Γρατζουνιά

Θέματα που αφορούν την αισθητική βελτίωση.

Συντονιστής: Puntoclub.gr moderators

Άβαταρ μέλους
mix21
Έβγαλα το Ν
Έβγαλα το Ν
Δημοσιεύσεις: 146
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 03, 2006 2:03 pm
Τοποθεσία: Βόλος

Δημοσίευση από mix21 » Κυρ Νοέμ 05, 2006 3:20 pm

δεν είναι ιδιαίτερα βαθεια αλλα έχει φύγει το χρώμα. κ έτσι να το αφήσω που λεει ο λόγος δεν χτυπάει στο μάτι. καπου διάβασα οτι μπορώ να πάρω απο την αντιπροσωπεία ενα μπουκαλάκι ιδιο χρώμα, να το προτιμήσω?
τπτ για βελτίωση εμφάνισης?
ευχαριστώ για την απάντηση



Άβαταρ μέλους
P.A.D.R.C
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 16442
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 11, 2004 2:58 pm
Τοποθεσία: Ιωάννινα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από P.A.D.R.C » Κυρ Νοέμ 05, 2006 4:07 pm

To μπουκαλακι το αγορζεις με βαση τον κωδικο του χρωματος σου.Ουσιατικα ειναι ενα "μανο" σαν αυτα που βαφουν οι γυναικες τα νυχια τους,δλδ εχει ενα πινελο και ειναι κυριως για πλαστικα κατα την γνωμη μου..Αν η γρατσουνια δεν εχει βαθος καλυτερα να δοκιμασεις με μια αλοιφη πρωτα..!
No matter what,F.I.A.T. will always be in my heart..
Εικόνα
PERFORMANCE ADRENALINE EXPLOSION RACING CLUB

Just an SBG-GREEN Forced Air Induction System & 151.710km @1121kg (MOTtest)

xristos0
Νικολάκης
Νικολάκης
Δημοσιεύσεις: 69
Εγγραφή: Δευ Οκτ 16, 2006 5:47 pm

Δημοσίευση από xristos0 » Κυρ Νοέμ 05, 2006 4:09 pm

δεν γνωριζω εαν το εχει η αντιπροσωπεια.παντως καλι σκεψη.η γνωμη μου ειναι εαν δεν φαινετε πολι να τιν αφισεις.εκτος και εαν χτιπαι πολι στο ματι.ρωτα και σε κανενα βενζιναδικο που να το εχεις εμπιστοσινι.

Άβαταρ μέλους
P.A.D.R.C
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 16442
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 11, 2004 2:58 pm
Τοποθεσία: Ιωάννινα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από P.A.D.R.C » Κυρ Νοέμ 05, 2006 4:15 pm

Oλες οι αντιπροσωπειες εχουν για ολα τα χρωματα λιγο πολυ..και για σενα που εχεις GP..!
No matter what,F.I.A.T. will always be in my heart..
Εικόνα
PERFORMANCE ADRENALINE EXPLOSION RACING CLUB

Just an SBG-GREEN Forced Air Induction System & 151.710km @1121kg (MOTtest)

Άβαταρ μέλους
mix21
Έβγαλα το Ν
Έβγαλα το Ν
Δημοσιεύσεις: 146
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 03, 2006 2:03 pm
Τοποθεσία: Βόλος

Δημοσίευση από mix21 » Κυρ Νοέμ 05, 2006 4:22 pm

θα παω στην αντιπροσωπία να τι δει κανενας τεχνικός κ να μου πει αν αξίζει. υπαρχουν κ κάποια λίγα στιγματα αλλα είναι οκ.
ευχαριστώ παιδια

Άβαταρ μέλους
GOLF GTI 20VT
Νικολάκης
Νικολάκης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τετ Δεκ 13, 2006 6:22 pm
Τοποθεσία: ΛΑΡΙΣΑ

Re: Γρατζουνιά

Δημοσίευση από GOLF GTI 20VT » Τετ Δεκ 13, 2006 6:46 pm

Asxetos έγραψε:Πήγα σήμερα να μπώ στο πουντακι μου και διαπίστωσα μια γρατζουνια απο τον ένα προβολέα ως τον άλλο... Ετσι και ειχα μπροστα μου αυτον που το εκανε σίγουρα θα ήμασταν σε αστυνομικό τμήμα τώρα για ξυλοδαρμο...
Παντώς θέλω να το βάψω και δεν έχει λήξει ακόμα η εγγύηση της βαφής, οπότε θα πρέπει να το βάψω στο επίσημο συνεργειο.. Πόσο λέτε θα κοστίσει;
ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΡΩΤΑ ΓΙΑ ΤΙΜΗ ΣΤΗΝ ............

