Συναντήσεις Θεσ/νίκης - Γενική συζήτηση

Εδώ θα γίνονται οι ανακοινώσεις που αφορούν την Θεσσαλονίκη.

Συντονιστής: Puntoclub.gr moderators

Απάντηση
themis88
Νικολάκης
Νικολάκης
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τετ Αύγ 26, 2009 7:25 pm

Συναντήσεις Θεσ/νίκης - Γενική συζήτηση

Δημοσίευση από themis88 » Παρ Οκτ 30, 2009 6:23 pm

Τι γινεται ρε παιδια θα κανονισουμε καμια συναντηση στην θεσσαλονικη, και γενικα στην γυρω περιοχη, αντε ας μαζευτουμε λιγο να κανουμε θορυβο.......δεν νομιζω οτι ειμαστε λιγοι αλλα πρεπει να βγει μια γενικη ανακοινωση. οποιος ειναι υπευθυνος στο site για την θεσσαλονικη ας αναλαβει να βγαλει μια ανακοινωση. ειναι κριμα να μην γινονται τετοιες συναντησεις.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Wazie την Τετ Δεκ 08, 2010 12:40 pm, έχει επεξεργασθεί 4 φορές συνολικά.
Λόγος: Αλλαγή τίτλου με αναλυτικότερο



Άβαταρ μέλους
Gazofonix
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8014
Εγγραφή: Πέμ Απρ 22, 2010 6:21 pm
Τοποθεσία: Καστορια-Θεσ/νικη

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ?

Δημοσίευση από Gazofonix » Παρ Απρ 23, 2010 8:27 pm

Δεν ανοιγω νεο θεμα μιας και το παρων "βολευει"

Νεο μελος και ειπα να δω ποτε ειναι η επομενη συναντηση στην Θεσ/νικη μπας και καταφερω να ερθω,και αρχισω να σας γνωριζω απο κοντα.Μετα μεγαλης λυπης ειδα οτι εχετε να βρεθειτε παρα πολυ καιρο.Γιατι βρε παιδια?Μαλωσατε? :(
Ειδα οτι υπαρχουν αρκετα μελοι απο την πολη μας αλλα και απο γυρο περιοχες.Τι λετε?Να αρχισουμε να μαζευομαστε σιγα σιγα?Να πιουμε κανα καφεδακι,να μασαμπουκοσουμε κατι :mrgreen: κλπ.Χωροι συναντησης υπαρχουν που θα μας χωρεσουν,διαθεση υπαρχει -φανταζομαι- :D οποτε................τι λετε αρχιζουμε να το κανονιζουμε? PDT_Armataz_01_01
AKIS P έγραψε:και επαναλαμβανω η γατα τρωει το καναρινι.....καναρινακι με 14 αρι μοτερ που φοραει τα αντερα του και παραπανω αλογα απο μενα και εγω ξερω να κανω μαγκιες :wink:

Άβαταρ μέλους
P.A.D.R.C
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 16442
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 11, 2004 2:58 pm
Τοποθεσία: Ιωάννινα
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ?

Δημοσίευση από P.A.D.R.C » Παρ Απρ 23, 2010 8:35 pm

Συγχαιρω την αποφασιστικοτητα του φιλου Μπαμπη παροτρυνω τα μελη της Θεσσαλονικης να δωσουν το παρον τους μεσα εδω :-)
No matter what,F.I.A.T. will always be in my heart..
Εικόνα
PERFORMANCE ADRENALINE EXPLOSION RACING CLUB

Just an SBG-GREEN Forced Air Induction System & 151.710km @1121kg (MOTtest)

Άβαταρ μέλους
Gazofonix
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8014
Εγγραφή: Πέμ Απρ 22, 2010 6:21 pm
Τοποθεσία: Καστορια-Θεσ/νικη

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ?

Δημοσίευση από Gazofonix » Κυρ Απρ 25, 2010 2:15 pm

Ελα παλικαρια.Τι εγινε κανεις δεν θελει να βρεθουμε?Μιλαμε για απλες συναντησεις.Ουτε εκλογες,ουτε κοντρες ουτε τιποτα.Καφεδακι,φαγητο και παρεα.Να βλεπουμε ο ενας τον αλλο στον δρομο και να ξερουμε ποιος ειναι.Δηλαδη δεν ζηλευετε καθολου τα παιδια στην Αθηνα που καθε βδομαδα τα λενε και απο κοντα?
AKIS P έγραψε:και επαναλαμβανω η γατα τρωει το καναρινι.....καναρινακι με 14 αρι μοτερ που φοραει τα αντερα του και παραπανω αλογα απο μενα και εγω ξερω να κανω μαγκιες :wink:

Άβαταρ μέλους
RUD
Τρέχω σε αγώνες.
Τρέχω σε αγώνες.
Δημοσιεύσεις: 1885
Εγγραφή: Τρί Σεπ 30, 2008 6:37 pm
Τοποθεσία: Athens

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ?

