Που χαθηκαν τα t-jet???

Εδώ μέσα ξεσαλώστε!!!

Συντονιστής: Puntoclub.gr moderators

Άβαταρ μέλους
vdsracing
Μαθαίνω να στρίβω.
Μαθαίνω να στρίβω.
Δημοσιεύσεις: 870
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 18, 2004 2:09 pm

Re: Που χαθηκαν τα t-jet???

Δημοσίευση από vdsracing » Τρί Ιουν 09, 2009 8:26 pm

Ευκαιρία να γράψω αφού βρήκα θέμα με τέτοιο αντικείμενο....Θέλω να βρώ ενα απείραχτο εργοστασιακό tjet να κάνουμε ενα πάτημα απο στάση στην Βούτα.Εχω ανοίξει με τα περισσότερα αυτοκίνητα της κατηγορίας και πάνω κάτω είδα πως πάω αλλά με tjet δεν εχω ανοίξει.Αν κάποιος εχει όρεξη ας μου πεί να κανονίσουμε.

Και επίσης όποιος εχει χέρια και γουστάρει στρίψιμο μπορούμε να κανονίσουμε να πάμε κανένα απογευματάκι στο καρτόδρομο να κάνουμε κανα γύρο..να δούμε με ασφάλεια και νόμιμα τι κάνει ο Ιταλός και σε στροφές.

Εγω εδω είμαι,μονίμως μάχιμος και διατεθιμένος να "λιώνω" το αμάξι μου σε στροφές και ευθείες.Όποιος κουβαλάει ίδια τρέλα καλοδεχούμενος!


-Βαγγέλης-

Άβαταρ μέλους
Orange
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 6403
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 06, 2006 2:36 am
Τοποθεσία: Γλυφαδα

Re: Που χαθηκαν τα t-jet???

Δημοσίευση από Orange » Τρί Ιουν 09, 2009 8:38 pm

Μεταφορα στα σχολια...
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
skinboy
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 6281
Εγγραφή: Τρί Απρ 20, 2004 8:57 am
Επικοινωνία:

Re: Που χαθηκαν τα t-jet???

Δημοσίευση από skinboy » Τρί Ιουν 09, 2009 11:17 pm

vdsracing έγραψε:Ευκαιρία να γράψω αφού βρήκα θέμα με τέτοιο αντικείμενο....Θέλω να βρώ ενα απείραχτο εργοστασιακό tjet να κάνουμε ενα πάτημα απο στάση στην Βούτα.Εχω ανοίξει με τα περισσότερα αυτοκίνητα της κατηγορίας και πάνω κάτω είδα πως πάω αλλά με tjet δεν εχω ανοίξει.Αν κάποιος εχει όρεξη ας μου πεί να κανονίσουμε.

Και επίσης όποιος εχει χέρια και γουστάρει στρίψιμο μπορούμε να κανονίσουμε να πάμε κανένα απογευματάκι στο καρτόδρομο να κάνουμε κανα γύρο..να δούμε με ασφάλεια και νόμιμα τι κάνει ο Ιταλός και σε στροφές.

Εγω εδω είμαι,μονίμως μάχιμος και διατεθιμένος να "λιώνω" το αμάξι μου σε στροφές και ευθείες.Όποιος κουβαλάει ίδια τρέλα καλοδεχούμενος!
dhladi πρεπει καποιος να ειναι χερας για να παει να κανει καμια βολτα καρτοδρομο/μεγαρα κτλ , η απλα να κανει κεφι να οδηγησει ανετα το αμαξι του ?
κ απο την αλλη απο που κρινει κανεις τον χερα ? και κατω απο ποιες εννοιες στοιχειοθετητε ο ορος αυτος ? γιατι αν πχ δεν εχει ξανα οδηγησει σε πιστα οσο χερας κ αν θεωρητε απο την παρεα του στην πιστα σε ενα γυρο θα κανει απειρα λαθοι οδηγικα (οπως καποτε καναμε ολοι μας χεραδες ποδαραδες κ μη) , απλα κανεις κεφι να απολαυσεις το αμαξι σου κ να δεις κ 5 πραγματα παραπερα....

