ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ -ολυμπιακος τελικος μπασκετ Α1 ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑ...

Θέματα που αφορούν τον αθλητισμό.

Συντονιστής: Puntoclub.gr moderators

Άβαταρ μέλους
TasosB
Τρέχω σε αγώνες.
Τρέχω σε αγώνες.
Δημοσιεύσεις: 1733
Εγγραφή: Τετ Ιουν 07, 2006 12:01 pm
Τοποθεσία: Ίλιον, Αθηνα

Δημοσίευση από TasosB » Πέμ Ιουν 21, 2007 11:31 am

Sonicboom έγραψε:Τελικά ναι εχεις δίκιο ειμαι κολημενος...οπως και οι παίκτες σας και ο προπονητής σας που παραδεχτηκαν οτι οι δυο ομαδες επαιξαν πολυ καλό μπασκετ και ηταν ισοδύναμες.
Αλλα τι ξερουν αυτοί...η αληθεια που θες να πιστεψεις ντε και καλά είναι οτι παιξατε με το ενα χερι δεμένο και νικήσατε, μας αφησατε και λιγο να χαρουμε για να εχει και ενδιαφερον. Πάλι καλα που δεν φέρατε και το παιδικό τμήμα της ομαδας να μας ρεζηλεψει...ευχαριστούμε!
Μου μιλας λες και δεν ξερεις οτι υπαρχουν πραγματα τα οποια απλα δεν λεγονται και υπαρχουν και πραγματα τα οποια ετσι πρεπει να τα πουν.
Δηλαδη τι περιμενες να ακουσεις απο τις συνεντευξεις?
Αν πιστευεις οτι ο Παναθηναικος επαιξε στους τελικους το ιδιο μπασκετ που επαιξε και στην διαρκεια της υπολοιπης χρονιας τοτε οκ αποψη σου ειναι και ειναι σεβαστη. Ασε εμενα να πιστευω κατι διαφορετικο και να εχω μια διαφορετικη αποψη για αυτο που ειδα.

Οσο αφορα τωρα αυτα που λες για παιδικα τμηματα και ρεζιλικια δεν εχω καμια ορεξη να μπω στην διαδικασια να σου απαντησω γιατι να φτασουμε να τσακωνομαστε.


Σχολή Οδηγών...Η Χελώνα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Άβαταρ μέλους
iasonas
Εμαθα να ξεκινάω.
Εμαθα να ξεκινάω.
Δημοσιεύσεις: 339
Εγγραφή: Δευ Αύγ 30, 2004 3:07 pm
Τοποθεσία: Ν. Ηράκλειο

Δημοσίευση από iasonas » Πέμ Ιουν 21, 2007 11:32 am

μπραβο κ στους 2 κ ειδικα στον Ολυμπιακο που καταφερε να κοντραρει μια ομαδα πολλεσ κλασεις ανωτερη του. δεν ειναι δικαιολογια οτι ο Παναθηναικος δεν επιασε σε ΚΑΝΕΝΑ παιχνιδι ουτε το 50% της αποδοσης του αλλα ειναι μια πραγματικοτητα. ακομα κ ετσι ομως, η διαφορα ειναι τοσο μεγαλη που δε χςραει αμφισβητηση.

μακαρι του χρονου ο Ολυμπιακος να ειναι ακομα καλυτερος (σε ολη τη χρονια κ οχι ΜΟΝΟ στα play off) μακαρι κ ο Παναθηναικος να συνεχισει να μας κανει ολους οσους αγαπαμε το αθλημα υπερηφανους.

μακραν η μεγαλυτερη δυναστεια του ελληνικου μπασκετ κ σε λιγο η μεγαλυτερη κ της Ευρωπης. μπραβο σε ολα τα παιδια, προεδρους κλπ. ειναι μεγαλο το χασμα, τεραστια η διαφορα επιπεδου για να καλυφθει σε ενα μηνα (απο τοτε που ο Ολυμπιακος αρχισε να καταλαβαινει πως θα βελτιωθει) αλλα κ παλι μπραβο κ σε εκεινον.

--
iasonas
http://ermionianday.blogspot.com/

-----------
Ειμαστε αυτοι που οι γονεις μας ελεγαν να μην κανουμε παρεα...