Δημοσίευση από RUD » Κυρ Απρ 25, 2010 2:28 pm

Μπράβο μάγκες !!! Κανονίστε συνάντηση ! Είμαστε μαζί σας !!
ΕικόναΕικόναΕικόνα

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Wazie
Τρέχω σε αγώνες.
Τρέχω σε αγώνες.
Δημοσιεύσεις: 1225
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 25, 2010 11:35 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ?

Δημοσίευση από Wazie » Δευ Απρ 26, 2010 12:06 am

Πρέπει να γίνει κάτι :P Ζηλεύω τα παιδιά από την Αθήνα να είμαι ειλικρινής. Θα ήθελα πολύ να κάνουμε καμία συνάντηση και να βρισκόμαστε :P Αν μπορεί κάποιος να το αναλάβει θα ήταν πολύ CoOL!!
Cut One...All Bleed

Εικόνα PG spec... By Τοny Tunning Εικόνα

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Στέφανος
Έβγαλα το Ν
Έβγαλα το Ν
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 28, 2008 11:42 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ?

Δημοσίευση από Στέφανος » Δευ Απρ 26, 2010 3:27 pm

Κι εγω ειμαι μεσα αλλα ποιος θα το αναλαβει?????

Άβαταρ μέλους
Gazofonix
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8014
Εγγραφή: Πέμ Απρ 22, 2010 6:21 pm
Τοποθεσία: Καστορια-Θεσ/νικη

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ?

Δημοσίευση από Gazofonix » Δευ Απρ 26, 2010 9:18 pm

Αν θελετε και μου επιτρεπετε μπορω να το "αναλαβω".Φυσικα ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ κατοπιν συζητησης.Ειπαμε παρεα ειμαστε.Ειδη ειμαστε μια 5αδα.(Gazofonix.Wazie,Στεφανος,Saxon 747 και arpas.)Στην αρχη ισως και να ειμαστε λιγοι.Αν το παλεψουμε θα δειτε οτι ο αριθμος συμμετοχων θα αυξηθη αρκει να μην το εγκαταληψουμε.
AKIS P έγραψε:και επαναλαμβανω η γατα τρωει το καναρινι.....καναρινακι με 14 αρι μοτερ που φοραει τα αντερα του και παραπανω αλογα απο μενα και εγω ξερω να κανω μαγκιες :wink:

Άβαταρ μέλους
saxon_747
Τρέχω σε αγώνες.
Τρέχω σε αγώνες.
Δημοσιεύσεις: 1625
Εγγραφή: Σάβ Απρ 22, 2006 6:10 pm
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ?

Δημοσίευση από saxon_747 » Δευ Απρ 26, 2010 9:54 pm

Gazofonix έγραψε:Αν θελετε και μου επιτρεπετε μπορω να το "αναλαβω".Φυσικα ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ κατοπιν συζητησης.Ειπαμε παρεα ειμαστε.Ειδη ειμαστε μια 5αδα.(Gazofonix.Wazie,Στεφανος,Saxon 747 και arpas.)Στην αρχη ισως και να ειμαστε λιγοι.Αν το παλεψουμε θα δειτε οτι ο αριθμος συμμετοχων θα αυξηθη αρκει να μην το εγκαταληψουμε.
PDT_Armataz_01_34

Για αρχη καλα ειμαστε και τοσοι.

Άβαταρ μέλους
Wazie
Τρέχω σε αγώνες.
Τρέχω σε αγώνες.
Δημοσιεύσεις: 1225
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 25, 2010 11:35 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ?

Δημοσίευση από Wazie » Τετ Απρ 28, 2010 12:19 pm

Αντε να βλεπω το πραγμα να προχωραει :P gazo εισαι ο σωτηρας μας :P απλα ελπιζω να μην βαλουμε καμια συναντηση τεταρτες η κατι τετοιο γιατι πολλοι μαζι και εμενα λογω δουλειας θα ειναι δυσκολο να ερθουν αν τελικα κανουμε κατι :P
Cut One...All Bleed

Εικόνα PG spec... By Τοny Tunning Εικόνα

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Gazofonix
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8014
Εγγραφή: Πέμ Απρ 22, 2010 6:21 pm
Τοποθεσία: Καστορια-Θεσ/νικη

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ?

Δημοσίευση από Gazofonix » Τετ Απρ 28, 2010 8:24 pm

Λοιπον ας ξεκινησουμε μια ¨κουβεντουλα" για το ποιες μερες-ωρες
Ζητω κατανοηση απο την Δ.Ο. αν θεωρηθει οτι κατι τετοιο ειναι off-topic για το παρων θεμα. Απλα να "λερωσουμε" το εδω θεμα και μετα να εχουμε καθαρα θεματα με ημερες,ωρες και μεροι συναντησεων.
AKIS P έγραψε:και επαναλαμβανω η γατα τρωει το καναρινι.....καναρινακι με 14 αρι μοτερ που φοραει τα αντερα του και παραπανω αλογα απο μενα και εγω ξερω να κανω μαγκιες :wink:

Άβαταρ μέλους
P.A.D.R.C
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 16442
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 11, 2004 2:58 pm
Τοποθεσία: Ιωάννινα
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ?

