FIAT BARCHETTA

Λίγο πολύ όλοι παίζουμε παιχνίδια.Εδώ θα γίνονται συζητήσεις που αφορούν παιχνίδια και παιχνιδομηχανες.

Συντονιστής: Puntoclub.gr moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
castoras
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 2872
Εγγραφή: Δευ Οκτ 03, 2005 12:57 pm
Τοποθεσία: ΑΙΓΑΛΕΩ

FIAT BARCHETTA

Δημοσίευση από castoras » Παρ Δεκ 30, 2005 8:38 am

Καλημερα σε ολους.Δεν ξερω αν γραφω στο σωστο μερος,αν οχι διορθωνετε.Ψαχνω να βρω σε μινιατουρα(οχι το πολυ μικρο οπως της machbox,την πιο μεγαλη)ενα barchetta.Ξερετε,πως ειναι τα ferrarakia που ανοιγουν πορτες καπω και τετοια???ε, αυτο θελω,για να θυμαμαι το τουτου που χαλασα και να του αποδιδω φορο τιμης καθε μηνα που το πληρωνω στην τραπεζα.Ξερετε απο που μπορω να παρω??Σε δυο τρια μαγαζια που ρωτησα δεν εχουν.Ευχαριστω εκ των πρωτερων



Άβαταρ μέλους
HauntedPunto
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 5941
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 23, 2005 10:55 am
Τοποθεσία: Πασαλιμάνι!!!

Δημοσίευση από HauntedPunto » Παρ Δεκ 30, 2005 9:53 am

Στα jambo πήγες?? Από 'κεί έπαιρνα όταν ήμουν μικρός!!
Εικόνα Made Me Do It
Pure on the outside, Haunted on the inside...

Άβαταρ μέλους
#KAR
Μαθαίνω να στρίβω.
Μαθαίνω να στρίβω.
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: Παρ Οκτ 08, 2004 6:09 pm
Τοποθεσία: ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από #KAR » Παρ Δεκ 30, 2005 11:07 am

Δημοσιέυθηκε: Σήμερα στις 8:38 am

--------------------------------------------------------------------------------
Καλημερα σε ολους.Δεν ξερω αν γραφω στο σωστο μερος,αν οχι διορθωνετε.Ψαχνω να βρω σε μινιατουρα(οχι το πολυ μικρο οπως της machbox,την πιο μεγαλη)ενα barchetta.Ξερετε,πως ειναι τα ferrarakia που ανοιγουν πορτες καπω και τετοια???ε, αυτο θελω,για να θυμαμαι το τουτου που χαλασα και να του αποδιδω φορο τιμης καθε μηνα που το πληρωνω στην τραπεζα.Ξερετε απο που μπορω να παρω??Σε δυο τρια μαγαζια που ρωτησα δεν εχουν.Ευχαριστω εκ των πρωτερων




AX AX φιλε καστορα τι σου μελε να παθεις.

θα το κοιταξω.
παντως ενα φιλαρακι πηγε στο jambo κια βρηκε τα αυτοκινητακια πανομοιοτυπα fast and furious μονο 10 ευρω.και μου ειπε οτι εχει μεγαλη ποικιλια εκει απο τετοιου ειδουσ κλιμακα αυτοκινητακια.... :wink:

Άβαταρ μέλους
Orange
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 6403
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 06, 2006 2:36 am
Τοποθεσία: Γλυφαδα

Δημοσίευση από Orange » Παρ Δεκ 01, 2006 4:44 am

castoras ψαξε σε μαγαζια μοντελισμου.Ενα ειναι στην Τριων Ιεραρχων στην αρχη της, στο δεξι σου χερι οπως την κατεβαινεις, στα Ανω Πετραλωνα-μπαινεις δεξια στο φαναρι που ειναι το μεγαρο Δ/νση Πληροφορικης του ΟΤΕ ανεβαινοντας προς Αθηνα την Πειραιως, περνας τις γραμμες και συνεχιζεις ευθια κατω για Πετραλωνα-θα το βρεις ειναι ευκολο φερνει τα παντα-και ακομα ενα που θυμαμε, ειναι
στο(ν) Κολο(του)-ν-Ακη, ανεβαινοντας την Καναρη προς την πλατεια του Κολονακιου, απο Ακαδημιας και αυτο στο δεξι σου, οπως ανεβαινεις.
Θα το βρεις παντος σιγουρα γιατι απο ενα "ψαξιμο" που εκανα στο internet, την "βγαζουν" τη "βαρκουλα" σου πολλες εταιριες.
http://www.carmodel.net/zoomPage.php?OD ... wgJzAnKQ==

Άβαταρ μέλους
George HGT
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 2187
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 08, 2005 5:07 pm
Τοποθεσία: Gerakas-Ag.Paraskevi
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από George HGT » Παρ Δεκ 01, 2006 9:36 am

Που το ξεθαψες αυτο ρε θηριο?

Παντως να ενημερωσουμε τον καστορα μπας και το παρει αν δεν εχει ηδη βρει!

Ακριβως ενα χρονο πριν!
:twisted: BLACK HGT :twisted:

ΕικόναΕικόνα
Ενα ακομα ΤΕΡΑΣ......

Stefanakis Tuning... :sad:
:lol:

Άβαταρ μέλους
Orange
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 6403
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 06, 2006 2:36 am
Τοποθεσία: Γλυφαδα

Δημοσίευση από Orange » Παρ Δεκ 01, 2006 11:30 am

Α καλα...2005...!!Παει γερασα και η αντιληψη που εχω πλεον για το χοροχρονο, φυραινει.....μαζι με το μυαλο μου φυσικα.Αλσχαιμερ το λενε?

