1ος Αγώνας GTCC'11 - Τρίπολη 12-13 Μαρτίου

Θέματα που αφορούν αγώνες αυτοκινήτων.

Συντονιστής: Puntoclub.gr moderators

Άβαταρ μέλους
BLUE SCORPION
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 3018
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 17, 2006 2:53 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ-ΡΟΔΟΣ

Re: 1ος Αγώνας GTCC'11 - Τρίπολη 12-13 Μαρτίου

Δημοσίευση από BLUE SCORPION » Τετ Μαρ 09, 2011 10:06 pm

θα εχουμε συναντηση για τον αγωνα δυστυχως το κοστος και για μενα ειναι απαγορευτικο για να συμμετασχω αλλα για παρεα και να δω τους φιλους απο εδω να τρεχουν στην ιδιαιτερη πατριδα μου δεν θα ελεγα οχι


και οπως θα περνω τις στροφες με 130 χωρις λαστιχα και αντιστρεπτικες εσυ αν θελεις κοιταζε με
"esy eisai o monos an8rwpos ston kosmo pou exeis mprostokinhto kai kaneis kalyteres pantes apo piswkinhto"cool_pipis
http://www.youtube.com/watch?v=A2CQ3YE4 ... ed&search=
http://www.youtube.com/watch?v=SsDY0nbZtSI
http://www.youtube.com/watch?v=SBKOpFVggr8

Άβαταρ μέλους
skinboy
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 6281
Εγγραφή: Τρί Απρ 20, 2004 8:57 am
Επικοινωνία:

Re: 1ος Αγώνας GTCC'11 - Τρίπολη 12-13 Μαρτίου

Δημοσίευση από skinboy » Πέμ Μαρ 10, 2011 2:01 pm

Orange έγραψε:...κι αν δε κανω λαθος, ο χωρος τους παρεχετε δωρεαν.....
oxi δεν ισχυει αυτο,
ο χωρος πληρωνετε στο ΓΕΑ κανονικα κ περναει κ απο 6 γραφεια (η 7) για να παρει το οκ .
100% σιγουρο.

Οσο για την Licance, πατε μια βολτα στην ΕΛΠΑ μεσογειων στο δευτερο οροφο , οπως βγεις απο το ασανσερ αριστερα .
με το διπλωμα ταυτοτητα μαζι , κ την βγαζεις.
ποτε δεν ηθελε για National C licanse γιατρους.
κ η αδεια αυτη ακομα κ στο δρομο αν δεν κανει καφριλες με ιδιαιτερα αμαξια παιζει τον ρολο της σε ελεγχο...

δεν εισαι αυτοσχεδιος αγνωστος, αλλα επισημος ;-)
κ αυτο απο προσωπικη εμπειρια παντα το λεω.
κοστιζει 60ε
τωρα σε group buy αν κανουνε εκπτωση δεν ξερω..
Punto HGT SC Evo

Άβαταρ μέλους
Gazofonix
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8014
Εγγραφή: Πέμ Απρ 22, 2010 6:21 pm
Τοποθεσία: Καστορια-Θεσ/νικη

Re: 1ος Αγώνας GTCC'11 - Τρίπολη 12-13 Μαρτίου

Δημοσίευση από Gazofonix » Παρ Μαρ 11, 2011 12:24 am

Ναι ρε παιδια γιατρους δεν θελει.............Μονο το παραβολο το οποιο..........επεσε κιολας αρκετα. :wink:
Οσο για την χρηση σε ελεγχο............ειναι δικοπο μαχαιρι.Η θα πει οκ ειναι οδηγαρα και με εμπειρια η θα πει..................Εισαι γληγορος??????????Αρπα την και αλλη μια.......... PDT_Armataz_01_03
AKIS P έγραψε:και επαναλαμβανω η γατα τρωει το καναρινι.....καναρινακι με 14 αρι μοτερ που φοραει τα αντερα του και παραπανω αλογα απο μενα και εγω ξερω να κανω μαγκιες :wink:

Άβαταρ μέλους
Vandal
Έβγαλα το Ν
Έβγαλα το Ν
Δημοσιεύσεις: 136
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 04, 2009 4:32 am

