Ολυμπιακοs - Παναθηναικοs στο Κυπελλο Ελλαδοs

Θέματα που αφορούν τον αθλητισμό.

Συντονιστής: Puntoclub.gr moderators

Άβαταρ μέλους
grandeBILL
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 2291
Εγγραφή: Πέμ Απρ 27, 2006 10:42 pm
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από grandeBILL » Κυρ Ιαν 20, 2008 3:00 am




Άβαταρ μέλους
g
Τρέχω σε αγώνες.
Τρέχω σε αγώνες.
Δημοσιεύσεις: 1906
Εγγραφή: Τετ Μαρ 16, 2005 4:23 pm
Τοποθεσία: Βούλα Αττικής

Δημοσίευση από g » Κυρ Ιαν 20, 2008 3:45 am

λοιπον παιδια μην το τραβαμε παρα πολυ γτ αρχιζω κ εκνευριζομαι μου θυμιζει τα κομματα.... ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ κ γουσταρω γτ ειμαι γαγγαρος Αθηναιος κ ετσι μεγαλωσα ρε αδερφε....αυτο με κανει κ ποναω περισσοτερο απο καποιους συνειδησιακα κ οχι ομαδικα. κ δεν ασχολουμε κ πολυ τωρα πλεον γτ αλλαξανε οι προτεραιοτητες μου. ΛΕΩ ΛΟΙΠΟΝ, ο ΠΑΟ επρεπε να φαει 7 τουλαχιστον τη Τεταρτη, απο τους πρωτους που το φωναζει εδω μεσα...την ομαδα τη δειχενις στι γηπεδο κ οχι στα χαρτια, κ το πουντο μκου θεωτηρικα πρεπει να κανει 9 δευτερα ας πουμε αλλα το κανω 10(καλα ενα πχ ετσι), ο ΟΣΦΠ επεδειξε πεισμα τεχνικη, καλα διαβασμενος, ΚΑΤΑΤΡΟΠΟΣΕ τον ΠΑΟ σε ολους τους τομεις...επαιξε δεν επαιξε ο βαζελος ΕΧΑΣΕ, τελος η ζωη συνεχιζεται...μη το τρεναρεται κ εσεις εδω μεσα ποια γτ υπαρχουν κ αντικειμενικοι-ρεαλιστες υποστηρικτες των ομαδων που εκνευριζονται οταν ο ενας λεει το μακρυ κ το κοντο του...ΕΛΕΟΣ δλδ κατυγορειτε τους Παναθηναικους που λενε λαλακιες για το παιχνιδι της ΤΕΤΑΡΤΗΣ, μην πεφτεται κ εσεις στη λουμπα κ το επιπεδο τους κ βγαζεται κακια, λετε μερικες φορες κ λαλακιες κ η μια λαλακια φερνει μετα την αλλη.Μην τους απανταται, αυτοι γινονται ρεζιλι γτ απλα δεν αντιλαμβανονται κ ειναι φανατισμενοι...κ εσεις το ιδιο ειστε κ απαντατε...Καλιστα μετα θα αρχισει να λεει ο ενας μα στο μπασκετ, ο αλλος μα στο Βολευ, ο αλλος το 74 με τη χουντα κτλ κτλ...ΚΟΥΛΑΡΕΤΕ κ μην ασχολειστε αλλο...ο ΟΣΦΠ αξιζε τη νικη, κ ο ΠΑΟ τη ξεφτιλα.. ετσι ειναι ολα μια συναλλαγη ειναι ολα στη ζωη, κερδισμενος- χαμενος, ισσοπαλια ειναι εξειδανικευμενη επιστημμονιηκη κατασταση υπο περιπτωσεις κ συνθηκες που στην Ελλαδα ειναι τυπου χρηματικου...μιζα, κτλ κτλ. ΑΜΑΝ, αγανακτησα κ ειμαι κ Βαζελος κ θα συνεχισω φυσικα κ εξηγησα το λογο...αλλα να λεμε τα συκα συκα κ τη σκαφη σκαφη

Άβαταρ μέλους
TOLAROS
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 2276
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 07, 2006 6:02 pm
Τοποθεσία: Ρόδος

Δημοσίευση από TOLAROS » Κυρ Ιαν 20, 2008 7:49 pm

Τσέλσι γδύσου και πλύσου!!!!
Το απόλυτο link....
http://www.youtube.com/watch?v=zRX4mlFi06A
TOLIS HAZZARD!!ΝΤΑΙΖΗ ΓΕΡΑ!!

Άβαταρ μέλους
puntoforever
Εμαθα να ξεκινάω.
Εμαθα να ξεκινάω.
Δημοσιεύσεις: 287
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 07, 2007 3:05 pm

Δημοσίευση από puntoforever » Κυρ Ιαν 20, 2008 10:17 pm

Τσέλσι γδύσου και πλύσου!!!!
ετσι .... φωτια θα παρει το καραισκακη

Άβαταρ μέλους
polatov
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 6527
Εγγραφή: Παρ Σεπ 01, 2006 6:10 pm
Τοποθεσία: Ηλιουπολη

Δημοσίευση από polatov » Δευ Ιαν 21, 2008 12:58 am

πρωτον μην ξεφευγουμε απο το topic και μην κανουμε δηλωσεις μην παθουμε τα καλα του Γκουμα..
"Competition reduces competitors"
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Sports”