Ολυμπιακος vs Βερντερ Βρεμης

Θέματα που αφορούν τον αθλητισμό.

Συντονιστής: Puntoclub.gr moderators

Άβαταρ μέλους
Sporti
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 2016
Εγγραφή: Παρ Ιουν 30, 2006 3:11 pm
Τοποθεσία: Αλιμο

Δημοσίευση από Sporti » Τετ Δεκ 12, 2007 3:48 pm

GRIGIO έγραψε:...Γίνατε Χαρίλαοι από τη χαρα σας!Παλέψατε τόοοοοοοοοσα χρόνια για μια πρόκριση στους 16!Δε λέω,την αξίζατε αλλά οκ,μη θυμάστε ότι θέλετε.

Επίσης έκανες μια νύξη για τον ΠΑΟ που πέρασε δικαστήρια.Να μιλήσουμε για την αδίκαστη παράγκα????Για τα κοράκια????Για κυρίους που ισχυρίστηκαν πριν 15 χρόνια σκλήρυνση κατά πλάκας και δεν πήγαν δικαστήριο και τη γλίτωσαν(ζουν ακόμα).Αυτά τα θυμάσαι?

Η συζήτηση είναι μεγάλη,και εντελώς άκυρη για αυτό το topic!
Φυσικα και χαιρομαστε πολυ γιατι η ομαδα αξιζε και τα καταφερε να περασει και μαλιστα ΙΣΟΒΑΘΜΗ με την μεγαλη και πανακριβη ΡΕΑΛ....με 5β διαφορα απο τον 3ο.....δηλαδη πανυγηρικα...

Εσυ 10 χρονια τωρα για 2-3 πορειεs στην Ευρωπη εχειs να μιλαs....με τσουκου, τσουκου,..1-0 και περναs απο Ομιλουs με 7-8 βαθμουs λογω συγκηριων.....και ευνοικων αποτελεσματων......ασε που τα τελευταια χρονια C.L. ζηλεψατε την χαρη την δικη μαs πιο παλια και το χατε ριξει στιs 4αρεs & 5αρεs με κατω τα χερια.....

Φυσικα και δεν ξεχναμε,...αλλα τωρα μονο περηφανοι μπορουμε να νιωθουμε για αυτο που εγινε.....

Υ.Γ. Για κορακια κτλ δεν εχει δικαωμα να μιλαει καμια απο τιs 2 ομαδεs....και οι 2 κατα διαστηματα ευνοημενοι ειναι....η νυξη εγινε σε απαντηση / πειραγμα στον Σιλβερακο με δοση χιουμορ....


ΕικόναΕικόναΕικόνα

ΜΚ1 Sporting - MK2b Sporting - Grande Sporting - A3 Sportback 1.8TFSI

Άβαταρ μέλους
BLUE SCORPION
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 3018
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 17, 2006 2:53 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ-ΡΟΔΟΣ

Δημοσίευση από BLUE SCORPION » Τετ Δεκ 12, 2007 4:03 pm

ρε ηρεμηστε το σημαντικο ειναι ενα κερδισε μια ελληνικη ομαδα και προκριθηκε στην επομενη φαση μιας διοργανωσης ΤΕΛΟΣ εγω ειμαι ολυμπιακος αλλα χαιρομαι οταν πανε καλα ολες οι ελληνικες ομαδες στις διοργανωσης τις ευρωπαικες που ανηκουν
σιλβερ κακα τα ψεματα ο ΠΑΟ δεν ειναι αυτος που ηταν οταν πηγαινε στους 16 και ειχε δυναμεις να συνεχισει
η ΑΕΚ εχει ανεβει αρκετα και πιστευω οτι θα κανει καλη πορεια και στην συνεχεια
οσο για τον ολυμπιακο πραγματικα ειναι μια ΝΕΑ ομαδα με πολυ παθος και γενικα με μια νεα φιλοσοφια δεν ξερω εαν ευθυνονται οι μεταγραφες ή αν ευθυνεται ο προπονητης αυτο που ξερω ειναι οτι δειχνει ενα αλλο προσωπο το οποιο μου αρεσει
και οπως θα περνω τις στροφες με 130 χωρις λαστιχα και αντιστρεπτικες εσυ αν θελεις κοιταζε με
"esy eisai o monos an8rwpos ston kosmo pou exeis mprostokinhto kai kaneis kalyteres pantes apo piswkinhto"cool_pipis
http://www.youtube.com/watch?v=A2CQ3YE4 ... ed&search=
http://www.youtube.com/watch?v=SsDY0nbZtSI
http://www.youtube.com/watch?v=SBKOpFVggr8

