Θεσσαλία και γύρω περιοχές

Εδώ θα γίνονται οι ανακοινώσεις που αφορούν την Λαμία-Βόλο-Λάρισα-Τρίκαλα-Καρδίτσα και τις γύρω περιοχες .

Συντονιστής: Puntoclub.gr moderators

Άβαταρ μέλους
Sonicboom
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 3153
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 28, 2004 4:39 pm
Τοποθεσία: Γλυφάδα

Δημοσίευση από Sonicboom » Σάβ Ιαν 28, 2006 11:40 am

sarika καλώσηρθες, κάνε κι ενα post εδω http://www.puntoclub.gr/viewtopic.php?t=4&start=765


Εικόνα
.

sarika
Νικολάκης
Νικολάκης
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 28, 2006 10:11 am

Δημοσίευση από sarika » Σάβ Ιαν 28, 2006 10:17 pm

geia xara se olous eimai apo almyro me lene niko kai tha eithela na simetexo se drastiriotites sas alla exo en mikro provlimataki den exo punto alla ena MAZDA RX7 600++PS TI NA KANO THELO APOPSIS NA SIMETEXO????MOTO ZENITH ALMYROS RACING

Άβαταρ μέλους
P.A.D.R.C
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 16442
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 11, 2004 2:58 pm
Τοποθεσία: Ιωάννινα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από P.A.D.R.C » Τρί Ιαν 31, 2006 3:30 pm

sarika αυτο το σαβ/κο θα ειναι το RX& club στο βολο!μπες στο site τους και μαθε περαιτερω πληροφοριες αν ενδιαφερεσαι πως θα τους συναντησεις..Τα λ3μ3
No matter what,F.I.A.T. will always be in my heart..
Εικόνα
PERFORMANCE ADRENALINE EXPLOSION RACING CLUB

Just an SBG-GREEN Forced Air Induction System & 151.710km @1121kg (MOTtest)

Άβαταρ μέλους
IOY.GT
Νικολάκης
Νικολάκης
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Τετ Δεκ 15, 2004 11:07 pm
Τοποθεσία: ΒΟΛΑΡΑ

Δημοσίευση από IOY.GT » Παρ Μαρ 31, 2006 11:55 am

*** ALANIA APO KARDITSA KALOSORISATE.ARGISATE LIGO ALLA BRABO RE TRELAMENOI. $$$ # ANTE RE PALIOPUNTAKIDES THA KANONISETE
TIPOTA NA GOYSTAROYME,TWRA POY EGINE K STHN KARDITSA KATI ME PUNTAKIDES NA PAME NA GNWRISTOYME OLOI (BOLOS-LARISA->KARDITSA).
ME AGAPH GIA TA PUNTAKIA

Άβαταρ μέλους
siiiii
Τρέχω σε αγώνες.
Τρέχω σε αγώνες.
Δημοσιεύσεις: 1086
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 20, 2005 7:39 am

Δημοσίευση από siiiii » Παρ Μαρ 31, 2006 10:05 pm

IOY.GT έγραψε:*** ALANIA APO KARDITSA KALOSORISATE.ARGISATE LIGO ALLA BRABO RE TRELAMENOI. $$$ # ANTE RE PALIOPUNTAKIDES THA KANONISETE
TIPOTA NA GOYSTAROYME,TWRA POY EGINE K STHN KARDITSA KATI ME PUNTAKIDES NA PAME NA GNWRISTOYME OLOI (BOLOS-LARISA->KARDITSA).
ME AGAPH GIA TA PUNTAKIA
δεν αργησαμε εμεις φιλε μου,μαλον εσυ αργησες.καλωσηρθες
εχω και punto παμε μια βολτα?