απο την αλλη γιατι ολοι οι "χεραδες" αν μου επιτραπει η φραση αν κ δεν την γουσταρω καθολου κ δνε συμφωνω κ καθολου με αυτη την νοοτροπια γιατι δεν σας βλεπουμε ποτε σε κανενα TD η οποιασδηποτε μορφης εκδηλωση σε πιστα (πλην 5 ισως λεω κ πολλες εξερεσεων?)

κριμα..
Punto HGT SC Evo

Άβαταρ μέλους
dimitrispapalel
Μαθαίνω να στρίβω.
Μαθαίνω να στρίβω.
Δημοσιεύσεις: 531
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 19, 2007 3:48 pm

Re: Που χαθηκαν τα t-jet???

Δημοσίευση από dimitrispapalel » Τρί Ιουν 09, 2009 11:22 pm

skinboy έγραψε:
vdsracing έγραψε:Ευκαιρία να γράψω αφού βρήκα θέμα με τέτοιο αντικείμενο....Θέλω να βρώ ενα απείραχτο εργοστασιακό tjet να κάνουμε ενα πάτημα απο στάση στην Βούτα.Εχω ανοίξει με τα περισσότερα αυτοκίνητα της κατηγορίας και πάνω κάτω είδα πως πάω αλλά με tjet δεν εχω ανοίξει.Αν κάποιος εχει όρεξη ας μου πεί να κανονίσουμε.

Και επίσης όποιος εχει χέρια και γουστάρει στρίψιμο μπορούμε να κανονίσουμε να πάμε κανένα απογευματάκι στο καρτόδρομο να κάνουμε κανα γύρο..να δούμε με ασφάλεια και νόμιμα τι κάνει ο Ιταλός και σε στροφές.

Εγω εδω είμαι,μονίμως μάχιμος και διατεθιμένος να "λιώνω" το αμάξι μου σε στροφές και ευθείες.Όποιος κουβαλάει ίδια τρέλα καλοδεχούμενος!
dhladi πρεπει καποιος να ειναι χερας για να παει να κανει καμια βολτα καρτοδρομο/μεγαρα κτλ , η απλα να κανει κεφι να οδηγησει ανετα το αμαξι του ?
κ απο την αλλη απο που κρινει κανεις τον χερα ? και κατω απο ποιες εννοιες στοιχειοθετητε ο ορος αυτος ? γιατι αν πχ δεν εχει ξανα οδηγησει σε πιστα οσο χερας κ αν θεωρητε απο την παρεα του στην πιστα σε ενα γυρο θα κανει απειρα λαθοι οδηγικα (οπως καποτε καναμε ολοι μας χεραδες ποδαραδες κ μη) , απλα κανεις κεφι να απολαυσεις το αμαξι σου κ να δεις κ 5 πραγματα παραπερα....

απο την αλλη γιατι ολοι οι "χεραδες" αν μου επιτραπει η φραση αν κ δεν την γουσταρω καθολου κ δνε συμφωνω κ καθολου με αυτη την νοοτροπια γιατι δεν σας βλεπουμε ποτε σε κανενα TD η οποιασδηποτε μορφης εκδηλωση σε πιστα (πλην 5 ισως λεω κ πολλες εξερεσεων?)

κριμα..
+1 πολυ καλα τα λες...και εγω μπορω να λεω οτι ειμαι ο Superman-αλλα ειμαι....??Ε μαλλον δεν ειμαι..!!

Αυτα τα δειχνεις στην πραξη...!!

Άβαταρ μέλους
vdsracing
Μαθαίνω να στρίβω.
Μαθαίνω να στρίβω.
Δημοσιεύσεις: 870
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 18, 2004 2:09 pm

Re: Που χαθηκαν τα t-jet???

Δημοσίευση από vdsracing » Τρί Ιουν 09, 2009 11:36 pm

Καλά ρε Πέτρο,κόλλησες και εσυ στη λέξη "χεράς" την οποία δεν ανέφερα κάν!
Αλλά όπως και να εχει εγω χιουμοριστικά το είπα και οχι ειρωνικά.

Όσο για τους λόγους που πολλοί όπως και εγω δεν τρέχουμε αγώνες και δεν πάμε σε TD είναι πολλοί.Προσωπικά δεν ειχα το Punto στο όνομά μου και για να αγωνιστώ έπρεπε να εχω άδεια του κατόχου..οπότε δεν μπορούσα.Αλλά και να ειχα άδεια, δεν είχα την οικονομική ευχέρεια να πληρώσω συμμετοχές και λάστιχα για την πίστα, για τον αγώνα και τις προπονήσεις μιας και δεν τα βρίσκω έτοιμα απο κανένα.