Άβαταρ μέλους
_Nikos_
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 2339
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 16, 2006 10:33 pm

Δημοσίευση από _Nikos_ » Τετ Δεκ 12, 2007 4:43 pm

Sporti έγραψε:Δεν ηταν πολυ καλοι χθεs οι..

Νικοπολιδηs, Αντζαs, Παντοs, Τορο, Στολτιδηs, Λεντεσμα, Νταρκο, Λουα, Λουα,...? και αρκετα καλοι ο Ζεβλακωφ, Ο Μενδρινοs, ο Γκαλετι..? ποιοs δεν επαιξε καλα...?....αρα δεν μιλαμε για 1-2 μοναδεs....αλλα για την ομαδα...οπου φυσικα υπαρχουν καποιοι που κανουν την διαφορα....
Καλα ας μην ηταν ο νικοπολιδης χθες, και βαζανε οι αλλοι το 1/3 απο αυτα που χασανε και τους μισους δεν θα μου τους ανεφερες καν! Το οτι ο ολυμπιακος δεν εφαγε 3 χθες ευθυνεται ο νικοπολιδης και μονο! Και δεν ειμαι υπερβολικος απλα καταλαβαινω τον ενθουσιασμο σας.

Αλλα ως ουδετερος συνεπως και πιο αντικειμενικος εγω σου λεω οτι χθες 3 παιχτες πηραν το παιχνιδι, ο στολτιδης ο κοβασεβιτς και ο νικοπολιδης! Και εξηγω, σε κανενα σημειο του παιχνιδιου ο ολυμπιακος δεν κρατησε πανω απο 2 λεπτα την μπαλα, αρα το κεντρο απετυχε, η αμυνα εξεθεσε τον νικοπολιδη τουλαχιστον 6 φορες αρα και αυτη απετυχε. Απλα η δεινοτητα του κοβασεβιτς ο στολτιδης και η παιδικη χαρα αμυνα της βερντερ εδωσαν την νικη. Απλα χθες τους "βγηκαν" ολα, 4 φασεις 3 γκολ και το πρωτο γκολ στο πρωτο σουτ!! αλλα οπως ειπα και ειπες χωρις τυχη δεν πας πουθενα.

Ειπαμε μεγαλη επιτυχια του ολυμπιακου χθες αλλα μην τα εκθειαζουμε και ολα....
Εικόνα Εικόνα Εικόνα

Άβαταρ μέλους
andrew
Τρέχω σε αγώνες.
Τρέχω σε αγώνες.
Δημοσιεύσεις: 1886
Εγγραφή: Τρί Αύγ 23, 2005 8:56 pm
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευση από andrew » Τετ Δεκ 12, 2007 4:52 pm

_Nikos_ έγραψε:
Sporti έγραψε:Δεν ηταν πολυ καλοι χθεs οι..