SilverPunto
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 4424
Εγγραφή: Τετ Μαρ 30, 2005 10:05 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από SilverPunto » Πέμ Ιουν 21, 2007 11:36 am

iasonas έγραψε:μπραβο κ στους 2 κ ειδικα στον Ολυμπιακο που καταφερε να κοντραρει μια ομαδα πολλεσ κλασεις ανωτερη του. δεν ειναι δικαιολογια οτι ο Παναθηναικος δεν επιασε σε ΚΑΝΕΝΑ παιχνιδι ουτε το 50% της αποδοσης του αλλα ειναι μια πραγματικοτητα. ακομα κ ετσι ομως, η διαφορα ειναι τοσο μεγαλη που δε χςραει αμφισβητηση.

μακαρι του χρονου ο Ολυμπιακος να ειναι ακομα καλυτερος (σε ολη τη χρονια κ οχι ΜΟΝΟ στα play off) μακαρι κ ο Παναθηναικος να συνεχισει να μας κανει ολους οσους αγαπαμε το αθλημα υπερηφανους.

μακραν η μεγαλυτερη δυναστεια του ελληνικου μπασκετ κ σε λιγο η μεγαλυτερη κ της Ευρωπης. μπραβο σε ολα τα παιδια, προεδρους κλπ. ειναι μεγαλο το χασμα, τεραστια η διαφορα επιπεδου για να καλυφθει σε ενα μηνα (απο τοτε που ο Ολυμπιακος αρχισε να καταλαβαινει πως θα βελτιωθει) αλλα κ παλι μπραβο κ σε εκεινον.

--
iasonas
+1

Άβαταρ μέλους
GRIGIO
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 4203
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 30, 2005 6:27 pm
Τοποθεσία: ΑΙΓΙΟ-ΠΑΤΡΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από GRIGIO » Πέμ Ιουν 21, 2007 11:39 am

Ειλικρινά πιστεύω ότι για θέμα είσπραξης και μόνο πήγαμε σε 5ο παιχνίδι.Ο ΠΑΟ είχε τη δύναμη να καθαρίσει όλα τα παιχνίδια...
Ναναι καλά τα παλικάρια στο μπάσκετ και οι Γιαννακόπουλοι που μας χαρίζουν τέτοιες στιγμές!

Άβαταρ μέλους
Sonicboom
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 3153
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 28, 2004 4:39 pm
Τοποθεσία: Γλυφάδα

Δημοσίευση από Sonicboom » Πέμ Ιουν 21, 2007 12:04 pm

TasosB έγραψε: Αν πιστευεις οτι ο Παναθηναικος επαιξε στους τελικους το ιδιο μπασκετ που επαιξε και στην διαρκεια της υπολοιπης χρονιας τοτε οκ αποψη σου ειναι και ειναι σεβαστη.
Αυτό που πιστεύω είναι οτι παναθηναικός έπαιξε όσο καλύτερα μπορούσε στην περίοδο των τελικών. Τα υπόλοιπα περι χαμηλής απόδοσης και εισπράξεων είναι απλά υποθέσεις. Τα ίδια λέγονται κάθε χρόνο σε αντίστοιχες περιπτώσεις...
Εικόνα
.

Άβαταρ μέλους
tal1702
Έβγαλα το Ν
Έβγαλα το Ν
Δημοσιεύσεις: 194
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 02, 2004 2:11 pm
Τοποθεσία: Αίγιο