Με το mazda και όσο μου επιτρέπουν τα οικονομικά μου ελπίζω σε ποιό συχνές επισκέψεις στην πίστα.
-Βαγγέλης-

Άβαταρ μέλους
vdsracing
Μαθαίνω να στρίβω.
Μαθαίνω να στρίβω.
Δημοσιεύσεις: 870
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 18, 2004 2:09 pm

Re: Που χαθηκαν τα t-jet???

Δημοσίευση από vdsracing » Τρί Ιουν 09, 2009 11:39 pm

[quote="dimitrispapalel]

+1 πολυ καλα τα λες...και εγω μπορω να λεω οτι ειμαι ο Superman-αλλα ειμαι....??Ε μαλλον δεν ειμαι..!!

Αυτα τα δειχνεις στην πραξη...!![/quote]

Ναι και εγω αυτό περιμένω,πράξεις...
-Βαγγέλης-

Άβαταρ μέλους
ReaperX
Εμαθα να ξεκινάω.
Εμαθα να ξεκινάω.
Δημοσιεύσεις: 289
Εγγραφή: Τετ Μαρ 12, 2008 12:00 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Που χαθηκαν τα t-jet???

Δημοσίευση από ReaperX » Τετ Ιουν 10, 2009 12:25 am

Εγώ πάλι δεν καταλαβαίνω γιατί όλοι το βλέπουν τόσο ανταγωνιστικά..

Γιατί πρέπει να ανοίξεις στην ευθεία με τον άλλο??Γιατί πρέπει να είσαι προφυλακτήρα κολλημένος με τον άλλο στις στροφές??Γιατί πρέπει να πας στην πίστα να δεις ποιος θα κάνει καλύτερο χρόνο ?? Δλδ αν τα κάνεις μόνος σου αλλάζει κάτι στην απόλαυση που ονομάζεται οδήγηση??

Το παν είναι να το κάνεις για να διασκεδάσεις και όχι για να νομίζεις ότι έτσι σου μεγαλώνει η αυτοπεποίθηση ή τπτ άλλο...

Από εκεί και πέρα όσοι έχουν απορία για το πως πάνε διάφορα αμάξια δόξα το θεό υπάρχουν και τα test drive να κρίνουν σύμφωνα με τα δικά τους κριτήρια και τις ικανότητές του και άρα να βγει και ένα σωστό συμπέρασμα για το εκάστοτε αμάξι.

andreaspunto
Μαθαίνω να στρίβω.
Μαθαίνω να στρίβω.
Δημοσιεύσεις: 609
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 15, 2009 11:09 am

Re: Που χαθηκαν τα t-jet???

Δημοσίευση από andreaspunto » Τετ Ιουν 10, 2009 12:36 am

vdsracing έγραψε:[
Eπειδη μερικοι ασχολουνται με την πιστα και μπραβο τους γι αυτο αλλοι για τους δικους τους λογους ασχολουνται και με την ευθεια.Να αναφερω οτι το 2002 ξεκινησα να σχολουμαι με το motard και ετρεξα σε μερικους αγωνες αλλα λογω οικονομικων αποσυρθηκα και επανηλθα με ενα fazer 600 και αργοτερα r6 με ta οποιa το μονο που εκανα ηταν να στριβω με απαγορευτικα χιλιομετρα σε γνωστες στροφοδιαδρομες εντος και εκτος αττικης.Αλλα επειδη ηθελα να δω πως ειναι η σωστη οδηγηση με ενα street στην πιστα παρακολουθησα με μερικους κορυφαιους δασκαλους τα superbike school ετσι ωστε να μπορω να καλλιεργησω πιο πολυ την εννοια του στριβειν.Στην συνεχεια δυστυχως λογω ατυχηματος πουλησα τις μηχανες και βρεθηκα με αμαξι στριφτερο μεν αλλα οχι με την αισθηση που ειχα συνηθισει.Γι αυτο λοιπον επειδη εξυνα γονατα σε μπραλους και τα λοιπα μερη και τα μαρσπιε βγαζαν σπιθες στην επαφη με την ασφαλτο νομιζω ειναι λιγο ασχημο να μου αποδιδονται τιτλοι οπως οι βλακες που ασχολουνται με τι ευθειες,αφου δεν το κατεχω στις στροφες και αλλα ευτραπελα.Αν δεν ξερουμε με τι εχει ασχοληθει ενας ανθρωπος ας μην τον κρινουμε πρωτου τον ακουσουμε.
Punto T-jet TD04..

