Προγνωστικα για το ντερμπι ΠΑΟ - ΟΣΦΠ

Θέματα που αφορούν τον αθλητισμό.

Συντονιστής: Puntoclub.gr moderators

Προγνωστικα για το ντερμπι ΠΑΟ - ΟΣΦΠ

ΠΑΟ
10
34%
Χ
6
21%
ΟΣΦΠ
13
45%
 
Σύνολο ψήφων: 29

SilverPunto
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 4424
Εγγραφή: Τετ Μαρ 30, 2005 10:05 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από SilverPunto » Δευ Σεπ 03, 2007 12:44 pm

ΟΥΣΤ παλιο κιτρινογαυρε.....



Άβαταρ μέλους
grandeBILL
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 2291
Εγγραφή: Πέμ Απρ 27, 2006 10:42 pm
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από grandeBILL » Δευ Σεπ 03, 2007 2:40 pm

Οσα διαβασα ο _νικος_ με καλυπτει...

SilverPunto
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 4424
Εγγραφή: Τετ Μαρ 30, 2005 10:05 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από SilverPunto » Δευ Σεπ 03, 2007 7:24 pm

Καλαααααα..........
Δεν ειναι εδω ο ΤασοςΒ αλλιως θα τα λεγαμε......

Άβαταρ μέλους
polatov
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 6527
Εγγραφή: Παρ Σεπ 01, 2006 6:10 pm
Τοποθεσία: Ηλιουπολη

Δημοσίευση από polatov » Δευ Σεπ 03, 2007 8:42 pm

Γιωργο αποτι βλεπω εισαι τελειως αντικειμενικος καθολου φανατισμενος και σου αρεσει το ποδοσφαιρο......χαχαχαχαχαχχαχαχα!εχετε πολυ γελιο μερικοι...εχετε κανει μια ευκαιρεια με το ζορι..εχει παρει του κοσμου τις κιτρινες ο γαυρος..για οσους ξερουν ο Αντζας θα τιμωρηθει με σκληροτερη τιμωρια αποτι μια απλη κιτρινη...ο Λεοντιου ηταν για απευθειας κοκκινη ηταν ακριβως μπροστα και μετα βγαινεις ρε γιωργο να μου πεις τι???οτι εχετε καλυτερη ομαδα και οτι ο Ολυμπιακος εριχνε ξυλο γιατι δε μπορουσε να σας σταματησει αλλιως???ΕΛΕΟΣ!αντι να δεις τι βλακειες εκανε η ομαδα σου με τον προπονητη λεμε λεμε χωρις να καταληξουμε καπου!
"Competition reduces competitors"
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Εικόνα

SilverPunto
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 4424
Εγγραφή: Τετ Μαρ 30, 2005 10:05 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από SilverPunto » Δευ Σεπ 03, 2007 8:48 pm

Ρε Πανο πας καλα?????
Μπορει να μην παιξαμε μαπαλα αλλα δεν σας σακατεψαμε παιχτες.....
Σαφεστατα και ο Λεοντιου επρεπε να βγει εξω,αλλα επρεπε να βγει και ο Αντζας απο πιο μπροστα και ο Zevlakov και καλο ειναι μιας και πιασανμε το θεμα το προπονητη να πειτε στο Τακη να μαθει στους παιχτες του οτι ΔΕΝ πρεπει να χτυπαμε τον ανιπαλο οταν δεν εχει μπαλα στα ποδια του....
Καλο ειναι να το μαθει και ο διαιτητης γιατι και στις 2 ομαδες (μιας και ειμαι φανατικος και δεν βλεπω και καλα) εκανε το ιδιο λαθος.....

Άβαταρ μέλους
Sporti
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 2016
Εγγραφή: Παρ Ιουν 30, 2006 3:11 pm
Τοποθεσία: Αλιμο

Δημοσίευση από Sporti » Τρί Σεπ 04, 2007 9:50 am

Ασε τον Τακη (που μιλησε παρα πολυ καλα στην συνεντευξη του ,..και ποδοσφαιρικα οχι λογια για γλυψιμο στο κοσμο οπωs ο δικοs σαs...) και κοιτα τι πατατεs εκανε ο προπονηταραs σαs (εξω ο Νταμε, εξω ο Νινηs, αριστερο μπακ ο Λεοντιου (ακομα σκονη τρωει απο τον Λουτσο...), Μαντζιο επιθεση....και συστημα γιομα Γκουμα για Παπ......