Νικοπολιδηs, Αντζαs, Παντοs, Τορο, Στολτιδηs, Λεντεσμα, Νταρκο, Λουα, Λουα,...? και αρκετα καλοι ο Ζεβλακωφ, Ο Μενδρινοs, ο Γκαλετι..? ποιοs δεν επαιξε καλα...?....αρα δεν μιλαμε για 1-2 μοναδεs....αλλα για την ομαδα...οπου φυσικα υπαρχουν καποιοι που κανουν την διαφορα....
Καλα ας μην ηταν ο νικοπολιδης χθες, και βαζανε οι αλλοι το 1/3 απο αυτα που χασανε και τους μισους δεν θα μου τους ανεφερες καν! Το οτι ο ολυμπιακος δεν εφαγε 3 χθες ευθυνεται ο νικοπολιδης και μονο! Και δεν ειμαι υπερβολικος απλα καταλαβαινω τον ενθουσιασμο σας.

Αλλα ως ουδετερος συνεπως και πιο αντικειμενικος εγω σου λεω οτι χθες 3 παιχτες πηραν το παιχνιδι, ο στολτιδης ο κοβασεβιτς και ο νικοπολιδης! Και εξηγω, σε κανενα σημειο του παιχνιδιου ο ολυμπιακος δεν κρατησε πανω απο 2 λεπτα την μπαλα, αρα το κεντρο απετυχε, η αμυνα εξεθεσε τον νικοπολιδη τουλαχιστον 6 φορες αρα και αυτη απετυχε. Απλα η δεινοτητα του κοβασεβιτς ο στολτιδης και η παιδικη χαρα αμυνα της βερντερ εδωσαν την νικη. Απλα χθες τους "βγηκαν" ολα, 4 φασεις 3 γκολ και το πρωτο γκολ στο πρωτο σουτ!! αλλα οπως ειπα και ειπες χωρις τυχη δεν πας πουθενα.

Ειπαμε μεγαλη επιτυχια του ολυμπιακου χθες αλλα μην τα εκθειαζουμε και ολα....

Κυριακη κοντη γιορτη νικο!!!

οσο για τους βαζελους:μην μιλατε για παραγκες και βρωμικες ιστοριες γιατι εισασταν ΤΗΣ ΧΟΥΝΤΑΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!
See you in another life . . .

Άβαταρ μέλους
andrew
Τρέχω σε αγώνες.
Τρέχω σε αγώνες.
Δημοσιεύσεις: 1886
Εγγραφή: Τρί Αύγ 23, 2005 8:56 pm
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευση από andrew » Τετ Δεκ 12, 2007 4:54 pm

ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ



See you in another life . . .

Άβαταρ μέλους
Sporti
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 2016
Εγγραφή: Παρ Ιουν 30, 2006 3:11 pm
Τοποθεσία: Αλιμο

Δημοσίευση από Sporti » Τετ Δεκ 12, 2007 5:28 pm

_Nikos_ έγραψε:...Καλα ας μην ηταν ο νικοπολιδης χθες, και βαζανε οι αλλοι το 1/3 απο αυτα που χασανε και τους μισους δεν θα μου τους ανεφερες καν! Το οτι ο ολυμπιακος δεν εφαγε 3 χθες ευθυνεται ο νικοπολιδης και μονο! Και δεν ειμαι υπερβολικος απλα καταλαβαινω τον ενθουσιασμο σας.

Αλλα ως ουδετερος συνεπως και πιο αντικειμενικος εγω σου λεω οτι χθες 3 παιχτες πηραν το παιχνιδι, ο στολτιδης ο κοβασεβιτς και ο νικοπολιδης! Και εξηγω, σε κανενα σημειο του παιχνιδιου ο ολυμπιακος δεν κρατησε πανω απο 2 λεπτα την μπαλα, αρα το κεντρο απετυχε, η αμυνα εξεθεσε τον νικοπολιδη τουλαχιστον 6 φορες αρα και αυτη απετυχε. Απλα η δεινοτητα του κοβασεβιτς ο στολτιδης και η παιδικη χαρα αμυνα της βερντερ εδωσαν την νικη. Απλα χθες τους "βγηκαν" ολα, 4 φασεις 3 γκολ και το πρωτο γκολ στο πρωτο σουτ!! αλλα οπως ειπα και ειπες χωρις τυχη δεν πας πουθενα.