Edit by POlatov:Παρακαλω πολυ γραφουμε με μικρους ελληνικους χαρακτηρες!ευχαριστω!

Billys_RR
Νικολάκης
Νικολάκης
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 11, 2005 12:23 pm

Δημοσίευση από Billys_RR » Πέμ Δεκ 21, 2006 12:09 pm

στη ................ από προσωπική εμπειρία είναι κάπως ακριβοί..
δεν λεω,ειναι πολυ καλοι στη δουλεια τους, αλλα δεν ειναι λυση να φτιαξεις ενα χτυπηματακι οικονομικα,αλλα να μην μπλεξεις με φανοποιους κτλ.
επειδη περναω απο εκει οταν πηγαινω στη σχολη μου,εχω δει ferrari f430, αρκετα porche, προχθες μια gallardo βυσσινί. :grin: και αλλα...

Άβαταρ μέλους
valantis-Sporting
Τρέχω σε αγώνες.
Τρέχω σε αγώνες.
Δημοσιεύσεις: 1001
Εγγραφή: Δευ Μαρ 20, 2006 12:06 am
Τοποθεσία: Athina

Δημοσίευση από valantis-Sporting » Τρί Δεκ 26, 2006 1:54 am

Billys_RR έγραψε:στη ............... από προσωπική εμπειρία είναι κάπως ακριβοί..
δεν λεω,ειναι πολυ καλοι στη δουλεια τους, αλλα δεν ειναι λυση να φτιαξεις ενα χτυπηματακι οικονομικα,αλλα να μην μπλεξεις με φανοποιους κτλ.
επειδη περναω απο εκει οταν πηγαινω στη σχολη μου,εχω δει ferrari f430, αρκετα porche, προχθες μια gallardo βυσσινί. :grin: και αλλα...
Απαγορεύεται η υπόδειξη καταστημάτων.Παρακαλώ ότι πληροφορίες μονο μέσω pm.Ευχαριστώ
Εικόνα ΕικόναΕικόνα
PUnToclub.gr ΑΝ ειστε κοτουλΕΣ στα κρεβατια σας...


lucky
Νικολάκης
Νικολάκης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Παρ Μαρ 09, 2007 2:01 pm
Τοποθεσία: βριλησσια

Δημοσίευση από lucky » Παρ Μαρ 09, 2007 3:15 pm

παιδια αν δεν δειτε το αυτοκινητο μου δεν μπορειτε να καταλαβετε τι χαλι εχει απο γρατζουνια!καπο μπρος και πισω, ολες οι πορτες και τα φαναρια μονο στον ουρανο δεν εχω. Εχει πονεσει η ψυχη μου. Εν το μεταξυ εχω το punto 55 του 97. σε οποιον φαναρτζη το εχω παει με εχει διωξει γιατι λεει το αμαξι εχει ολο και ολο 2500 ευρω αξια και δεν αξιζει και για να με ξεφορτωθουν μου ζηταν 2000 ευρω για ολικη βαφη ποσο που ειναι εξωφρενικο. Τι συμβουλευετε εσεις?

