Ηχεια στην εταζερα?

Θέματα που αφορούν την βελτίωση του ήχου.

Συντονιστής: Puntoclub.gr moderators

Άβαταρ μέλους
P.A.D.R.C
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 16442
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 11, 2004 2:58 pm
Τοποθεσία: Ιωάννινα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από P.A.D.R.C » Τρί Σεπ 25, 2007 4:09 pm

grnemo έγραψε:Αχα...Πήρα πρόσφατα ένα Punto 55S (1995) ... Τίποτα ιδιαίτερο. Απλά είμαι σε φάση διορθώματος κάποιων μικροπροβλημάτων. Τέλειωσα με τα μηχανικά και τώρα πήγα σε ήχο και η εταζέρα δεν την παλεύει. Που πουλάνε μία; Σε FIAT-Lancia κτλ reseller?
Nομιζω οτι την χρεωνουν γυρω στο 40αρι την εταζερα.Ομως λογο βαρους θα σου προτεινα να φτιαξεις σε ξυλουργο(ή μονος σου) μια ενισχυμενη ..Νομιζω υπηρχε και ενα αντιστοχοιο τοπικ πιο παλαι.Αν δεν σου κανει κοπο και εχεις ορεξη ψαξε να το βρεις.Τα παιδια συζητουσαν και για τα υλικα..


No matter what,F.I.A.T. will always be in my heart..
Εικόνα
PERFORMANCE ADRENALINE EXPLOSION RACING CLUB

Just an SBG-GREEN Forced Air Induction System & 151.710km @1121kg (MOTtest)

Άβαταρ μέλους
Port_Wolf
Έβγαλα το Ν
Έβγαλα το Ν
Δημοσιεύσεις: 168
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 21, 2005 1:32 pm
Τοποθεσία: Στον Κόσμο μου

Δημοσίευση από Port_Wolf » Τετ Σεπ 26, 2007 5:41 pm

Στην επόμενη συναντηση που πιστέυω να είμα θα δείτε την δική μου.Κόστος 100ευρω ξύλινη ακριβώς ίδια με την δική του και με το πλεονεκτημα εκει που τρυπας για ηχεία να μπορείς να το αλλάξεις εαν βάλεις μικροτερα ή μεγαλαλύτερα..εμένα παντος με 2 IMPACT 8'' και 2 κόρνες Bullet style δεν μασάει σε τιποτα...ουτε κοπανιμα ουτε μα λυλίζει!

Άβαταρ μέλους
grnemo
Νικολάκης
Νικολάκης
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:14 am
Τοποθεσία: Κυψέλη

Δημοσίευση από grnemo » Πέμ Σεπ 27, 2007 1:50 am

Θα φτιάξω παρέα με πατέρα μου χειροποίητη, από ελεφρού τύπου κόντρα πλακέ, θα το περάσω και με μαύρι μοκετούλα. Δεν θα πληρώσω 40 ευρώ και δεν θα είναι αυτό το χοντρο χαρτόνι που δίνει η Fiat. :P

Until then, τσιου!!!
Puntaki 55S-95' μεταχειρισμένο για πρώτο αμαξάκι....
το νεύρο το έχει ακόμα...και το κρατά γερά :)

Personal Webpage

Απάντηση

Επιστροφή στο “Ηχος”