κοιτα λιγο την μισοαδεια Λεωφορο,......

Ξερειs εγω τι εντυπωση μου δωσατε...? Οτι ειναι τοσο μεγαλοs ο φοβοs μην κραξουν την ομαδα και τον τζιγγερ οι οπαδοι (οσοι πανε στο γηπεδο τελοs παντων...) που ολοι στην ομαδα το παιζουν παναθηναικαρεs και γλυψιμο στον κοσμο.....ο Νινηs συνεχεια χειροκροτηματακια στον κοσμο (ρε δεν ντρεπεστε να εχετε βαλει το 17χρονο να σωσει ολη την ομαδα...?), ο Καραγκουνηs τα γνωστα καραγκιοζιλικια (κατανταει γραφικο), το τσουτσεκι ο Λεοντιου να πουλαει ψευτομαγκiεs στον Γκαλετι για να καλυψει στα ματια των οπαδων το γεγονοs οτι μεχρι εκεινη την ωρα τον ειχε κανει ξεφτιλα ο αργεντινοs,...και ο Πεσειρο να βγαινει να λεει αυτο που καθε πικραμενοs βαζελοs ηθελε να ακουσει στα αυτια του μετα απο χ στην πρεμιερα μεσα στην εδρα του με μονο 1 ευκαιρεια σε 95 λεπτα αγωνα....οτι δηλαδη ηταν καλυτερη ομαδα ο παο και οτι ο Ολυμπιακοs κλειστηκε λεει για να παρει το χ και εκανε καθυστερησειs κτλ....εγω αυτο που θυμαμαι ειναι τον Τακη να βγαζει τον κουρασμενο Κοβασεβιτs και να βαζει τον επιθετικογενη μεσο Νε,....και στην θεση του μαυρου να βαζει τον επιθετικο Νουνιεs ,....επισηs στα τελευταια λεπτα το μονο που θυμαμαι ειναι την μοναδικη ευκαιρεια του Τορο στο 70κατι (αν θυμαμαι καλα) και το καλο σουτ του Λεντεσμα....και δεν θυμαμαι ουτε να μαs κλεισατε στην περιοχη ουτε τιποτα αλλο παρομοιο..... και μην πειs για δηθεν πεναλτυ στον νταμε στο τελοs γιατι αυτο ουτε στο 5χ5 που παιζουμε δεν δινεται,...γελαει ο κοσμοs,....και το ειπαν απαντεs...

Η αληθεια ποναει ,...αλλα δυστυχωs μετα απο 11 χρονια μυαλο δεν βαλατε ακομα,.....να κοιταξετε την ομαδα σαs....παλι η διατησια φταιει,....αληθεια φετοs ο προεδροs σαs δεν ειναι προεδροs στην Super Liga.....?.....
ΕικόναΕικόναΕικόνα

ΜΚ1 Sporting - MK2b Sporting - Grande Sporting - A3 Sportback 1.8TFSI

SilverPunto
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 4424
Εγγραφή: Τετ Μαρ 30, 2005 10:05 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από SilverPunto » Τρί Σεπ 04, 2007 10:03 am

Εγω παλι λεω να δειτε παλι τον αγωνα......
Γιατι μαλλον κατι δεν ειδατε καλα......
Ολοι λετε για μεταγραφες......
Αντι να συνιδιτοποιησετε οτι με τον Τακη στον παγκο προκοπη δεν θα δειτε......
Παλι απο το τον πρωτο γυρο του Τσαπιονς εξω θα ειστε......
Τεσπα,ο βαζελος ομαδα εχει φετος και θα το δειτε στην πορεια.....

Άβαταρ μέλους
BLUE SCORPION
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 3018
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 17, 2006 2:53 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ-ΡΟΔΟΣ

Δημοσίευση από BLUE SCORPION » Τρί Σεπ 04, 2007 10:13 am

ο βαζελος ομαδα εχει φετος και θα το δειτε στην πορεια
εγω κραταω μονο αυτο και στο τελος της χρονιας εδω ειμαι και εδω εισαι μονο μην αρχισετε να κλαιτε μετα γιατι προβλεπω 3 θεση στο πρωταθλημα για τον ΠΑΟ
και οπως θα περνω τις στροφες με 130 χωρις λαστιχα και αντιστρεπτικες εσυ αν θελεις κοιταζε με
"esy eisai o monos an8rwpos ston kosmo pou exeis mprostokinhto kai kaneis kalyteres pantes apo piswkinhto"cool_pipis
http://www.youtube.com/watch?v=A2CQ3YE4 ... ed&search=
http://www.youtube.com/watch?v=SsDY0nbZtSI
http://www.youtube.com/watch?v=SBKOpFVggr8

