Τον Ιούλιο η κυκλοφορία του Gran Turismo 5

Λίγο πολύ όλοι παίζουμε παιχνίδια.Εδώ θα γίνονται συζητήσεις που αφορούν παιχνίδια και παιχνιδομηχανες.

Συντονιστής: Puntoclub.gr moderators

Άβαταρ μέλους
billman
Νικολάκης
Νικολάκης
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 06, 2006 10:05 pm
Τοποθεσία: ΜΕΓΑΡΑ ΑΤΤΙΚΗΣ

Δημοσίευση από billman » Σάβ Αύγ 25, 2007 10:38 am

Συμφωνω με τον Κ. Σιδερη απολυτως, δεν υπαρχει τελειωτερο παιχνιδι απο αυτο επειδη εχω στην συλλογη μου ολη τη σειρα απο το 1997 εως και σημερα. Tο gran turismo 3 ηταν ο μονος λογος που αγορασα το ps2 , οπως και ο λογος που θα παρω το ps3. Καλο παιχνιδι το gtr fia racing αλλα σε καμια περιπτωση δεν μπορει να συγκριθει με το gt, το gt ηταν και θα ειναι ο βασιλιας της εξομοιωσης σε ολους τους τομεις, τωρα ολα τα υπολοιπα παιχνιδια απλως προσπαθουν να του μοιασουν. GT The REAL DRIVING SIMULATOR


FIAT PUNTO - ITALY POWER :twisted:

Άβαταρ μέλους
Sonicboom
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 3153
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 28, 2004 4:39 pm
Τοποθεσία: Γλυφάδα

Δημοσίευση από Sonicboom » Σάβ Αύγ 25, 2007 1:27 pm

Σιγουρα για να παιξεις αντίστοιχο παιχνίδι σε pc θες βαρβάτο μηχάνημα αλλά αποζημιώνεσαι οταν δεις σε τι επίπεδο ρεαλισμού έχουν φτάσει σήμερα αυτά τα παιχνιδια...και δεν μιλάω για γραφικά-φρου φρου κι αρωματα.
Εικόνα
.

dion

Δημοσίευση από dion » Σάβ Αύγ 25, 2007 2:05 pm

Σιγουρα ειναι απο τα καλητερα παιχνιδια που εχουν βγει ποτε και μονιμα βελτιωνονται

Άβαταρ μέλους
Gallatin
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 3632
Εγγραφή: Πέμ Απρ 15, 2004 12:28 am
Τοποθεσία: 1 κολωνα μπροστα απο ολους!!!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Gallatin » Σάβ Αύγ 25, 2007 3:50 pm

billman έγραψε:εχω στην συλλογη μου ολη τη σειρα απο το 1997 εως και σημερα. Tο gran turismo 3 ηταν ο μονος λογος που αγορασα το ps2 , οπως και ο λογος που θα παρω το ps3. Καλο παιχνιδι το gtr fia racing αλλα σε καμια περιπτωση δεν μπορει να συγκριθει με το gt, το gt ηταν και θα ειναι ο βασιλιας της εξομοιωσης σε ολους τους τομεις, τωρα ολα τα υπολοιπα παιχνιδια απλως προσπαθουν να του μοιασουν. GT The REAL DRIVING SIMULATOR
μια απο τα ιδια... αν και με ψιλο-χαλασε το tokyo-geneva...
και το ακλυτερο και πρωτακουστο ολα γνησια :shock:


btw εχει κανεις το πρωτο μερος??? το ψαχνω χρονια...
http://www.speedtest.net/result/363494335.png
ΕικόναΕικόνα
ΕικόναΕικόνα
Arguing with the moderators is like shaking your fist at God. There's nobody there; and if there is, he's not listening. And if he's listening, all you're doing is pissing him off

Άβαταρ μέλους
Βασίλης Σιδέρης
Μαθαίνω να στρίβω.
Μαθαίνω να στρίβω.
Δημοσιεύσεις: 513
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 11, 2006 9:39 pm
Τοποθεσία: Καλύβια Αττικής
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Βασίλης Σιδέρης » Κυρ Αύγ 26, 2007 12:33 pm

..νομίζω ότι πρέπει να το έχω εγώ, αλλά έχω να το δώ χρόνια...θα ανοίξω το χρονοντούλαπο να το βρώ και θα σου πω..
αυτό που θυμαμαι σίγουρα έιναι ότι είναι κόπια...δεν το έχω χρησημοποιήσει καθόλου γιατι το πήρα
μαζί με το GT2 (μαζί με το μετ/νο PS1) και δεν δούλεψε παρά ελάχιστα...

Άβαταρ μέλους
Gallatin
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 3632
Εγγραφή: Πέμ Απρ 15, 2004 12:28 am
Τοποθεσία: 1 κολωνα μπροστα απο ολους!!!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Gallatin » Κυρ Αύγ 26, 2007 1:55 pm

οκ περιμενω νεα....
http://www.speedtest.net/result/363494335.png
ΕικόναΕικόνα
ΕικόναΕικόνα
Arguing with the moderators is like shaking your fist at God. There's nobody there; and if there is, he's not listening. And if he's listening, all you're doing is pissing him off

Απάντηση

Επιστροφή στο “Gaming”