Re: 1ος Αγώνας GTCC'11 - Τρίπολη 12-13 Μαρτίου

Δημοσίευση από Vandal » Παρ Μαρ 11, 2011 3:16 am

Παιδια η αδεια που λετε ειναι π.χ. κατι σαν διπλωμα και ειναι για να τρεχεις στις πιστες? Επισης χρειαζετε καινουργια καθε χρονο απο οτι καταλαβα? Και στον ελενχο πως την παρουσιαζεις π.χ. το αναφερεις μαζι με το διπλωμα κλπ?
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
GRIGIO
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 4203
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 30, 2005 6:27 pm
Τοποθεσία: ΑΙΓΙΟ-ΠΑΤΡΑ
Επικοινωνία:

Re: 1ος Αγώνας GTCC'11 - Τρίπολη 12-13 Μαρτίου

Δημοσίευση από GRIGIO » Παρ Μαρ 11, 2011 10:03 am

Βλακείες.....Μια καρτούλα ειναι π γραφει το ονομά σου και καλά ειναι επίσημη αδεια για να τρέχεις σε αθλοπαιδειές δλδ time attacks ερασιτεχνικα και γενικότερα αγώνες πίστας....Δε χρησιμεύει σε τπτ,απλα πχ εγώ πέρσι που πήγαινα να τρέξω στο super lap στην αίτηση επρεπε να γράψω τον αριθμό της αδειας μου...

Άβαταρ μέλους
skinboy
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 6281
Εγγραφή: Τρί Απρ 20, 2004 8:57 am
Επικοινωνία:

Re: 1ος Αγώνας GTCC'11 - Τρίπολη 12-13 Μαρτίου

Δημοσίευση από skinboy » Παρ Μαρ 11, 2011 1:16 pm

emena με το Punto οταν με σταματανε (σπανια ομολογουμενος) σε ερωτηση που πατε με το αγωνιστικο, μου ζητανε κ το διπλωμα , κ τους δινω κ τα δυο (μου εχουνε ζητησει κ το αγωνιστικο) , κ μενει εκει η κουβεντα,
σαφος κ δεν λενε για εισαι γρηγορος κτλ, κ σαφος κ απλα κινουμε στα ορια του νομου κ σε ταχυτητα κ σε ολα..
δεν κανω το ραλλιστα στο δρομο κ την γλυτωνω με το διπλωμα δεν ειπα κατι τετοιο..
και σαφος κ μετραει εστω κ αυτο το χαζοκαρτελακι , (ετσι ειναι τα διπλωματα σε ολη την ευρωπη) γιατι εισαι αναγραμενος στα μητρωα της ΕΘΕΑ (πρωην εθεα εμπας περιπτωση)
Punto HGT SC Evo

Άβαταρ μέλους
GRIGIO
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 4203
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 30, 2005 6:27 pm
Τοποθεσία: ΑΙΓΙΟ-ΠΑΤΡΑ
Επικοινωνία:

Re: 1ος Αγώνας GTCC'11 - Τρίπολη 12-13 Μαρτίου

Δημοσίευση από GRIGIO » Παρ Μαρ 11, 2011 7:10 pm

ΟΜΑΕ ειναι φέτος....

Άβαταρ μέλους
Gazofonix
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8014
Εγγραφή: Πέμ Απρ 22, 2010 6:21 pm
Τοποθεσία: Καστορια-Θεσ/νικη

Re: 1ος Αγώνας GTCC'11 - Τρίπολη 12-13 Μαρτίου

Δημοσίευση από Gazofonix » Κυρ Μαρ 13, 2011 3:10 pm

skinboy έγραψε:emena με το Punto οταν με σταματανε (σπανια ομολογουμενος) σε ερωτηση που πατε με το αγωνιστικο, μου ζητανε κ το διπλωμα , κ τους δινω κ τα δυο (μου εχουνε ζητησει κ το αγωνιστικο) , κ μενει εκει η κουβεντα,
σαφος κ δεν λενε για εισαι γρηγορος κτλ, κ σαφος κ απλα κινουμε στα ορια του νομου κ σε ταχυτητα κ σε ολα..
δεν κανω το ραλλιστα στο δρομο κ την γλυτωνω με το διπλωμα δεν ειπα κατι τετοιο..
και σαφος κ μετραει εστω κ αυτο το χαζοκαρτελακι , (ετσι ειναι τα διπλωματα σε ολη την ευρωπη) γιατι εισαι αναγραμενος στα μητρωα της ΕΘΕΑ (πρωην εθεα εμπας περιπτωση)