Άβαταρ μέλους
VeRDe
Τρέχω σε αγώνες.
Τρέχω σε αγώνες.
Δημοσιεύσεις: 1124
Εγγραφή: Τετ Μάιος 21, 2008 1:26 pm
Τοποθεσία: Πάτρα

Re: Που χαθηκαν τα t-jet???

Δημοσίευση από VeRDe » Τετ Ιουν 10, 2009 12:37 am

ReaperX έγραψε:Εγώ πάλι δεν καταλαβαίνω γιατί όλοι το βλέπουν τόσο ανταγωνιστικά..

Γιατί πρέπει να ανοίξεις στην ευθεία με τον άλλο??Γιατί πρέπει να είσαι προφυλακτήρα κολλημένος με τον άλλο στις στροφές??Γιατί πρέπει να πας στην πίστα να δεις ποιος θα κάνει καλύτερο χρόνο ?? Δλδ αν τα κάνεις μόνος σου αλλάζει κάτι στην απόλαυση που ονομάζεται οδήγηση??

Το παν είναι να το κάνεις για να διασκεδάσεις και όχι για να νομίζεις ότι έτσι σου μεγαλώνει η αυτοπεποίθηση ή τπτ άλλο...

Από εκεί και πέρα όσοι έχουν απορία για το πως πάνε διάφορα αμάξια δόξα το θεό υπάρχουν και τα test drive να κρίνουν σύμφωνα με τα δικά τους κριτήρια και τις ικανότητές του και άρα να βγει και ένα σωστό συμπέρασμα για το εκάστοτε αμάξι.
α γεια σου!

Άβαταρ μέλους
vdsracing
Μαθαίνω να στρίβω.
Μαθαίνω να στρίβω.
Δημοσιεύσεις: 870
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 18, 2004 2:09 pm

Re: Που χαθηκαν τα t-jet???

Δημοσίευση από vdsracing » Τετ Ιουν 10, 2009 12:40 am

ReaperX έγραψε:Εγώ πάλι δεν καταλαβαίνω γιατί όλοι το βλέπουν τόσο ανταγωνιστικά..

Γιατί πρέπει να ανοίξεις στην ευθεία με τον άλλο??Γιατί πρέπει να είσαι προφυλακτήρα κολλημένος με τον άλλο στις στροφές??Γιατί πρέπει να πας στην πίστα να δεις ποιος θα κάνει καλύτερο χρόνο ?? Δλδ αν τα κάνεις μόνος σου αλλάζει κάτι στην απόλαυση που ονομάζεται οδήγηση??

Το παν είναι να το κάνεις για να διασκεδάσεις και όχι για να νομίζεις ότι έτσι σου μεγαλώνει η αυτοπεποίθηση ή τπτ άλλο...

Από εκεί και πέρα όσοι έχουν απορία για το πως πάνε διάφορα αμάξια δόξα το θεό υπάρχουν και τα test drive να κρίνουν σύμφωνα με τα δικά τους κριτήρια και τις ικανότητές του και άρα να βγει και ένα σωστό συμπέρασμα για το εκάστοτε αμάξι.
Νομίζω το έγραψα ξεκάθαρα στην αρχή,θέλω να ανοίξω με tjet για να δω πως πάει το αυτοκίνητό μου σε σχέση με τα αντίστοιχα της κατηγορίας.Δεν εχει σχέση με ανταγωνισμό ούτε με αυτοπεπόιθηση ούτε τίποτα.Μια απλή δοκιμή ζήτησα και δεν καταλαβαίνω που είναι το περίεργο.

Αυτό με τον προφυλακτήρα σε στροφές άκυρο ηταν,δεν είπα πουθενά κάτι τέτοιο.Επίσης αν δεν βρίσκεις νόημα στο να βάλεις δυο αυτοκίνητα στην πίστα και να δεις ποιό είναι πιό γρήγορο τότε τι να σου πώ.