Δημοσίευση από tal1702 » Πέμ Ιουν 21, 2007 1:06 pm

Κάτι άλλο,αν μου επιτρέπεται βέβαια!Αν το όλο τόπικ δεν είχε δημιουργηθεί για την "κάψα " που έχετε απο το ποδόσφαιρο,δεν θα χρησιμοποιούσατε κλεμμένες ατάκες,του στυλ "ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑ"!!!Παιδια μην τρελένεστε!!Απλά έχω να πω,ότι οι βάζελοι τα θέλετε όλα δικά σας!!Στο μπάσκετ,αμφισβητείτε από τα......σημαιάκια του κόρνερ μέχρι το ύψος του χορταριού,φταίνε οι πάντες και τα πάντα για το ότι δεν παίρνετε πρωτάθλημα!!Στο μπάσκετ,αν,λέμε αν τολμήσει κανείς να αμφισβητήσει κάτι από όσα πήρατε ή κάνατε,τον αφορίζεται!!Και φυσικά εσείς είσασταν πολύ πολύ καλύτεροι αλλά δεν θέλτε να το δειξετε στο γήπεδο,για αυτό πήγαμε σε 5ο τελικό!!Και φυσικά ούτε φάουλ έγινε στον Πεν στον 3ο τελικό ούτε τίποτα,κι ας έκρινε αυτό το πρωτάθλημα!!Η μήπως το πέναλτι του Παπουτσέλη έκρινε περισσότερο το πρωτάθλημα???Δεν νομίζω!!Εναμισυ γύρο είχατε να το γυρίσετε,ενω εγώ 2 αγώνες!!Και ήρθα στον 5ο τελικό,έπαιξα πολύ καλά για τα "όπλα" που είχα στο οπλοστάσιο μου,αλλά "κάτι" άλλαξε μετα το ημίχρονο,δεν ξερω όμως τι.......?????Μέχρι και τεχνική ποινή μεταξύ 3ης και 4ης περιόδου πήρα!!!Και πάνω που μαζεύω τα κομμάτια μου,μειώνω στους 8 και έχω ευκαιρία να την πάω παρακάτω,έρχεται το ανύπαρκτο 5ο φάουλ στο Βασιλόπουλο και οι βολές φυσικά!!Παρόλα αυτά μειώνω στους 4 πάλι και εκεί δέχομαι ένα τρίποντο=πρωταθλημα απο Σισκαουσκας!Ή μήπως το πρωτάθλημα ήταν στο 5ο φάουλ του Βασιλόπουλου??Ή μήπως στο απίθανο τρίποντο του Μπατιστ στην παράταση του 3ου τελικού??Ή μήπως στοφάουλ στον Πεν 3 δευτερόλεπτα πριν το τέλος??Λοιπόν για να τελειώνουμε,κάποιες φορές χάνεις με 10 πόντους και στην πραγματικότητα ήσουν πιο κοντα στη νίκη από όταν χάνεις με 1!!Υπάρχουν λεπτομέρειες πολύ νωρίτερα σε ένα παιχνίδι,που επηρεάζουν από ψυχολογία μέχρι και νεύρα και αλλάζουν τη ροή του!!Στο κθαρά μπασκετικό κομμάτι το πρωτάθλημα το πήρε ο Ζοτς χτες να το θυμάστε!!Προβλέποντας ότι δεν υπάρχει περίπτωση να συνεχίσουν να μπαίνουν "όλα" εβαλε την ομάδα στο 2ο ημίχρονο να φθείρει με φάουλ τον αντίπαλο και να πάει στις πιο "σίγουρες" βολές!Ο Γκέρσον πίστεψε ότι επιθετικά θα συνεχίσουν οι ομάδες με τον ίδιο τρόπο και σκεφτόμενος ότι θα συνεχίσει να έχει ριμπάουντ,έβαλε την ομάδα να παίξει πιο πιεστική αμυνα!!Την πάτησε,και άργησε κιόλας να το καταλάβει!Αν είχε συνεχίσει να παίζει το ίδιο χαλαρή αμυνα μπορεί και να ήταν διαφορετικά τα πράγματα...Με τα μπορεί δεν γράφετε ιστορία...ΤΕΛΟΣ!!Χτες ο ΠΑΟ κέρδισε,πήρε άξια το πρωτάθλημα,και όλα τα άλλα περί δεν έπαιξε γιατί ήθελε να πάει σε 5 τελικούς κτλ είναι ιστορίες για αγρίους!!Ούτε ο Ολυμπιακός το έδωσε,ούτε ο Πανθηναικός έκανε χάρη!!Σε αυτό το επίπεδο,όσο πιο γρήγορα τελειώνεις κάποια πράγματα,τόσο καλύτερα!!Συγχαρητήρια στον Παναθηναικο και φυσικά στον Ολυμπιακό!Μην ξεχνάει κανείς ότι είναι μια ομάδα που χτίστηκε από την αρχή,είχε πολλές ατυχίες μέσα στη χρονια(και δεν είναι ψέμα-δικαιολογία αυτο) και παρόλα αυτα "έσυρε" τον πρωταθλητή ευρώπης σε 5 αγώνες και έφτασε πιο κοντά στο να σπάσει και την έδρα του από ότι ο ΠΑΟ!Έπαιξε-έχασε,αλλά τουλάχιστον ΕΠΑΙΞΕ!ΚΑι αυτό μετράει για εμένα τίποτα άλλο!!Ούτε τα σφυρίγματα ούτε τίποτα!Αν το έπαιρνα θα ήταν σαν να το κλέβω όπως είπε και ο Γκέρσον!Ο παναθηναικός ήταν καλύτερη ομάδα σε όλη τη χρονια και το απέδειξε!Έχουμε την "ατυχία" να είμαστε στο ίδιο πρωτάθλημα,οπότε αν θέλουμε να το πάρουμε πρέπει να γίνουμε ακόμα καλύτεροι!Στο γιατί ο ΠΑΟ δεν έπαιξε όπως όλη τη χρονια,απλά σας θυμίζω ποιες ομάδες έφτασαν στον τελικό του Ch.League στο ποδόσφαιρο...2 ομάδες που από πολύ νωρις κυνηγαγαν μόνο αυτό!!Αυτές που τα κυνήγησαν όλα σε πολλές περιπτώσεις δεν πήραν και τίποτα(Κατι λένε με καρπούζια και μασχάλες!!!! :lol: .Ο Ολυμπιακός έδειξε φέτος να είναι η μοναδική ομάδα που είχε το φάρμακο για τον Πρωταθλητη σε όλη την Ευρώπη!!
Συγχαρητήρια στον ΠΑναθηναικό που κράτησε όλα τα "καρπούζια" και στον Ολυμπιακό που έδειξε ότι μπορεί μετά από χρόνια να γίνει ανταγωνιστικός και το κυριότερο.."ομάδα"!!