Άβαταρ μέλους
_Nikos_
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 2339
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 16, 2006 10:33 pm

Δημοσίευση από _Nikos_ » Παρ Δεκ 01, 2006 12:41 pm

χεχεχεχε Μα ποιος ειναι τελικα αυτος ο γερμανος ο Αλσχαιμερ????? Ολο μου τον λενε κι ολο τον ξεχναω!
Εικόνα Εικόνα Εικόνα

Άβαταρ μέλους
g
Τρέχω σε αγώνες.
Τρέχω σε αγώνες.
Δημοσιεύσεις: 1906
Εγγραφή: Τετ Μαρ 16, 2005 4:23 pm
Τοποθεσία: Βούλα Αττικής

Δημοσίευση από g » Παρ Δεκ 01, 2006 12:44 pm

χαχαχαχχιχιχιχοχοχοχοχοχ, ποιος΄;;;;;

Άβαταρ μέλους
BLUE SCORPION
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 3018
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 17, 2006 2:53 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ-ΡΟΔΟΣ

Δημοσίευση από BLUE SCORPION » Δευ Απρ 02, 2007 10:37 pm

αυτο το σαιτ ρε πορτοκαλι μιλαμε εχει τα παντα μοντελα αεροπλανων ομως οχι ελεος καλα ουτε το αμαξι που ηθελα βρηκα αλλα συνεχιζω να ψαχνω χεχε
και οπως θα περνω τις στροφες με 130 χωρις λαστιχα και αντιστρεπτικες εσυ αν θελεις κοιταζε με
"esy eisai o monos an8rwpos ston kosmo pou exeis mprostokinhto kai kaneis kalyteres pantes apo piswkinhto"cool_pipis
http://www.youtube.com/watch?v=A2CQ3YE4 ... ed&search=
http://www.youtube.com/watch?v=SsDY0nbZtSI
http://www.youtube.com/watch?v=SBKOpFVggr8

Άβαταρ μέλους
Orange
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 6403
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 06, 2006 2:36 am
Τοποθεσία: Γλυφαδα

Δημοσίευση από Orange » Δευ Απρ 02, 2007 11:33 pm

BLUE SCORPION έγραψε:αυτο το σαιτ ρε πορτοκαλι μιλαμε εχει τα παντα μοντελα αεροπλανων ομως οχι ελεος καλα ουτε το αμαξι που ηθελα βρηκα αλλα συνεχιζω να ψαχνω χεχε
Ποιο αμαξι και τι κλιμακα ψαχνεις BLUE SCORPION?
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
BLUE SCORPION
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 3018
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 17, 2006 2:53 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ-ΡΟΔΟΣ

Δημοσίευση από BLUE SCORPION » Δευ Απρ 02, 2007 11:43 pm

βασικα ψιλοψαχνω το skyline gtr34 και το octavia wrc στο σαιτ εψαξα μονο το δευτερο και δεν το ειχε και απο μια γρηγορη ματια ουτε το πρωτο
και οπως θα περνω τις στροφες με 130 χωρις λαστιχα και αντιστρεπτικες εσυ αν θελεις κοιταζε με
"esy eisai o monos an8rwpos ston kosmo pou exeis mprostokinhto kai kaneis kalyteres pantes apo piswkinhto"cool_pipis
http://www.youtube.com/watch?v=A2CQ3YE4 ... ed&search=
http://www.youtube.com/watch?v=SsDY0nbZtSI
http://www.youtube.com/watch?v=SBKOpFVggr8

Άβαταρ μέλους
Orange
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 6403
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 06, 2006 2:36 am
Τοποθεσία: Γλυφαδα

Δημοσίευση από Orange » Τρί Απρ 03, 2007 12:19 am

Το Skyline R34 υπαρχει σε κλιμακα 1/18 απο την AutoArt.To Octavia WRC υπαρχει σε κλιμακα 1/43 απο την iXO Models και 1/24 απο την REJI MODEL, αλλα απ' οτι βλεπω σπανιο και δυσκολο να βρεθει, τουλαχιστο τωρα.(για το 1/24)
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
P.A.D.R.C
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 16442
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 11, 2004 2:58 pm
Τοποθεσία: Ιωάννινα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από P.A.D.R.C » Πέμ Απρ 05, 2007 12:40 pm

Ρε FIATακηδες φιλοι μου πακακριβα στο παραπανω site ομολογουμενως..99 euro για 1:43 σε αυτο το abarth που με ενδιεφερε!

Eπισης εγω που εψαχνα για μκ2Β ,απο S1600 μεχρι απλο sporting δεν βρηκα τιποτα πουθενα..Για να φανταστειτε εψαξα στην ρωμη και δεν βρηκα εκτος απο s1600 2002 ασπρο-μπλε!Ουτε καν κιτρινο!!!και το αστειο ειναι οτι ειχαν στιβες τα smart... :x Τελος παντων βολευτηκα για λιγο.. :mrgreen:
No matter what,F.I.A.T. will always be in my heart..
Εικόνα
PERFORMANCE ADRENALINE EXPLOSION RACING CLUB

Just an SBG-GREEN Forced Air Induction System & 151.710km @1121kg (MOTtest)

Άβαταρ μέλους
Orange
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 6403
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 06, 2006 2:36 am
Τοποθεσία: Γλυφαδα

Δημοσίευση από Orange » Πέμ Απρ 05, 2007 2:24 pm

P.A.D.R.C το S1600 υπαρχει σε 1/18 απο τη Ricko, εχω μαλιστα και πριν κανα μηνα που παραγγειλα το δικο μου, ανοιξει topic για μαζικη αγορα.Τιμη καπου στα 40 euro το βρισκεις απο γερμανια-ιταλια(εγω ο κωτσος κατα τα φαινομενα το πληρωσα 45 τελικα) www.puntoclub.gr/viewtopic.php?t=10221
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Gaming”