Στις 2 Νοεμβρίου το Gran Turismo 5

Λίγο πολύ όλοι παίζουμε παιχνίδια.Εδώ θα γίνονται συζητήσεις που αφορούν παιχνίδια και παιχνιδομηχανες.

Συντονιστής: Puntoclub.gr moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
manrallis
Νικολάκης
Νικολάκης
Δημοσιεύσεις: 76
Εγγραφή: Τετ Αύγ 18, 2004 10:43 pm

Στις 2 Νοεμβρίου το Gran Turismo 5

Δημοσίευση από manrallis » Δευ Ιουν 21, 2010 11:43 am

Από την παρουσίαση του Playstation 3 όλοι οι gamers περιμένουν πως και πως το Gran Turismo 5. Το Proloque βγήκε, όλοι το τερμάτισαν ενώ τους προηγούμενους μήνες δόθηκε στην κυκλοφορία και το demo του Gran Turismo 5. Μετά από αρκετά trailers, δεκάδες φήμες και συνεχείς ακυρώσεις για την έναρξη της κυκλοφορίας Sony και Polyphony ανακοίνωσαν ότι το Gran Turismo 5 θα ξεκινήσει τις πωλήσεις του στις 2 Νοεμβρίου.

Φυσικά μαζί με την ανακοίνωση της ημερομηνία της κυκλοφορίας δόθηκαν στη δημοσιότητα 2 ακόμα trailers. Σε αυτά βλέπουμε νέες πίστες, καινούργια αυτοκίνητα ενώ οι σημαντικές διαφορές είναι ότι θα υπάρχει εναλλαγή του καιρού ακόμα και κατά τη διάρκεια του αγώνα, βροχή ενώ θα μπορούμε να αναβοσβύνουμε τα φώτα στο προπορευόμενο όχημα! Φυσικά, το ζητούμενο, δηλαδή οι ζημιές, επιτέλους θα περιλαμβάνονται στα χαρακτηριστικά του Gran Turismo 5. Επιπλέον θα υπάρχουν τα πρωταθλήματα του WRC και του NASCAR. Υπομονή μέχρι τις 2 Νοεμβρίου 2010.

http://www.highoctane.gr/sbj.aspx?sbj=1 ... mitsubishi

επιτέλους έρχεται. καιρός να αγοράσουμε τιμονιέρα και σωστή τηλεόραση. μας τα πρήξανε πάντως μέχρι να το βγάλουνε, τρία χρόνια το περιμένουμε!



Άβαταρ μέλους
colin_d
Εμαθα να ξεκινάω.
Εμαθα να ξεκινάω.
Δημοσιεύσεις: 357
Εγγραφή: Τρί Δεκ 22, 2009 12:31 pm
Επικοινωνία:

Re: Στις 2 Νοεμβρίου το Gran Turismo 5

Δημοσίευση από colin_d » Δευ Ιουν 21, 2010 11:53 am

Πωπω θυμάμαι σε πρώην δουλειά όταν ήμουν που έφευγαν τα prologue σαν στραγάλια και όλοι με ρώτούσαν πότε θα βγει το κανονικό. Μόλις τους έλεγα ότι θα αργήσει η απάντηση ήταν "όχι ρε φίλε μη μου το κάνεις αυτό!" ε και μετά έλεγα απλά δε ξέρω! Μία καλή τιμονιέρα και μία καλή tv είναι ό,τι πρέπει όντως, και φυσικά ένα home cinema με είσοδο οπτικής ίνας μιας και εχει και το PS3!Καλά γκάζια να έχετε οι τυχεροί κάτοχοι του PS3 :grin:

(Και σε tv με χαμηλό χρόνο απόκρισης ε..! Μία συγκεκριμένη μάρκα κατεβαίνει στα 2 με 3 μs σε LCD, σε πλάσμα δε βγαίνει πια μία συγκεκριμένη που με αλγόριθμο κατέβαινε στα 2 και αυτή. Κάτι 0,001ms σε plasma που θα δείτε απλά δεν ισχύουν στην πράξη)
Ρε δε δουλεύει το ποντίκι να 'ουμ
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
georgejim
Μαθαίνω να στρίβω.
Μαθαίνω να στρίβω.
Δημοσιεύσεις: 406
Εγγραφή: Παρ Μάιος 14, 2010 12:01 pm
Τοποθεσία: Γλυφάδα-Αθήνα

Re: Στις 2 Νοεμβρίου το Gran Turismo 5

Δημοσίευση από georgejim » Δευ Ιουν 21, 2010 12:23 pm

επιτέλουςςςς πιστεύω ότι θα είναι το καλύτερο game simulator δηλαδή παιχνίδι εξομοιωτής για τα αυτοκίνητα :) :)
grande punto amore mio Εικόνα

Άβαταρ μέλους
colin_d
Εμαθα να ξεκινάω.
Εμαθα να ξεκινάω.
Δημοσιεύσεις: 357
Εγγραφή: Τρί Δεκ 22, 2009 12:31 pm
Επικοινωνία:

Re: Στις 2 Νοεμβρίου το Gran Turismo 5

Δημοσίευση από colin_d » Τετ Νοέμ 17, 2010 7:44 pm

Στις 24 έρχεται όπως ήδη θα ξέρετε. υπομονή ;)
Εγώ τυχαίνει να το έχω ήδη.. και κονσόλα και το παιχνιδάκι ;)
Ρε δε δουλεύει το ποντίκι να 'ουμ
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Gaming”