Ειπαμε μεγαλη επιτυχια του ολυμπιακου χθες αλλα μην τα εκθειαζουμε και ολα....
Ρε συ Νικο να σου πω,....

- τετοια γκολ ο στολτιδηs εχει βαλει πολλα αρα δεν ειναι τυχαιο,...και δεν ηταν το πρωτο σουτ (αν και δεν εχει σημασια..) αφου λιγο πριν ειχε κανει ενα πολυ καλο ο ΛΛ....ομωs παραβλεπειs οτι για να βρει τον χωρο να το μπουμπουνισει ο ιερο,..πιο πριν ειχε μαζεψει 3-4 παιχτεs πανω του ο ΛΛ και μετα δινει την πασα,...και την ιδια στιγμη ο Παντοs κανει ανοιγμα αριστερα και τραβαει αλλουs 2,....οποτε ανοιξε ολη η αμυνα,...δεν ηταν καθολου τυχαιο λοιπον....

- Λεs,..."αs μην ηταν ο Νικοπολιδηs εχθεs,..." συγγνωμη αλλα ο τυποs ειναι ο τερματοφυλακαs στην ομαδα,...δεν ειναι καναs εξωγηπεδικοs παραγονταs....και αυτα που εκανε τα εχει ξανακανει παρα πολλεs φορεs και με την εθνικη και με τον Θρυλο....ασε που στην Ευρωπη για να παs μπροστα θεs καλο τερμα....

- Η Βερντερ ειναι φυση φουλ επιθετικη ομαδα, οποτε ειναι πρακτικα αδυνατο να μην σου κανει και 4-5 σοβαρεs ευκαιριεs,....δεν παιζαμε μονοι μαs,....αλλα πραγματικα τοσα ηταν τα επικινδυνα απο τα πολλα σουτ που κανανε....2 σουτ στο α' και 2-3 στο β' (στα πρωτα 20 λεπτα)....τα αλλα ηταν στα περιστερια....Να ηταν προσεκτικοι να τα βαλουν , δεν φταιμε και για αυτο....

Και επειδη παρακολουθειs μπαλα θα επρεπε να καταλαβειs οτι στο χθεσινο αγωνα ολα τα λεφτα ηταν η παρουσια του Λεντεσμα,.....και οχι οι 3 που λεs...1ον περιορισε σε πολυ μεγαλο βαθμο τον παιχταρα που λεγεται Ντιεγκο,....2ον....ελευθερωσε τον Στολτιδη και μπορεσε μετα να κανει αυτα που εκανε,.....διαφορετικα δεν θα ηταν ουτε τοσο μπροστα να βαραει σουτ,....ουτε εξω αριστερα να κανει σεντρα στο νταρκο,..ουτε τιποτα,....θα ειχε πεθανει να τρεχει στο κεντρο και τερμα....
ΕικόναΕικόναΕικόνα

ΜΚ1 Sporting - MK2b Sporting - Grande Sporting - A3 Sportback 1.8TFSI

Άβαταρ μέλους
soundcrash
Τρέχω σε αγώνες.
Τρέχω σε αγώνες.
Δημοσιεύσεις: 1510
Εγγραφή: Τρί Απρ 10, 2007 12:35 am
Τοποθεσία: Ροδος

Δημοσίευση από soundcrash » Τετ Δεκ 12, 2007 5:33 pm

Παιδια ηταν πολυ ωραιο παιχνιδι..
φοβερα γκολ..
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
andrew
Τρέχω σε αγώνες.
Τρέχω σε αγώνες.
Δημοσιεύσεις: 1886
Εγγραφή: Τρί Αύγ 23, 2005 8:56 pm
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευση από andrew » Τετ Δεκ 12, 2007 5:33 pm

λευτερη ζωγραφιζεις μιλαμε!!!!!αξια εισαι προπονητης της ομαδας...

για βρες καμια ακρη να γινεις κ βοηθος του sir Takis! :D
See you in another life . . .

