ixeia gia mprosta

Θέματα που αφορούν την βελτίωση του ήχου.

Συντονιστής: Puntoclub.gr moderators

Άβαταρ μέλους
Stratos
Νικολάκης
Νικολάκης
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Κυρ Απρ 11, 2004 10:47 pm
Τοποθεσία: Ν. Ηρακλειο Αθηνα

Δημοσίευση από Stratos » Τετ Σεπ 14, 2005 8:57 am

...kai to klarino file moy an thes na to akoyseis opws einai den kanei to beyma :) :) :)


hear...see...feel...touch......the sound!!!

Άβαταρ μέλους
damianpcb
Εμαθα να ξεκινάω.
Εμαθα να ξεκινάω.
Δημοσιεύσεις: 393
Εγγραφή: Τρί Μάιος 18, 2004 12:08 pm
Τοποθεσία: 3 db ποιο πανω!!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από damianpcb » Τετ Σεπ 14, 2005 11:42 am

To beyma βγαζει δυναμη και οπως ξαναπα ειναι επαγγελματικα ηχεια και οχι για το αυτοκινητο με λιγα λογια μπαινουν στα club .
Και οποιος θελει το αυτοκηνιτο του να γινει κλαμπακι τι θα βαλει φιλε Στρατο?
Τρελος με τον ηχο!!
www.CaraudioClub.gr

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
PuntoFog
Νικολάκης
Νικολάκης
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Δευ Σεπ 04, 2006 1:49 am
Τοποθεσία: ΠΕΡΑΜΑ

Δημοσίευση από PuntoFog » Τετ Ιαν 03, 2007 2:50 am

ego evala 2 mikra sotablo gia ta psila tis pioneer kai gazonoyn!!! moy eipane gia portes mprosta oti tsepes me 2 17aria pioneer ta opoia paizoyne xoris enisxiti paei konta sta 200.


edit by polatov:καλησπερα φιλε μου θα σε παρακαλουσα να κανεις ενα post εδω http://www.puntoclub.gr/viewtopic.php?t=4&start=825 για να σε γνωρισουμε και επισης θα ηθελε να σενημερωσω οτι γραφουμε με μικρους ελληνικους χαρακτηρες.ευχαριστω.

Άβαταρ μέλους
Zaxos_GP
Νικολάκης
Νικολάκης
Δημοσιεύσεις: 96
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 29, 2006 11:48 am
Τοποθεσία: Ηλιούπολη

Δημοσίευση από Zaxos_GP » Τετ Ιαν 10, 2007 5:32 pm

για grande ξερει κανεις τι περνει μπροστα? 16αρια ειναι???ελεγα να τα αλλαξω καποια στιγμη. Αλλα κ τα tweeter γιατι το ενα μου ειχε καει παρολο που τα αντικατεστησα με το μαμα της fiat, δεν τα βλεπω να αντεχουν κ πολυ ακομα...
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
vasilis10
Μαθαίνω να στρίβω.
Μαθαίνω να στρίβω.
Δημοσιεύσεις: 587
Εγγραφή: Τρί Σεπ 05, 2006 7:02 pm
Τοποθεσία: ΑΛΙΜΟΣ

Δημοσίευση από vasilis10 » Τετ Απρ 25, 2007 10:51 pm

Και εγώ θέλω να κάνω μια ερώτηση όσον αφορά τα μαμά ηχεία μπροστά.. Ξέρεις κάποιος τι διασταση έχουν νομιζω είναι 16χ9 κ πόσα βατ??
Πρόσφατα έβαλα οβάλ πίσω 70 rms της blaukpunt κ είμαι πολύ ευχαριστημένος με τη μόνη διαφορά ότι εχω τον ήχο περισσοτερο πισω κ θέλω να βάλω κατι καλό κ μπροστα για να έρθει λίγο στα ισα... Τι έχετε να μου προτείνετε κ πόσα βατ - rms k db να κοιτάω???

Απάντηση

Επιστροφή στο “Ηχος”