Υ.Γ. Του χρόνου θέλω 7 τελικούς αν είναι να δω το μπάσκετ που είδα σε αυτούς!!! :lol: :lol:

Άβαταρ μέλους
tal1702
Έβγαλα το Ν
Έβγαλα το Ν
Δημοσιεύσεις: 194
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 02, 2004 2:11 pm
Τοποθεσία: Αίγιο

Δημοσίευση από tal1702 » Πέμ Ιουν 21, 2007 1:08 pm

{{Στο μπάσκετ,αμφισβητείτε από τα......σημαιάκια του κόρνερ μέχρι το ύψος του χορταριού,φταίνε οι πάντες και τα πάντα για το ότι δεν παίρνετε πρωτάθλημα!!}}
Στο ποδόσφαιρο εννοώ,σόρρυ!! :???:

Άβαταρ μέλους
GRIGIO
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 4203
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 30, 2005 6:27 pm
Τοποθεσία: ΑΙΓΙΟ-ΠΑΤΡΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από GRIGIO » Πέμ Ιουν 21, 2007 1:38 pm

Ναι ρε Λάμπρο,εγώ θα τον αφορίσω όποιον αμφισβητισει τα κεκτημένα του ΠΑΟ στο μπάσκετ,όπως ακριβώς και εγώ δεν τα αμφισβητώ φέτος,περσι κτλ του Ολυμπιακού στο ποδόσφαιρο.Γιατί ξερω και εγώ και αυτός που θα κάνει την αμφισβήτιση ότι ο ΠΑΟ είναι μια σταθερότατη ομάδα που μέχρι φέτος δεν είχε αντίπαλο.Εχει ικανότατους ανθρώπους στο τιμόνι του,ξεκινόντας από τη διοίκηση και τελειώνοντας και στον τελευταίο παίχτη και πολύ όρεξη για διακρίσεις!