Άβαταρ μέλους
karalioman
Μαθαίνω να στρίβω.
Μαθαίνω να στρίβω.
Δημοσιεύσεις: 737
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 01, 2005 10:00 pm
Τοποθεσία: larisa
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από karalioman » Δευ Απρ 03, 2006 2:36 pm

Φίλε IOY.GT καλώς ήρθες. Αλλά ρίξε μια ματιά πότε έκανε εγγραφή ο siii από Καρδίτσα και μην λες πως τώρα εμφανίστηκε . Και αν θέλατε να κάνουμε διαφήμιση το club στις πόλεις που δεν έχουμε εγγεγραμμένα μέλη, θα κανονίζατε ένα μικρό ταξιδάκι μέχρι Καρδίτσα -Τρίκαλα… μπας και ανεβάσουμε λίγο την Θεσσαλία…. ή θα ακολουθούσατε στις εξορμήσεις που κάνουμε εμείς….. (φιλικά από Λάρισα)
:evil: karalio ston k...o :arrow: :arrow: :arrow: kai trexte reeee :lol:

Εικόνα

..................... http://s1.metaldamage.gr/game/index.ph ............................

.................................. www.thecrims.com ................................................

Άβαταρ μέλους
CHRIS 20V TURBO
Νικολάκης
Νικολάκης
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 14, 2005 4:39 pm
Τοποθεσία: AΛΜΥΡΟΣ

Δημοσίευση από CHRIS 20V TURBO » Δευ Απρ 03, 2006 5:23 pm

sarika έγραψε:
geia xara re alania eimai apo volo kai tha eithela na simetexo se drastiriotites sas alla vlepo ligo akinisia sta motoria sas gia mazeftite ligo!!me lene niko alla dn exo punto!!einai megalo provlima???EXO ENA MAZDA RX7 600++HP KAI THA ME GNORIZOUN POLOI LAMIOTES ME ENA FORD PUMA APO ALMIRO THEODOSIOU MOTOSPORT ALMYROS RACING!!!THELO APANTISI KAI PERIMENO NA SAS GNORISO APO KONTA TSITA TA GKAZIA!!!!H ZOH EINAI MIKRH TOURMPISTETIN STO KEFALI !!!TA LEME!!!


καλημερα,διαβαζα τυχαια αυτο το ποστ,και επειδη ειμαι απο αλμυρο και τον Θεοδοσιου Νικο τον ξερω πολυ καλα,μιλησα μαζι του και το παιδι δεν εχει κανει εγγραφη στο κλαμπ,και δεν ηξερε τιποτα απο ολα αυτα,
γι'αυτο λοιπον θελουμε να μαθουμε ποιος ειναι αυτος ο sarika που χρησιμοποιει το ονομα του νικου?
πρεπει οπωσδηπωτε να μαθουμε,εχω τον νικο εδω διπλα μου και το παιδι εχει πεσει απο τα συννεφα.
moderators,παρακαλω επιμελειθειτε το θεμα,γιατι δεν ειναι αστειο,χρησιμοποιει στοιχεια του μαγαζιου του,ειναι επαγγελματιας,και ειναι αρνητικη δυσφημιση για εκεινον.
οπωτε παρακαλω να μαθουμε ποιος ειναι και να δωσουμε τα στοιχεια,εγγραφη,μαιλ,τοπος,και οτι αλλο στοιχειο που υπαρχει.
ευχαριστω.
χρηστος.
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
siiiii
Τρέχω σε αγώνες.
Τρέχω σε αγώνες.
Δημοσιεύσεις: 1086
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 20, 2005 7:39 am

Δημοσίευση από siiiii » Δευ Απρ 03, 2006 9:28 pm

να ερθει να μας δειξει τα 600+ αν θελει αυτος ο πως τον λενε?sarika?
εχω και punto παμε μια βολτα?

Άβαταρ μέλους
volos-punto
Νικολάκης
Νικολάκης
Δημοσιεύσεις: 75
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 18, 2004 2:43 pm
Τοποθεσία: Bolos