Δεν ειπαμε να κανεις οργια στον Δρομο.............και να πονταρεις στο "μαγικο καρτελακι" Και το οτι στο λενε περ γρηγοραδας.................τουλαχιστον οι εδω δικοι μας κυριοι Σεριφιδες........στο λενε.Και επειδη καποτε τα ειχα μαζι και τα 2 διπλωματα εχει τυχει κανα 2 φορες και μαλιστα σε τυπικο ελεγχο και οχι σε σταματημα για βεβαιωση παραβασης οποτε και η "κουβεντα" επρεπε να κοπει μαχαιρι."Ναι ειμαι και στο δηλωνω επισημα" :x :x
AKIS P έγραψε:και επαναλαμβανω η γατα τρωει το καναρινι.....καναρινακι με 14 αρι μοτερ που φοραει τα αντερα του και παραπανω αλογα απο μενα και εγω ξερω να κανω μαγκιες :wink:

Άβαταρ μέλους
skinboy
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 6281
Εγγραφή: Τρί Απρ 20, 2004 8:57 am
Επικοινωνία:

Re: 1ος Αγώνας GTCC'11 - Τρίπολη 12-13 Μαρτίου

Δημοσίευση από skinboy » Τρί Μαρ 15, 2011 10:55 pm

1st GTCC 2011,

Saloon Class !!

Punto HGT SC Evo

Άβαταρ μέλους
polatov
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 6527
Εγγραφή: Παρ Σεπ 01, 2006 6:10 pm
Τοποθεσία: Ηλιουπολη

Re: 1ος Αγώνας GTCC'11 - Τρίπολη 12-13 Μαρτίου

Δημοσίευση από polatov » Τρί Μαρ 22, 2011 6:51 pm

εδω και ολοκληρα τα αποτελεσματα http://www.gtcc.gr/documents/GTCC-Results-13-3-2011.pdf
πολλες μαχες!
"Competition reduces competitors"
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
polatov
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 6527
Εγγραφή: Παρ Σεπ 01, 2006 6:10 pm
Τοποθεσία: Ηλιουπολη

Re: 1ος Αγώνας GTCC'11 - Τρίπολη 12-13 Μαρτίου

Δημοσίευση από polatov » Τρί Μαρ 22, 2011 7:00 pm

Πετρο τα 2 γλιστριματα στον πρωτο γυρο ειναι απο κρυα λαστιχα??
"Competition reduces competitors"
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
skinboy
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 6281
Εγγραφή: Τρί Απρ 20, 2004 8:57 am
Επικοινωνία:

Re: 1ος Αγώνας GTCC'11 - Τρίπολη 12-13 Μαρτίου

Δημοσίευση από skinboy » Δευ Απρ 04, 2011 8:17 am

Nai Πανο, ενω δειχνανε ζεστα στο warm up τους αφου λιγο πριν ειχα τρεξει την S2, αλλα αυτα θελουνε αλλη χρηση απο οτι φαινεται, θα τα μαθω σιγα σιγα
Γενικα ειναι πολυ μπροστα σε σχεση με σεμι, αλλα πολυ ιδιαιτερα στην χρηση τους, δεν σε προδιδουνε ασχημα αλλα πρεπει να τα εμπιστευτεις για να σου δειξουνε τι ειναι, κ θελουνε καλο ζεσταμα...
στην Saloon στον 2ο γυρω προς το τελος τα ειδα να ειναι υπακουα..
ειπαμε ειναι λυση αναγκης κ δωρο οποτε, απλα λεω κ ευχαριστω....;-)
Punto HGT SC Evo

Απάντηση

Επιστροφή στο “Μηχανοκίνητος αθλητισμός”