Άβαταρ μέλους
_Nikos_
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 2339
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 16, 2006 10:33 pm

Δημοσίευση από _Nikos_ » Τετ Δεκ 12, 2007 6:36 pm

λευτερη καταρχας νομιζω το σουτ του λουα λουα εγινε μετα το γκολ, οποτε το πρωτο σουτ απο πλευρας ολυμπιακου εγινε γκολ αλλα οπως λες μικρη σημασια εχει.

στο σουτ του στολτιδη για να μπει ενα γκολ απο τετοια αποσταση θες και τυχη, ποσο μαλλον οταν στην πρωτη και ΜΟΝΑΔΙΚΗ φορα που εγινε τετοια "δουλεμενη στην προπονηση φαση" οπως λες καταληγει γκολ..

Οσο για τον νικοπολιδη αρα συμφωνεις σε αυτο που λεω, γιατι η αμυνα του ολυμπιακου δεν υπηρχε, κανανε σουτ ανενοχλητοι περνανε κεφαλιες ανενοχλητοι αλλα πεστο ατυχια πεστο ανικανοτητα πεστο οπως θες η μπαλα δεν εμπαινε μεσα..

Οσο για τον λεντεσμα ναι τον προσεξα, αλλα επειδη εμενα δεν μου ενθουσιαζει τοσο ο ντιεγκο και επειδη ο λεντεσμα τον εσβησε με χαρακτηριστικη ευκολια, και επειδη το ιδιο ειχε γινει και στην βρεμη, προτιμησα να μην το αναφερω. Αλλα τελοσπαντων ειχε μια πολυ θετικη παρουσια.

αυτο που θελω να πω και δεν θες να καταλαβεις ειναι οτι, ο ολυμπιακος εκανε 3 γκολ σε 4 ευκαιριες και η βερντερ κανενα σε πανω απο 6 ευκαιριες εκ των οποιων οι 5 για μενα κλασσικες. Αρα συμπερασμα η αμυνα δεν πηγε καλα γιατι η λογικη λεει οτι ο βερντερ μια φουλ επιθετικη ομαδα (οπως λες) θα επρεπε να ειχε κανει τουλαχιστον 3 γκολ. Και αν αναλογιστεις οτι ο ντιεγκο ειχε σβηστει απο τον λεντεσμα δεν ειχε να αντιμετωπισει κανενα εξαιρετικο παιχτη.

τωρα αν εσυ ειδες αμυνα βραχο και κεντρο φωτια, τι να σου πω.......
Εικόνα Εικόνα Εικόνα

Άβαταρ μέλους
tal1702
Έβγαλα το Ν
Έβγαλα το Ν
Δημοσιεύσεις: 194
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 02, 2004 2:11 pm
Τοποθεσία: Αίγιο