Δημοσίευση από volos-punto » Τρί Απρ 04, 2006 4:57 am

ρε σεις μην τη λετε στον φιλο μου τον IOY GT. Ειναι κολλητος μου απλα δε πολυεχει σχεσεις με internet και τετοια.Με καλη προθεση τα ειπε.Τον ξερετε κι εσεις ποιος ειναι αμα τον δειτε.Ρε karalioman μας δουλευεις?που να ακολουθησουμε?Εδω δε μαζευομαστε εμεις γιατι εχουμε ξενερωσει με ''καποιους'' που λενε πισω απο την πλατη μας διαφορα και θα ενωθουμε με να ξεκινησουμε να ρθουμε και στις εκδρομες?5-6 puntakia ειμαστε που ειμαστε μονιασμενοι και γουσταρουμε ο ενας τον αλλον και κανουμε και παρεα και χαβαλε.
ανέβα στο τραπέζι μου κούκλα μου γλυκειά....
:twisted: :twisted:

Άβαταρ μέλους
CHRIS 20V TURBO
Νικολάκης
Νικολάκης
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 14, 2005 4:39 pm
Τοποθεσία: AΛΜΥΡΟΣ

Δημοσίευση από CHRIS 20V TURBO » Τρί Απρ 04, 2006 7:27 am

siiiii έγραψε:να ερθει να μας δειξει τα 600+ αν θελει αυτος ο πως τον λενε?sarika?
ΑΣΧΕΤΟ!

εγω ειπα ποιος τον ξερει να μου πει τα στοιχεια του.
τιποτα αλλο!
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
ValDog
Τρέχω σε αγώνες.
Τρέχω σε αγώνες.
Δημοσιεύσεις: 1142
Εγγραφή: Τετ Ιαν 05, 2005 3:02 pm
Τοποθεσία: Λάρισα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ValDog » Τρί Απρ 04, 2006 9:01 am

volos-punto έγραψε:ρε σεις μην τη λετε στον φιλο μου τον IOY GT. Ειναι κολλητος μου απλα δε πολυεχει σχεσεις με internet και τετοια.Με καλη προθεση τα ειπε.Τον ξερετε κι εσεις ποιος ειναι αμα τον δειτε.Ρε karalioman μας δουλευεις?που να ακολουθησουμε?Εδω δε μαζευομαστε εμεις γιατι εχουμε ξενερωσει με ''καποιους'' που λενε πισω απο την πλατη μας διαφορα και θα ενωθουμε με να ξεκινησουμε να ρθουμε και στις εκδρομες?5-6 puntakia ειμαστε που ειμαστε μονιασμενοι και γουσταρουμε ο ενας τον αλλον και κανουμε και παρεα και χαβαλε.
Βρε Χρήστο δεν είναι ανάγκη να μαζευτούν 100 punto για να κάνουμε εκδρομή. Την προηγούμενη φορά που τα παιδιά είχαν πάει Καρδίτσα ήταν 5 αυτοκίνητα από Λάρισα. Το θέμα είναι ότι και τα μέλη από την περιοχή που γίνεται η "επίσκεψη" ανεβαίνουν και εμείς (οι όσοι λίγοι ή πολλοί) περνάμε καλά. Άντε τώρα που ανοίγει ο καιρός να κανονήσουμε όλοι μαζί καμιά βολτούλα και μακάρι να είμαστε μόνο 5-6. Και σίγουρα δεν υπάρχει λόγος να την "πει" κανείς στον IOY.GT ο καθένας συμμετέχει όσο μπορεί και όποτε μπορεί.
Puntoclub! Δεν αφήνουμε τίποτα όρθιο στο πέρασμά μας! PDT_Armataz_01_42

Άβαταρ μέλους
karalioman
Μαθαίνω να στρίβω.
Μαθαίνω να στρίβω.
Δημοσιεύσεις: 737
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 01, 2005 10:00 pm
Τοποθεσία: larisa
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από karalioman » Τρί Απρ 04, 2006 3:26 pm

