κατω το ιδιο.....καλα να περασετε και πανω απ ολα με προσοχη και συνεση...τα τηλεφωνα επικοινωνιας ειναι 6986705047(στεφανος) και 6936115858(αποστολος λαγιος)
WE RIDE TILL WE DIE!!!!

Άβαταρ μέλους
kostasgoris2
Νικολάκης
Νικολάκης
Δημοσιεύσεις: 52
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 13, 2013 5:34 pm

Re: Εκδρομη κατερινης 6/12/2015

Δημοσίευση από kostasgoris2 » Δευ Δεκ 07, 2015 3:02 am

Ευχαριστουμε ολα τα παιδια που λαβανε μερος και μας δωσανε την ευκαιρια επιτελους και εμας τους ποιο νεους του club να δουμε απο κοντα μια απο τις εκδρομες που γινονται.....ευχαριστουμε ολα τα παιδια απο Κατερινη για την απιστευτη φιλοξενεια και κλινω ανανεωνοντας για τελη Μαιου.....Ευχομαι να γινει θεσμος.....!!!!!!Σας ευχαριστουμε ολους!!!!!
Whatever has a piston and a rod, it will always turn me on!

Απάντηση

Επιστροφή στο “Ανακοινώσεις Θεσσαλονίκης”