Δημοσίευση από tal1702 » Τετ Δεκ 12, 2007 6:39 pm

Ρε Νικολάκη το αντικειμενικός τι το ήθελες αγόρι μου??"Αντικειμενικά χτες ο Ολυμπιακός έκανε 4 φάσεις και έβαλε 3 γκολ??Εγω γιατι θυμάμαι 2 πολύ καλά σουτ του ΛΛ στο 1ο ημίχρονο ενα απο πλάγια(14') και ένα φάτσα με το τέρμα που εξυσε δοκάρι(16'),,μια αντεπίθεση που βρέθηκαν 3 με 1 έξω απο την περιοχή κ μπερδεύτηκε ο Τοροσίδης(29'),τετ α τετ του Κοβάσεβιτς(41'),ενα τετ α τετ του Τοροσίδη με απόκρουση του Βίζε(88')....και απο την άλλη έχουμε την φάση στο (8') και στο (24') διπλες προσπαθειες απο ασταθείς επεμβάσεις του Νικοπολίδη,κεφαλιά του Νάλντο στο (33') αουτ,σουτ του Γένσεν (37'),απόκρουση Μενδρινου στην γραμμή(47'),κεφαλια και ενστικτώδης επέμβαση του Νικοπόλίδη (62') και το φάουλ του Ντιέγκο στο (90')!Έχουμε λοιπόν και λέμε....Ολυμπιακός 5 φάσεις + 3 γκολ=8 ευκαιρίες Βερντερ 6 ευκαιρίες....τώρα μπορείς να μου πεις ότι ειχε η Βέρντερ 20 σουτ και ο Ολυμπιακός 10.....αν μου το πεις αυτό τότε έχω να σου κάνω μια ερώτηση...στο PRO όταν χάνεις στο τέλος κοιτάς τα σουτ και αν έχεις παραπάνω λες άδικο το αποτέλεσμα??Και κάτι τελευταίο,αν μεθαύριο δεν σου βάλω γκολ και σε έχω κλείσει στην περιοχή και έχω και ευκαιρίες και κατοχη και όλα και μου βαλεις 3 γκολ σε 3 φάσεις και περάσεις με 0-3 υπάρχει περίπτωση να μου πεις ήταν ΑΔΙΚΟ????? :cool: Μην τρελένεστε,μακάρι να συνεχίσουν τα καλά αποτελέσματα για όλες τις ελληνικές ομάδες!

Υ.Γ. Το γκολ του Ενσαλίβα στην Μλάντα το πανηγύρισα τρελά,με όλη την ειλικρίνεια μου! :cool:

Άβαταρ μέλους
_Nikos_
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 2339
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 16, 2006 10:33 pm

Δημοσίευση από _Nikos_ » Τετ Δεκ 12, 2007 7:28 pm

ρε συ λαμπρο μου θεωρεις φασεις οταν μπερδευεται ο τοροσιδης και τα σουτ του λουα λουα??? εγω σου μιλαω για κλασσικες φασεις, και κυριως αυτες με την διπλη προσπαθεια ειναι παραπανω απο κλασσικες! οπως και η ευκαιρια του κοβασεβιτς. Εσυ μολις τωρα μου εβγαλες οτι τυχερη ηταν κιολας ο Βερντερ που εφυγε με 3-0!!! μην μας τρελανεις κιολας!!!! ελεος!!!!

Το αντικειμενικος το θελα να το πω γιατι δεν ειμαι ουτε ολυμπιακος ουτε βερντερ. Αυτο σημαινει αντικειμενικος-ουδετερος.

Ναι ρε λαμπρο αν κανω 3 φασεις 3 γκολ και ο αλλος κανει 15 ευκαιριες και δεν βαλει κανενα ναι μεν θα πανηγυρισω αλλα δεν θα πιστευω και οτι εγινα υπερομαδα!!!

Αυτο που θελω να πω τελοσπαντων και αν θελει καποιος διαφωνει η συμφωνει δεν με νοιαζει, ειναι οτι αν χθες εβλεπα το ιδιο ματς με λατσιο και ρεαλ για παραδειγμα θα ελεγα οτι σκορ ειναι ολιγον τι πλασματικο.
Εικόνα Εικόνα Εικόνα

Άβαταρ μέλους
_Nikos_
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 2339
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 16, 2006 10:33 pm

Δημοσίευση από _Nikos_ » Τετ Δεκ 12, 2007 7:41 pm

tal1702 έγραψε: Υ.Γ. Το γκολ του Ενσαλίβα στην Μλάντα το πανηγύρισα τρελά,με όλη την ειλικρίνεια μου! :cool:

ελα παραδεξου το, αφου εισαι κρυφοαεκαρα original εσυ!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Εικόνα Εικόνα Εικόνα

Άβαταρ μέλους
TOLAROS
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 2276
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 07, 2006 6:02 pm
Τοποθεσία: Ρόδος

Δημοσίευση από TOLAROS » Τετ Δεκ 12, 2007 9:26 pm

Ο Νικοπολίδης παρότι έκανε κάμποσες πατάτες χτες ήταν σωστός όταν έπρεπε...Παρόλ'αυτά προτιμώ να μην κάνει γκέλες παρά να ξεκωλ*νεται στις αποκρούσεις,μου χαλάει τη διάθεση τέτοιο παίξιμο...
Το απόλυτο link....
http://www.youtube.com/watch?v=zRX4mlFi06A
TOLIS HAZZARD!!ΝΤΑΙΖΗ ΓΕΡΑ!!