Ρε φιλαράκο… είπε κανείς πως για να πάμε ταξιδάκι-βόλτα πρέπει να είμαστε 100??? Εμείς είμαστε περίπου 10-15 αυτοκίνητα…αλλά ποτέ δεν πιέσαμε κανένα να έρθει στα ταξιδάκια μας με το ζόρι … όποιος γουστάρει και θέλει έρχεται… αν δεν κάνεις τσάρκες τα 5-6 αυτοκίνητα μην περιμένεις να έρθουνε από μόνα τους 100…θέλει τρέξιμο αν αγαπάς το club και όχι εξυπνάδες από εδώ …. από εδώ δεν σε βλέπει κανείς καινούριος ….όσο post και να ανοίξεις όσα μπλα μπλα και να κανείς δεν ανεβαίνουνε τα μέλη τοu club . καλά είναι αυτά που αναφέρουμε και σχολιάζουμε από εδώ αλλά θέλει και τρέξιμο και έξω. :wink: Φιλικά karalios apo larisa :wink:
:evil: karalio ston k...o :arrow: :arrow: :arrow: kai trexte reeee :lol:

Εικόνα

..................... http://s1.metaldamage.gr/game/index.ph ............................

.................................. www.thecrims.com ................................................

Άβαταρ μέλους
volos-punto
Νικολάκης
Νικολάκης
Δημοσιεύσεις: 75
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 18, 2004 2:43 pm
Τοποθεσία: Bolos

Δημοσίευση από volos-punto » Τετ Απρ 05, 2006 5:17 am

δε διαφωνω ρε σεις.Απλα σας ειπα οτι εδω δε μαζευομαστε πλεον γιατι ο ενας κοιταει να πει κατι κακο για τον αλλον.Οσο για τις εκδρομες νομιζω οτι δεν εχουν παραπονο τα παιδια απο αθηνα,τουλαχιστον απο μενα κι οχι μονο,για τους αλλους δε μπορω να τους πιεσω ολους με το ζορι.Και μη νομιζεις...κανουμε κι εμεις μικροεκδρομουλες οποτε μπορουμε(ειτε οικονομικα ειτε οτιδηποτε αλλο)εστω και 4-5 αμαξια,δεν εχουμε προβλημα.Κι οσο για τις ''εξυπναδες''δε ξερω που αναφερεσαι ακριβως αλλα νομιζω οτι εγω προσωπικα εχω τρεξει αρκετα.
ανέβα στο τραπέζι μου κούκλα μου γλυκειά....
:twisted: :twisted:

Άβαταρ μέλους
ValDog
Τρέχω σε αγώνες.
Τρέχω σε αγώνες.
Δημοσιεύσεις: 1142
Εγγραφή: Τετ Ιαν 05, 2005 3:02 pm
Τοποθεσία: Λάρισα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ValDog » Τετ Απρ 05, 2006 6:29 am

Ρε 'σεις ξεκολλήστε ρεεεε. Ρε Karalio εντάξει μην του πάρουμε και το κεφάλι του παιδιού (IOY.GT), εντάξει το παλικάρι δεν μπαίνει συχνά και δεν πρόσεξε ότι υπάρχουν άτομα από Καρδίτσα στο club εδώ και καιρό.
Τι να κάνουμε, εκεί άλλοι απαντάνε σε post που έγιναν πριν ένα χρόνο.
Ρε συ volos-punto ψηνώσαστε να κανονήσουμε καμιά Κυριακή να πάμε όλοι μαζί για καφεδάκι στην Καρδίτσα ή Τρίκαλα και ας μην είμαστε 100 αυτοκίνητα, δεν πειράζει και 10 φτάνουν για να φανούν.

P.S. Δεν αφήνω το puntάκι μου να ανεβεί στο τραπέζι σου.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ValDog την Τετ Απρ 05, 2006 6:30 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Puntoclub! Δεν αφήνουμε τίποτα όρθιο στο πέρασμά μας! PDT_Armataz_01_42

Άβαταρ μέλους
siiiii
Τρέχω σε αγώνες.
Τρέχω σε αγώνες.
Δημοσιεύσεις: 1086
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 20, 2005 7:39 am

Δημοσίευση από siiiii » Τετ Απρ 05, 2006 6:29 am

που το βλεπεις το ασχετο φιλε μου?το οτι μπενει σε ενα club και προκαλει τους παντες οτι εχει 600 αλογακια?
φιλικα παντα
εχω και punto παμε μια βολτα?

Απάντηση

Επιστροφή στο “Ανακοινώσεις Κεντρικής Ελλάδας”