Τώρα για τον αγώνα στο ΣΕΦ.Τί να σου πώ,ενώ ο ΠΑΟ παίζει άμυνα απίστευτη και έχουν μείνει κάγκελο οι σχολιαστες στο ράδιο ξαφνικά δεν μπορεί ούτε πάσα να αλλάξει,αστοχεί συνεχεια,φαίνεται αποδιοργανωμένος...Εμένα αυτό μου φαίνεται το λιγότερο περίεργο από μια ομάδα που στατιστικά το καλύτερό της δεκάλεπτο είναι το τρίτο...

Άβαταρ μέλους
TasosB
Τρέχω σε αγώνες.
Τρέχω σε αγώνες.
Δημοσιεύσεις: 1733
Εγγραφή: Τετ Ιουν 07, 2006 12:01 pm
Τοποθεσία: Ίλιον, Αθηνα

Δημοσίευση από TasosB » Πέμ Ιουν 21, 2007 1:53 pm

tal1702 έγραψε:Κάτι άλλο,αν μου επιτρέπεται βέβαια!Αν το όλο τόπικ δεν είχε δημιουργηθεί για την "κάψα " που έχετε απο το ποδόσφαιρο,δεν θα χρησιμοποιούσατε κλεμμένες ατάκες,του στυλ "ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑ"!!!Παιδια μην τρελένεστε!!Απλά έχω να πω,ότι οι βάζελοι τα θέλετε όλα δικά σας!!Στο μπάσκετ,αμφισβητείτε από τα......σημαιάκια του κόρνερ μέχρι το ύψος του χορταριού,φταίνε οι πάντες και τα πάντα για το ότι δεν παίρνετε πρωτάθλημα!!Στο μπάσκετ,αν,λέμε αν τολμήσει κανείς να αμφισβητήσει κάτι από όσα πήρατε ή κάνατε,τον αφορίζεται!!Και φυσικά εσείς είσασταν πολύ πολύ καλύτεροι αλλά δεν θέλτε να το δειξετε στο γήπεδο,για αυτό πήγαμε σε 5ο τελικό!!Και φυσικά ούτε φάουλ έγινε στον Πεν στον 3ο τελικό ούτε τίποτα,κι ας έκρινε αυτό το πρωτάθλημα!!Η μήπως το πέναλτι του Παπουτσέλη έκρινε περισσότερο το πρωτάθλημα???Δεν νομίζω!!Εναμισυ γύρο είχατε να το γυρίσετε,ενω εγώ 2 αγώνες!!Και ήρθα στον 5ο τελικό,έπαιξα πολύ καλά για τα "όπλα" που είχα στο οπλοστάσιο μου,αλλά "κάτι" άλλαξε μετα το ημίχρονο,δεν ξερω όμως τι.......?????Μέχρι και τεχνική ποινή μεταξύ 3ης και 4ης περιόδου πήρα!!!Και πάνω που μαζεύω τα κομμάτια μου,μειώνω στους 8 και έχω ευκαιρία να την πάω παρακάτω,έρχεται το ανύπαρκτο 5ο φάουλ στο Βασιλόπουλο και οι βολές φυσικά!!Παρόλα αυτά μειώνω στους 4 πάλι και εκεί δέχομαι ένα τρίποντο=πρωταθλημα απο Σισκαουσκας!Ή μήπως το πρωτάθλημα ήταν στο 5ο φάουλ του Βασιλόπουλου??Ή μήπως στο απίθανο τρίποντο του Μπατιστ στην παράταση του 3ου τελικού??Ή μήπως στοφάουλ στον Πεν 3 δευτερόλεπτα πριν το τέλος??Λοιπόν για να τελειώνουμε,κάποιες φορές χάνεις με 10 πόντους και στην πραγματικότητα ήσουν πιο κοντα στη νίκη από όταν χάνεις με 1!!

Και φυσικα ητα τεραστιο φαουλ το 5ο του Διαμαντιδη μεσα στο ΣΕΦ και φυσικα και εκει η διαιτησια ηταν αντικειμενικη. Εσεις οι γαυροι νομιζετε οτι επειδη ειστε αυτοι που ειστε στο ποδοσφαιρο μπορειτε να ειστε το ιδιο σε ολα τα αθληματα........γιατι δεν μπορειτε να το χωνεψετε οτι στο μπασκετ ο Παναθηναικος ειναι ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ?????? γιατι πρεπει να τα αναγετε ολα στο ποδοσφαιρο?????

