Τι θέλει να πει ο ποιητής;

Εδώ μέσα ξεσαλώστε!!!

Συντονιστής: Puntoclub.gr moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Happy_Grigio
Μαθαίνω να στρίβω.
Μαθαίνω να στρίβω.
Δημοσιεύσεις: 692
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 31, 2008 9:00 pm

Τι θέλει να πει ο ποιητής;

Δημοσίευση από Happy_Grigio » Σάβ Ιουν 27, 2009 10:30 am

Τι θέλει να πει ο ποιητής, στη καινούργια διαφήμιση στα πρατήρια της Shell;

Εικόνα

Το GP, με Shell V-power Racing, μετατρέπεται σε Ferrari F1. Οπότε αφήστε στην άκρη τις μηχανικές βελτιώσεις. PDT_Armataz_01_18

Το GP είναι κουβάς PDT_Armataz_01_33 , οπότε δεν βάζεις Shell V-power Racing για να αποκτήσει επιδόσεις;

Ισχύει και το αντίστροφο; :???: Αν σε μια Ferrari F1 δεν βάλεις Shell V-power Racing, μετατρέπεται σε GP. Οπότε αν συναντήσετε καμία F1 σε κάποιο φανάρι, χτυπήστε μια κόντρα. Την έχετε Χ Α Λ Α Ρ Α Α Α Α. :cool:

Τι βότκες και τεκίλες :!: Αν πιεις Shell V-power Racing (έστω και μια σταγόνα) βλέπεις το Fiat GP σαν Ferrari F1. PDT_Armataz_01_05

Τι Fiat GP, τι Ferrari F1. Εεε, πάνω κάτω τα ίδια είναι. Στο κάτω κάτω της γραφής, η ίδια εταιρία τα βγάζει. Άσε που η F1 δεν έχει προβολείς ομίχλης. Θα μου πείτε ότι ούτε κανονικούς προβολείς έχει. Τι άλλο να πει κανείς. Απαξιώ. PDT_Armataz_01_27

Ο Giugiaro είχε κέφια όταν σχεδίαζε το GP, οπότε και μεις το βάλαμε σε διαφήμιση.

Ρε, πως ψήλωσε έτσι η F1.
Shell V-power Racing. Μεγαλώνει ... μεγαλώνει γερά παιδιά (εεε, Ferrari F1 ήθελα να πω).

Αν ο οδηγός της F1 ήταν μέσα στο GP, δεν θα έβλεπε την τύφλα του. Κάτω από το ύψος του καπώ βρίσκεται.

Μισό Fiat GP και μισή Ferrari F1, δημιουργούν ένα χάλια σύνολο. PDT_Armataz_01_32

Υπάρχει ένα μικρό πρόβλημα με τους τροχούς. To GP τους έχει πιο
χαμηλά. Μήπως θα μπατάρει από την μια μεριά; Μήπως;

Τώρα δηλαδή αυτό το συνονθύλευμα πόσους κινητήρες έχει; Ένα μπροστά και ένα πίσω; Μισό μπροστά και μισό πίσω; Έχει κίνηση μπροστά ή πίσω ή και τα δύο; Το βρήκα. Έχει κινητήριους τροχούς τον πίσω αριστερό και το μπροστά δεξιό. Αν λάβουμε υπόψη και τη διαφορά στις ιπποδυνάμεις, με το που ακουμπάς το γκάζι, μιλάμε για τρελά donuts. :evil:

Το ήξερα ότι ήμουν καλός πελάτης της Shell, αλλά να με καλοπιάνουν τόσο πολύ; PDT_Love_01 Δεν μου κάνουν καλύτερα καμιά έκπτωση; :lame

Φωτιά στα κόκκινα.


Και δύο ερωτήσεις:

1. Δεν κατάλαβα γιατί το σήμα της Ferrari φαίνεται στην F1, και το σήμα της Fiat στο GP το μισοκρύψανε; Δηλαδή τι θέλουν να πουν, ότι ντρέπονται; PDT_Armataz_01_04 Τώρα θα μου πείτε ότι στην F1, πάνω από το σήμα της Ferrari υπάρχει και το logo της Fiat. Όμως δεν είναι το ίδιο.

2. Που την βρήκανε τόσο μεγάλη σταγόνα; Πάνω από 5 κυβικά πρέπει να είναι. :shock:



Υ.Γ. Το ξαναανέβασα στη "σωστή" κατηγορία. Παρακαλείται ο RUD να μην το μετακινήσει ξανά ... στην κατηγορία "Κάδος ανακύκλωσης". :lol: :lol: :lol: :lol:



Άβαταρ μέλους
dimitrispapalel
Μαθαίνω να στρίβω.
Μαθαίνω να στρίβω.
Δημοσιεύσεις: 531
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 19, 2007 3:48 pm

Re: Τι θέλει να πει ο ποιητής;

Δημοσίευση από dimitrispapalel » Σάβ Ιουν 27, 2009 11:28 am

Πολυ καλο.... :lol: :lol:

Δικο σου..??

Άβαταρ μέλους
RUD
Τρέχω σε αγώνες.
Τρέχω σε αγώνες.
Δημοσιεύσεις: 1885
Εγγραφή: Τρί Σεπ 30, 2008 6:37 pm
Τοποθεσία: Athens

Re: Τι θέλει να πει ο ποιητής;

Δημοσίευση από RUD » Σάβ Ιουν 27, 2009 12:04 pm

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ωραίος thanpap !
ΕικόναΕικόναΕικόνα

Εικόνα

Cobra_MX5
Νικολάκης
Νικολάκης
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 27, 2005 11:31 pm
Τοποθεσία: Ξάνθη - Αθήνα - Στον κόσμο μου...
Επικοινωνία:

Re: Τι θέλει να πει ο ποιητής;

Δημοσίευση από Cobra_MX5 » Σάβ Ιουν 27, 2009 2:44 pm

thanpap έγραψε:2. Που την βρήκανε τόσο μεγάλη σταγόνα; Πάνω από 5 κυβικά πρέπει να είναι. :shock:
Ολο πολυ καλο, αλλα η τελευταια ατακα ειναι η καλυτερη!!! :grin:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Happy Time...”