Απλώς απο το να διαβάζω τυφλά τα περιοδικά και να πιστεύω οτι γράφεται, προτιμώ να κάνω ο ίδιος αντίστοιχες δοκιμές και να βγάλω τα συμπεράσματά μου.
-Βαγγέλης-

andreaspunto
Μαθαίνω να στρίβω.
Μαθαίνω να στρίβω.
Δημοσιεύσεις: 609
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 15, 2009 11:09 am

Re: Που χαθηκαν τα t-jet???

Δημοσίευση από andreaspunto » Τετ Ιουν 10, 2009 12:44 am

Μπραβο ρε βαγγελακη που προκαλεις για να δοκιμασεις μονο turbo αμαξι αλλα αυτα αγρον ηγοραζουν..ΔΕν πειραζει στου κουφου την πορτα οσο θελεις βροντα για θεωριες καλοι ειναι μερικοι απο πραξη χωλαινουν..Βρες κανενα στο δρομο και ριξτου στα αυτια μονο ετσι θα δοκιμασεις.
Punto T-jet TD04..

Άβαταρ μέλους
vdsracing
Μαθαίνω να στρίβω.
Μαθαίνω να στρίβω.
Δημοσιεύσεις: 870
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 18, 2004 2:09 pm

Re: Που χαθηκαν τα t-jet???

Δημοσίευση από vdsracing » Τετ Ιουν 10, 2009 12:53 am

Επειδή το βλέπω το θέμα να ξεφεύγει μιας και ο γραπτός λόγος παρεξηγείται εύκολα και το εχω ξαναδεί το έργο, εγω στο πρώτο post ζήτησα πολύ συγκεκριμένα κάτι για εναν συγκεκριμένο σκοπό και βέβαια χωρίς ιχνος ειρωνίας.Θέλω να μείνουμε εκει και αν κάποιος γουστάρει να βρεθούμε και να δούμε τι κάνουν τα κάρα μας σε στροφές και ευθείες καλώς.
Αν δεν γουστάρετε δεν χάλασε ο κόσμος.
-Βαγγέλης-

Άβαταρ μέλους
ReaperX
Εμαθα να ξεκινάω.
Εμαθα να ξεκινάω.
Δημοσιεύσεις: 289
Εγγραφή: Τετ Μαρ 12, 2008 12:00 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Που χαθηκαν τα t-jet???

Δημοσίευση από ReaperX » Τετ Ιουν 10, 2009 1:07 am

vdsracing έγραψε: Νομίζω το έγραψα ξεκάθαρα στην αρχή,θέλω να ανοίξω με tjet για να δω πως πάει το αυτοκίνητό μου σε σχέση με τα αντίστοιχα της κατηγορίας.Δεν εχει σχέση με ανταγωνισμό ούτε με αυτοπεπόιθηση ούτε τίποτα.Μια απλή δοκιμή ζήτησα και δεν καταλαβαίνω που είναι το περίεργο.

Αυτό με τον προφυλακτήρα σε στροφές άκυρο ηταν,δεν είπα πουθενά κάτι τέτοιο.Επίσης αν δεν βρίσκεις νόημα στο να βάλεις δυο αυτοκίνητα στην πίστα και να δεις ποιό είναι πιό γρήγορο τότε τι να σου πώ.

Απλώς απο το να διαβάζω τυφλά τα περιοδικά και να πιστεύω οτι γράφεται, προτιμώ να κάνω ο ίδιος αντίστοιχες δοκιμές και να βγάλω τα συμπεράσματά μου.
Φίλε μου γενικά αναφέρθηκα μην το παίρνεις προσωπικά.Γενικα για τη μλκια που δέρνει τους Έλληνες.

Στην πίστα τη σύγκριση την κάνεις και με χρόνους.Και εκεί το καλύτερο είναι να βρεις κάποιο αμάξι να κάνεις ο ίδιος γύρους ώστε να έχεις τα ίδια κριτήρια.
(βέβαια το τι κάνει ένα αμάξι στην πίστα έχει τεράστια διαφορά από έξω στο δρόμο)

Εκεί βέβαια πολλού διστάζουν λόγω φθοράς...
(Κι εγώ θα ήθελα πολύ να το βάλω στην πίστα το δικό μου,να δω συμπεριφορά σε διάφορες συνθήκες κτλπ,δυστυχώς όμως δε με παίρνει οικονομικά.)