Για οποιον ξερει και εχει παιξει μπασκετ ποτε στη ζωη του καταλαβαινει ποτε εχει γινει φαουλ και ποτε οχι και του Βασιλοπουλου ΗΤΑΝ ΦΑΟΥΛ. Επειδη ξερω ομως που θα το πας τωρα θα σου πω ΝΑΙ και του Διαμαντιδη ηταν στον 3ο αγωνα και επρεπε να δοθει.....δεν δοθηκε αλλα δεν μπορεις να μου πεις οτι αυτο σου στοιχησε το πρωταθλημα.....ελεος...... Τεχνικες ποινες δεχτηκα και εγω αλλα για αυτο δεν φταει η διαιτησια αλλα ο παγκος.
Αληθεια μπορεις σε παρακαλω να μου πεις που αλλου εκτος απο αυτη τη σειρα των τελικων εχεις δει ξανα πλεονεκτημα στο μπασκετ????
Το θεμα ειναι οτι γινοταν μονο σε μια ομαδα και οχι και στις 2. Υπαρχουν ενα καρο τετοια κουλα που εχουν γινει κατα καιρους και στους 2 και μπορουμε να τα αριθμουμε για ωρες.

Μπορουμε να την συνεχιζουμε για παρα πολυ ωρα αυτη την κουβεντα και εγω θα λεω τα δικα μου και εσυ τα δικα σου οποτε ποιος ο σκοπος???
Μακαρι ο Ολυμπιακος να ειναι το ιδιο δυνατος και του χρονου για να γινει και λιγο πιο ενδιαφερον και να παει και ο κοσμος στο γηπεδο.
Σχολή Οδηγών...Η Χελώνα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Άβαταρ μέλους
tal1702
Έβγαλα το Ν
Έβγαλα το Ν
Δημοσιεύσεις: 194
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 02, 2004 2:11 pm
Τοποθεσία: Αίγιο

Δημοσίευση από tal1702 » Πέμ Ιουν 21, 2007 2:19 pm

Δυστυχως ή δεν διάβασες όλο το ποστ,ή απλά είσαι πολύ πορωμένος!!Δεν σου λέω τίποτα άλλο η δήλωση σου που λέει λίγο πολύ ότι οι ΓΑΥΡΟΙ θέλουμε να μας ευνοούν οι διαιτητές παντού!Το ποστ μου λέει καθαρά ότι δεν ασχολούμαι με διαιτησίες και ότι αυτά γίνονται κτλ!Σου δίνω συγχαρητήρια γιατί ήσουν καλύτερη ομάδα όλη τη χρονιά!Σου δίνω συγχαρητήρια γιατί ανταπεξήλθες σε όλους τους στόχους σου!!Αλλά εσύ προφανώς σταμάτησες το διάβασμα στα φάουλ και δεν διάβασες λέξη παρακάτω!!Όλα όσα είπε περι φάουλ κτλ ήταν για να σου δείξω ότι όσα μπορεί να λες στο ποδοσφαιρο στα λέει ο ΓΑΥΡΟΣ στο μπάσκετ!!Με λίγα λόγια,σου είπα ότι όποιος χάνει ψάχνει την λεπτομέρεια!Αναγνωρίζω ότι δεν ειμαι καλύτερη ομάδα και για αυτό ακριβως το λόγο η "λεπτομέρεια" μπορεί να μου δωσει τη νίκη!!Έφτασες να χρειάζεσαι αυτή τη λεπτομέρεια για να με κερδίσεις και αυτό μου φτάνει!!Δεν το περίμενα αυτό δυστυχως γιατι το ποστ μου έγραφε πολλά παραπάνω απ'όσα απάντησες!