Άβαταρ μέλους
Sporti
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 2016
Εγγραφή: Παρ Ιουν 30, 2006 3:11 pm
Τοποθεσία: Αλιμο

Δημοσίευση από Sporti » Τετ Δεκ 12, 2007 11:43 pm

Πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω απο ποτε κρινουμε ενα ματσακι με βαση τιs ευκαιριεs,...ειδικα μαλιστα οταν εχει ληξει 3-0 και με 3 καθαρα γκολ....Ημαρτον,.....

Δεν ειπε κανεναs οτι εγινε υπερομαδα ο Θρυλοs,....αλλα αμα παιζει 2 ΦΟΡΕΣ με μια απο τιs καλυτερεs ομαδεs στην Γερμανια και εχει 2 Νικεs με 6-1 συνολο γκολ,...ε ναι αυτο λεει πολλα,...δεν μιλαμε για νικη 1-0 που χασανε οι αλλοι 10 κλασσικεs,....μιλαμε για παιχνιδια που εβαλε απο 3 ΓΚΟΛ...πεντακαθαρα....και συζηταμε αν ειχαν οι αλλοι 2-3 παραπανω Κλασσικεs ευκαιριεs??....

Οχι δεν εχει αμυνα μπετον,....αλλα μονο 1 γκολ παθητικο απο βερντερ, και 4 μεν αλλα μονο στον ενα αγωνα που επαιζε με 10 επι 80 λεπτα απο ρεαλ (και φυσικα 2 πετσινα απο λατσιο)....ειναι πολυ καλη επιδοση.....το αποτελεσμα μετραει οχι οι ευκαιριεs....

Δεν εχει κεντρο φωτια αλλα Ο Λεντεσμα (κυριοs) και ο Στολτιδηs καθαρισαν Λεντεσμα (τηs Λατσιο) , Εσναιντερ και Ντιεγκο ...εγω αυτο ειδα,.....τωρα το αν δεν σου αρεσει ο Ντιεγκο ειναι καθαρα δικο σου θεμα,...αν και δεν νομιζω οτι δεν θα τον ηθελεs στην ομαδα σου,...οπωs και ο καθεναs,....αλλα ετσι κανετε εσειs.....και ο Ριμπο γεροs και κουτσοs ηταν και τωρα εγινε πλανηταρχηs....ξαφνικα...
ΕικόναΕικόναΕικόνα

ΜΚ1 Sporting - MK2b Sporting - Grande Sporting - A3 Sportback 1.8TFSI

Άβαταρ μέλους
_Nikos_
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 2339
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 16, 2006 10:33 pm

Δημοσίευση από _Nikos_ » Πέμ Δεκ 13, 2007 12:47 am

Πολλες φορες η τυχη και τα αποτελεσματα που ερχονται μεσω αυτης μας τυφλωνουν λευτερη μεχρι να ερθει το σκληρο χαστουκι της πραγματικοτητας και μετα λεμε οτι ειναι ολοι τους αχρηστοι... Το εχω ζησει το εχεις ζησει και θα το ζουμε παντα...

Οσο για τον Ριμπο και γενικα για παιχτες ασε καλυτερα, γιατι εσεις ξερετε πανω απο ολους να εκθειαζετε και ξεφτιλιζετε παιχτες σε χρονο dt! μην μιλησω για ριβαλντο, κωνσταντινου, νικοπολιδη, νικολαιδη παλιοτερα και παει λεγοντας... Οποτε ακυρο το σχολιο σου για τον ριμπο...
Εικόνα Εικόνα Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Sports”