Anyway κάποιο μαμά θα πετύχεις να σου φύγει η κάψα... :grin:

Άβαταρ μέλους
skinboy
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 6281
Εγγραφή: Τρί Απρ 20, 2004 8:57 am
Επικοινωνία:

Re: Που χαθηκαν τα t-jet???

Δημοσίευση από skinboy » Τετ Ιουν 10, 2009 9:36 am

ολα τα θεματα σε αυτο το φορουμ ξεκινανε απο το που θα βρω να αγορασω ενα καπελο κ καταληγουνε να αναλυουνε (στο ιδιο θεμα) πως κατασκευαζονται οι σολες απο τα παπουτσια.
αυτο ειναι που με ενοχλουσε ανεκαθεν , ειδικα οταν εχεις την ευκαιρεια να ανοιξεις ενα καινουργιο θεμα κ να πεις εκει οτι θες.

τωρα ολα τα υπολοιπα ειναι σχετικα κ ασχετα αναλογα...
ο καθενας τα περνει οπως τον βολευει , δεν ειναι πρωτοφανες αυτο , ειναι η νοοτροπια του ελληνα.

ενας ανθρωπος ρωταει εδω που χαθηκανε τα τ τζετ , δειτε την ακολουθεια κ θα καταλαβαιτε τι με χαλαει κ τι δεν θα επρεπε καν να υπαρχει εδω...
εαν ολοι βλεπαμε που γραφαμε τι , κ δεν "γραφαμε" τα παντα , σε αυτο το χωρο θα χρειαζοτανε μονο ενας admin για συντηρηση της σελιδας γενικα κ κανενας συντονιστης, τοτε θα υπηρχε ενα υγειες φορουμ κ ολοι θα διαβαζανε ολα τα θεματα κ θα βγαζανε κ ακρη .

ποτε δεν το καταλαβα πως γινεται αυτο,
λαικη πανηγυρης...
Punto HGT SC Evo

Άβαταρ μέλους
vdsracing
Μαθαίνω να στρίβω.
Μαθαίνω να στρίβω.
Δημοσιεύσεις: 870
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 18, 2004 2:09 pm

Re: Που χαθηκαν τα t-jet???

Δημοσίευση από vdsracing » Τετ Ιουν 10, 2009 9:56 am

skinboy έγραψε:ολα τα θεματα σε αυτο το φορουμ ξεκινανε απο το που θα βρω να αγορασω ενα καπελο κ καταληγουνε να αναλυουνε (στο ιδιο θεμα) πως κατασκευαζονται οι σολες απο τα παπουτσια.
αυτο ειναι που με ενοχλουσε ανεκαθεν , ειδικα οταν εχεις την ευκαιρεια να ανοιξεις ενα καινουργιο θεμα κ να πεις εκει οτι θες.

τωρα ολα τα υπολοιπα ειναι σχετικα κ ασχετα αναλογα...
ο καθενας τα περνει οπως τον βολευει , δεν ειναι πρωτοφανες αυτο , ειναι η νοοτροπια του ελληνα.

ενας ανθρωπος ρωταει εδω που χαθηκανε τα τ τζετ , δειτε την ακολουθεια κ θα καταλαβαιτε τι με χαλαει κ τι δεν θα επρεπε καν να υπαρχει εδω...
εαν ολοι βλεπαμε που γραφαμε τι , κ δεν "γραφαμε" τα παντα , σε αυτο το χωρο θα χρειαζοτανε μονο ενας admin για συντηρηση της σελιδας γενικα κ κανενας συντονιστης, τοτε θα υπηρχε ενα υγειες φορουμ κ ολοι θα διαβαζανε ολα τα θεματα κ θα βγαζανε κ ακρη .

ποτε δεν το καταλαβα πως γινεται αυτο,
λαικη πανηγυρης...
Μπορείς να μου εντοπίσεις το πρώτο offtopic post εδω και ποιός το εχει κάνει?
-Βαγγέλης-

Απάντηση

Επιστροφή στο “Happy Time...”