1ο Υ.Γ. Grigio κατά το σκεπτικό σου και ο Ολυμπιακός στο Καραισκάκη δεν "ήθελε" να βάλει την μπάλα στα διχτυα,δεν εξηγείται αλλιώς!!
2ο Υ.Γ. Το ΦΑΟΥΛ του Βασιλόπουλου ΔΕΝ ήταν φαουλ και με τα τρια γράμματα κεφαλαία στο ΔΕΝ κ στο ΟΧΙ!! :razz: :lol:

SilverPunto
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 4424
Εγγραφή: Τετ Μαρ 30, 2005 10:05 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από SilverPunto » Πέμ Ιουν 21, 2007 2:25 pm

Σημειωση .....
Μηπως τα φςουλ που δωθηκαν στον Μπατιστ μεσα σε ενα λεπτο 3 ηταν φαουλ????
Ρωταω εγω τωρα.....
:):):):):):):):):):):)

Άβαταρ μέλους
TasosB
Τρέχω σε αγώνες.
Τρέχω σε αγώνες.
Δημοσιεύσεις: 1733
Εγγραφή: Τετ Ιουν 07, 2006 12:01 pm
Τοποθεσία: Ίλιον, Αθηνα

Δημοσίευση από TasosB » Πέμ Ιουν 21, 2007 2:27 pm

Το ποστ σου ολο το διαβασα απλα κολησα σε καποια σημεια γιατι επρεπε να ειχα φυγει ηδη να μαζεψω την γυναικα απο το μετρο αλλα εγω ειμαι ακομα εδω (φανταζεσε τι συνεπαγετε αυτο εεεε???? )

Λοιπον τελικα δεν εχουμε και τρομερες διαφορες σε αυτα που λεμε απλα τα λεμε με διαφορετικο τροπο. Η κουβεντα μπορει να συνεχιστει επ αοριστον και να λεμε ο καθενας μας το ιδιο πραγμα με διαφορετικο τροπο.....εγω ομως πρεπει να φυγω γιατι σιγουρα θα τα ακουσω που αργησα. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Σχολή Οδηγών...Η Χελώνα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Άβαταρ μέλους
_Nikos_
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 2339
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 16, 2006 10:33 pm

Δημοσίευση από _Nikos_ » Πέμ Ιουν 21, 2007 2:53 pm

α ρε Φιλιππου με τα γιαουρτια σου.... ουτε να μιλησουμε δεν μπορουμε.....
PDT_031 PDT_031 PDT_031 ουστ!
Εικόνα Εικόνα Εικόνα

Άβαταρ μέλους
polatov
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 6527
Εγγραφή: Παρ Σεπ 01, 2006 6:10 pm
Τοποθεσία: Ηλιουπολη

Δημοσίευση από polatov » Πέμ Ιουν 21, 2007 4:30 pm

οι Βαζελοι ειστε κολλημενοι..ναι εχετε καλυτερη ομαδα αλλα οχι και αλλης κλασης ειπαμε..το 2-2 φιλε Τασο δεν εγινε απο τυχη ουτε επειδη μας αφησατε!
αντι να πειτε οτι παιξαμε και οι δυο ωραια χθες και απλα στα δυο τελευταια δεκαλεπτα φανηκε η υπεροχη του Παναθηναικου λετε αρλουμπες για κλασεις κλπ...κριμα!οποιος δεν βλεπει οτι στα μεταξυ μας παιχνιδια παιζουμε και οι δυο καλα τι να πω...
silverακο τετοια αντιδραση τη δικαιολογω για τους βαζελους...κοιτατε αυτα που μας συμφερει...οταν το μπασκετ δεν ειχε ζωη εσεις ακομα λεγατε και τι σας κανουμε στο μπασκετ και τσοντα και ετσι κι αλλιως!
εγω τουλαχιστον λεω ΔΕΝ εχω ομαδα εσεις δε το χετε πει ΠΟΤΕ!ολο λετε η οτι δεν ηταν η μερα σας,ή οτι δε σας νοιαζει γιατι παιζετε Ευρωπη και αλλα τετοια!
"Competition reduces competitors"
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Εικόνα

SilverPunto
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 4424
Εγγραφή: Τετ Μαρ 30, 2005 10:05 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από SilverPunto » Πέμ Ιουν 21, 2007 4:47 pm

Για να δεις τι ανθρωπος ειμαι εγω το λεω στην μπαλα ΔΕΝ εχω ομαδα.......

Απάντηση

Επιστροφή στο “Sports”