Δημοσίευση από P.A.D.R.C » Τετ Απρ 28, 2010 8:34 pm

Εγω λεω να ριξω μια αλλη ιδεα..Κυριακη απογευμα πινουμε καφεδακι ολοι μαζι και τα συζηταμε/τε εκει ..Σημασια εχει να γινει η 1η συναντηση εστω οσων ειναι διαθεσιμοι αυτη την στιγμη και την συνεχεια την βρισκετε (εσεις οι Θεσσαλονικεις..)
:-)
Επισης για καθε νεα συναντηση καλο ειναι να βγαινει μια ανακοινωση ωστε να φαινεται και σε οποιον δεν παρακολουθει συχνα..
No matter what,F.I.A.T. will always be in my heart..
Εικόνα
PERFORMANCE ADRENALINE EXPLOSION RACING CLUB

Just an SBG-GREEN Forced Air Induction System & 151.710km @1121kg (MOTtest)

Άβαταρ μέλους
Gazofonix
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8014
Εγγραφή: Πέμ Απρ 22, 2010 6:21 pm
Τοποθεσία: Καστορια-Θεσ/νικη

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ?

Δημοσίευση από Gazofonix » Τετ Απρ 28, 2010 9:27 pm

P.A.D.R.C έγραψε:Εγω λεω να ριξω μια αλλη ιδεα..Κυριακη απογευμα πινουμε καφεδακι ολοι μαζι και τα συζηταμε/τε εκει ..Σημασια εχει να γινει η 1η συναντηση εστω οσων ειναι διαθεσιμοι αυτη την στιγμη και την συνεχεια την βρισκετε (εσεις οι Θεσσαλονικεις..)
:-)
Επισης για καθε νεα συναντηση καλο ειναι να βγαινει μια ανακοινωση ωστε να φαινεται και σε οποιον δεν παρακολουθει συχνα..

Σωστα.Μολις "στρωσουν" τα πραγματα θα ακουλουθησουμε το ιδιο μοτιβο με αυτο των συναντησεων απο τα παιδια στην Αθηνα. :D.

Κοιτα ομως πως πετυχες διανα.Κυριακη (και Σαββατο) απογευμα (αυτο το ΣΚ) ειμαι υπηρεσια στην 2η δουλεια. :cool:

Λοιπον.Ας κανονισουμε την 1η συναντηση.Η πρωτη ιδεα ειναι για Δευτερα 3/5 κατα της 21.00 μιας και αυτο το ΣΚ ειναι πρωτομαγια.Εκτος αν ολοι οι ενδιαφερομενοι δεν εχουν να πανε καπου οποτε και το κανονιζουμε για Σαββατο πρωι η Κυριακη πρωι.Κατα της 10.00 με 11.00.
Να πω οτι Καθημερηνες (πλη εξερεσεων) ΜΟΝΟ Δευτερες απογευμα δεν δουλευω.Και τα ΣΚ ενα παρα ενα.
AKIS P έγραψε:και επαναλαμβανω η γατα τρωει το καναρινι.....καναρινακι με 14 αρι μοτερ που φοραει τα αντερα του και παραπανω αλογα απο μενα και εγω ξερω να κανω μαγκιες :wink:

Άβαταρ μέλους
P.A.D.R.C
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 16442
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 11, 2004 2:58 pm
Τοποθεσία: Ιωάννινα
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ?

Δημοσίευση από P.A.D.R.C » Τετ Απρ 28, 2010 9:37 pm

Προσωπικα δεν θελω να δεσμευσω κανεναν με τον ερχομο μου ,ουτε να ξεβολεψω καταστασεις.Ισως και κανενας σας να μην μπορει - δεν τιθεται θεμα.. :smile:
Τωρα για Σ ή Κ πρωι εμενα μου ειναι δυσκολο(για αυτο και προτεινα Κ απογευμα..Θα αφησω την γυναικα να φτιαξει τα νυχια της :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )
No matter what,F.I.A.T. will always be in my heart..
Εικόνα
PERFORMANCE ADRENALINE EXPLOSION RACING CLUB

Just an SBG-GREEN Forced Air Induction System & 151.710km @1121kg (MOTtest)

Άβαταρ μέλους
Gazofonix
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8014
Εγγραφή: Πέμ Απρ 22, 2010 6:21 pm
Τοποθεσία: Καστορια-Θεσ/νικη

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ?

Δημοσίευση από Gazofonix » Πέμ Απρ 29, 2010 1:20 am

Δεν περνεις καμεια αδεια την Δευτερα.................
AKIS P έγραψε:και επαναλαμβανω η γατα τρωει το καναρινι.....καναρινακι με 14 αρι μοτερ που φοραει τα αντερα του και παραπανω αλογα απο μενα και εγω ξερω να κανω μαγκιες :wink:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Ανακοινώσεις Θεσσαλονίκης”