Άβαταρ μέλους
Sporti
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 2016
Εγγραφή: Παρ Ιουν 30, 2006 3:11 pm
Τοποθεσία: Αλιμο

Δημοσίευση από Sporti » Τρί Σεπ 04, 2007 10:40 am

SilverPunto έγραψε:...Αντι να συνιδιτοποιησετε οτι με τον Τακη στον παγκο προκοπη δεν θα δειτε...........
Μπορει να ειναι και ετσι (θα το δουμε),.....εγω ομωs ειδα οτι ο εναs δεν εκανε σοβαρα λαθη στο στησιμο, εκλεισε σωστα διαδρομουs, παρουσιασε μια ομαδα καλυτερη απο οτι περιμεναν οι περισσοτεροι παροτι ειναι καινουργια ομαδα απο την αρχη,.....και οπωs ειπα εκανε σοβαρεs δηλωσειs στο τελοs και εξηγησε το πλανο που ειχε....

Ο δικοs σαs με τιs "περγαμηνεs" εκανε χοντρα λαθη, κατεβασε ενα παο χειροτερο απο οτι περιμενατε (δεν τα λεω εγω,...εσειs οι ιδιοι τα λετε)παροτι θεωρητικα ειχε πιο ετοιμη ομαδα απο περσι...με συστημα καμιναδα μονο, με αμυνα για γελια,...(εκοβε το κεφαλι του για Ενακαρχιρε αλλα μεγαλη φλομπα ο μαυροs)...και το μονο που ειπε ηταν οτι λειπουν τραυματιεs και τα αστεια περι φοβου του Ολυμπιακου κτλ.....γελοιεs δηλωσειs με μονο σκοπο να χρυσωσει το χαπι στουs οπαδουs (και με αυτα που λεs μαλλον το πετυχε..... :razz: )

Συγγνωμη δηλαδη ποιοs ελειψε απο τον βαζελο...?ο Μοριs που μια ζωη τσοντα γινεται απο το θρυλο και αρχιζει τα κλωτσιδια στο τζολε...? Ο εκι που το μονο που κανει ειναι να μιλαει?....Ο Αυστριακοs "Μπεκαμ"....? :P .....Η μοναδικη σοβαρη απωλεια ηταν ο Σαλπι και το δεχομαι ,....με αυτον μπορει να ειχαμε προβλημα...γιατι ειναι κοντο και γρηγορο παιδι....

Εσειs εχετε καταλαβει οτι παιζαμε χωριs Τζολε που σε ολα τα ντερμπι τοσα χρονια ειναι συνηθωs ο καλυτεροs παιχτηs του γηπεδου και τα καρφωνει τα μπαλακια...? Και δεν ειναι μονο το τι κανει στο γηπεδο,...ειναι σημαια, ειναι ψυχολογια, κτλ...Δεν θα μιλησω για Ραουλ Μπραβο.....
ΕικόναΕικόναΕικόνα

ΜΚ1 Sporting - MK2b Sporting - Grande Sporting - A3 Sportback 1.8TFSI

Άβαταρ μέλους
polatov
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 6527
Εγγραφή: Παρ Σεπ 01, 2006 6:10 pm
Τοποθεσία: Ηλιουπολη

Δημοσίευση από polatov » Τρί Σεπ 04, 2007 5:19 pm

εγω θα περιμενω οσο θελετε αλλα μην αρχισετε παλι την καραμελα για την ευρωπη και οτι στην Ελλαδα δε παιζετε γιατι ειναι ολα στημενα κλπ....να σας δουμε λιγο και στην Ελλαδα μην φατε παλι δυο γκολακια στην εδρα σας απο Ιωνικο....
"Competition reduces competitors"
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Εικόνα

SilverPunto
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 4424
Εγγραφή: Τετ Μαρ 30, 2005 10:05 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από SilverPunto » Τρί Σεπ 04, 2007 5:31 pm

Εγω την καραμελα για την Ευρωπη την σταματαω.....
Υπομονη και θα τα πουμε απο εδω και κατω......

Απάντηση

Επιστροφή στο “Sports”