H κλήρωση Τσάμπιονς Λιγκ

Θέματα που αφορούν τον αθλητισμό.

Συντονιστής: Puntoclub.gr moderators

Άβαταρ μέλους
Sporti
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 2016
Εγγραφή: Παρ Ιουν 30, 2006 3:11 pm
Τοποθεσία: Αλιμο

Δημοσίευση από Sporti » Παρ Αύγ 31, 2007 11:15 am

SilverPunto έγραψε:Την καραμελα να μιλατε για εμας σε τοπικ δικο σας δεν την καταλαβαινω....
Εγω δεν παιζω σε ομιλους του τσαπιονς λιγκ γιατι δνε πμηκα αλλα τουλαχιστον οσες φορες εχω παιξει εχω περασει τον πρωτο γυρο εσυ?????
Εχω κερδισει εκτος εδρας εσυ?????
Ουφ θα σκαγα αν δεν τα ελεγα.....
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΤΟ ΤΟΠΙΚ.... H κλήρωση Τσάμπιονς Λιγκ ΛΕΓΕΤΑΙ... :P

"...οσες φορες εχω παιξει εχω περασει τον πρωτο γυρο εσυ...?"....Δεν νομιζω να περασατε ολεs τιs φορεs .....και απο την τελευταια φορα εχουν ακολουθησει κατι ωραιεs τεσσαρο-πενταρεs.....

Προσφατο ηταν απο την Βερντερ το λουκανικακι γερμανιαs,.....και τηs αλληs Ιταλικηs Ομαδαs του κυριου Ιακουιντα.....χμμμ.... :razz:

Οσο για την νικη εκτοs ,....ειναι μια καραμελα (η τελευταια) που συντηρει ολο το οικοδομημα του βαζελου.....μονο αυτο εχετε να πειτε....τι αλλο να πειτε....για Πρωταθληματα?, για Κυπελλα?, για πορεια στο C.L που πλεον δεν παιζετε καν?........

Ουφ .....δεν ηθελα να ανοιξω τετοια κουβεντα αλλα με προκαλεσεs... :cool: :grin:

Αντε για να μην μαμησουμε το τοπικ....την συνεχεια αμα θεs παρε τηλεφωνο να τα ακουσειs.... :lol: :lol: :lol: 8) 8)


ΕικόναΕικόναΕικόνα

ΜΚ1 Sporting - MK2b Sporting - Grande Sporting - A3 Sportback 1.8TFSI

SilverPunto
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 4424
Εγγραφή: Τετ Μαρ 30, 2005 10:05 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από SilverPunto » Παρ Αύγ 31, 2007 11:22 am

Καλα τα υπολοιπα απο κοντα....
Δεν σε συμφερει απο εδω......
χαχαχαχαχα............

Άβαταρ μέλους
_Nikos_
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 2339
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 16, 2006 10:33 pm

Δημοσίευση από _Nikos_ » Παρ Αύγ 31, 2007 2:45 pm

οπως και να χει Λευτερη ειναι πολυ καθαρο σκορ το 2-0 και δυσκολα το γυρνας με οποιαδηποτε ομαδα, ποσο μαλλον με την Sevilla... Ποτε μη λες ποτε αλλα χρειαζεται ενα θαυμα... Ακους εκει Arsenal, Steaua και Slavia...
PDT_021 PDT_021 PDT_021 PDT_021 PDT_021
Εικόνα Εικόνα Εικόνα

Άβαταρ μέλους
TasosB
Τρέχω σε αγώνες.
Τρέχω σε αγώνες.
Δημοσιεύσεις: 1733
Εγγραφή: Τετ Ιουν 07, 2006 12:01 pm
Τοποθεσία: Ίλιον, Αθηνα

Δημοσίευση από TasosB » Παρ Αύγ 31, 2007 3:05 pm

Sporti έγραψε:Προσφατο ηταν απο την Βερντερ το λουκανικακι γερμανιαs,.....και τηs αλληs Ιταλικηs Ομαδαs του κυριου Ιακουιντα.....χμμμ.... :razz:
Σουτ μιν μιλας για Ιταλικες ομαδες γιατι ποναει πολυ περισσοτερο εσενα παρα εμενα :grin: :grin:
Σχολή Οδηγών...Η Χελώνα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Άβαταρ μέλους
Sporti
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 2016
Εγγραφή: Παρ Ιουν 30, 2006 3:11 pm
Τοποθεσία: Αλιμο

Δημοσίευση από Sporti » Παρ Αύγ 31, 2007 3:10 pm

_Nikos_ έγραψε:οπως και να χει Λευτερη ειναι πολυ καθαρο σκορ το 2-0 και δυσκολα το γυρνας με οποιαδηποτε ομαδα, ποσο μαλλον με την Sevilla... Ποτε μη λες ποτε αλλα χρειαζεται ενα θαυμα... Ακους εκει Arsenal, Steaua και Slavia...
PDT_021 PDT_021 PDT_021 PDT_021 PDT_021
Ενα τοπι στο 1ο 15λεπτο ειναι και μετα παιρνει φωτια το ματσακι.....φυσικα μιλαω λογω των συνθηκων επειδη δεν ξερουμε σε τι κατασταση θα εμφανιστει η Σεβιλλη.

Παντωs μια λογικη σκεψη ειναι να το κανονισουν μεταξυ τουs,...λογω πενθουs και των 2 πλευρων να το φερουν ενα Χ,...να περασει η Σεβιλλη, να φυγει και η ΑΕΚ με το κεφαλι ψηλα, και τερμα το θεμα..... :cool:
ΕικόναΕικόναΕικόνα

ΜΚ1 Sporting - MK2b Sporting - Grande Sporting - A3 Sportback 1.8TFSI

Άβαταρ μέλους
_Nikos_
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 2339
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 16, 2006 10:33 pm

Δημοσίευση από _Nikos_ » Παρ Αύγ 31, 2007 3:23 pm

εμενα κυριως αυτο με νοιαζει. μην ξεφτιλιστουμε. την γλιτωσαμε φθηνα στην ισπανια, αν και θεωρω οτι παιξαμε αρκετα καλα, μην μας το χρωστανε για εδω..
Εικόνα Εικόνα Εικόνα

SilverPunto
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 4424
Εγγραφή: Τετ Μαρ 30, 2005 10:05 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από SilverPunto » Παρ Αύγ 31, 2007 3:25 pm

TasosB έγραψε:
Sporti έγραψε:Προσφατο ηταν απο την Βερντερ το λουκανικακι γερμανιαs,.....και τηs αλληs Ιταλικηs Ομαδαs του κυριου Ιακουιντα.....χμμμ.... :razz:
Σουτ μιν μιλας για Ιταλικες ομαδες γιατι ποναει πολυ περισσοτερο εσενα παρα εμενα :grin: :grin:
Πες τα γιατι πολυ μιλανε.....

Άβαταρ μέλους
Kostakis88
Νικολάκης
Νικολάκης
Δημοσιεύσεις: 78
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 03, 2007 10:22 am
Τοποθεσία: gerakas

Δημοσίευση από Kostakis88 » Σάβ Σεπ 01, 2007 12:05 pm

ΠΑΙΔΙΑ μην απελπιζεστε ο θρυλος φετος θα περασει και θα κανει και το εκτος απλα θελει υπομονη και θεληση και ειδικα φετος που η ομαδα ειναι καινουργια.
Και οπως λεει και ο ρουβας (ολα καλα ολα καλα θα μας πανε)
Όταν κάνεις το καλό, ζήτα απόδειξη, μην τυχόν και ο παράδεισος δουλεύει σαν την εφορία.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Sports”