Άβαταρ μέλους
BLUE SCORPION
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 3018
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 17, 2006 2:53 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ-ΡΟΔΟΣ

Δημοσίευση από BLUE SCORPION » Παρ Μαρ 09, 2007 4:16 pm

παντως αυτα τα ατομα θελουν σκοτωμα πριν απο κανα μηνα περιπου στο δρομο που μενω καποιος ειχε παρκαρει ενα saab 9-5 aero καινουργιο δεν ειχει ακομα πινακιδες εκεινη την ωρα περναγε μια παρεα απο 10 ατομα 16 -20 χρονων πηγαν μπροστα απο το αμαξι και του εσκασε ενα απο αυτους μια κλωτσια τοσο δυνατη στην πορτα που χτυπησε συναγερμος και μαλιστα του εκανε γερο βαθουλομα δυστυχως δεν προλαβα να κανω τπτ γιατι ημουν μακρυα και αυτοι το βαλαν στα ποδια με το που φωναξα......
και οπως θα περνω τις στροφες με 130 χωρις λαστιχα και αντιστρεπτικες εσυ αν θελεις κοιταζε με
"esy eisai o monos an8rwpos ston kosmo pou exeis mprostokinhto kai kaneis kalyteres pantes apo piswkinhto"cool_pipis
http://www.youtube.com/watch?v=A2CQ3YE4 ... ed&search=
http://www.youtube.com/watch?v=SsDY0nbZtSI
http://www.youtube.com/watch?v=SBKOpFVggr8

Άβαταρ μέλους
polatov
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 6527
Εγγραφή: Παρ Σεπ 01, 2006 6:10 pm
Τοποθεσία: Ηλιουπολη

Δημοσίευση από polatov » Παρ Μαρ 09, 2007 4:16 pm

lucky έγραψε:παιδια αν δεν δειτε το αυτοκινητο μου δεν μπορειτε να καταλαβετε τι χαλι εχει απο γρατζουνια!καπο μπρος και πισω, ολες οι πορτες και τα φαναρια μονο στον ουρανο δεν εχω. Εχει πονεσει η ψυχη μου. Εν το μεταξυ εχω το punto 55 του 97. σε οποιον φαναρτζη το εχω παει με εχει διωξει γιατι λεει το αμαξι εχει ολο και ολο 2500 ευρω αξια και δεν αξιζει και για να με ξεφορτωθουν μου ζηταν 2000 ευρω για ολικη βαφη ποσο που ειναι εξωφρενικο. Τι συμβουλευετε εσεις?
φιλε μου καλως ηρθες στην παρεα μας.θα σε παρακαλουσα να κανεις πρωτα ενα post εδω http://www.puntoclub.gr/viewtopic.php?t=4&start=915 και να μας πεις λιγα πραγματα για σενα.ευχαριστω.
"Competition reduces competitors"
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
EKTELESTIS
Νικολάκης
Νικολάκης
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Τετ Δεκ 27, 2006 1:12 am

Δημοσίευση από EKTELESTIS » Τετ Αύγ 22, 2007 11:07 pm

πω πω παιδια την επαθα και εγω. εχω το αμαξι μου στο συνεργιο (και το ειχε αφησει εξω στο παιζοδρομιο το βραδυ) λοιπον καποιος μου εκανε γρατζουνια πιθανοτατα με κλειδι απο το μπροστινο φως εως το πισω. βαθια γρατζουνια και φενετε η λαμαρινα. μου ειπε απο το συνεργιο πως θα μου το καληψει η ασφαλεια του (θα πει πως με τρακαρε) πιστευετε πως θα με καλυψει? και αν οντως με καλυψει υπαρχει πιθανοτητα να βαφτει ολοκληρο?

Άβαταρ μέλους
P.A.D.R.C
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 16442
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 11, 2004 2:58 pm
Τοποθεσία: Ιωάννινα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από P.A.D.R.C » Πέμ Αύγ 23, 2007 9:39 am

Μπορει να σε καλυψει αλλα οχι να στο βαψει ολοκληρο λογικα..
No matter what,F.I.A.T. will always be in my heart..
Εικόνα
PERFORMANCE ADRENALINE EXPLOSION RACING CLUB

Just an SBG-GREEN Forced Air Induction System & 151.710km @1121kg (MOTtest)

Άβαταρ μέλους
EKTELESTIS
Νικολάκης
Νικολάκης
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Τετ Δεκ 27, 2006 1:12 am

Δημοσίευση από EKTELESTIS » Παρ Αύγ 24, 2007 9:09 pm

και κατι αλλο... εχω μεικτη ασφαλεια. αν σε περιπτωση δε γινει τπτ... λογικα με καλυπτει η δικη μου ε? και αν ναι.... θα βαφτει ολοκληρο?

Άβαταρ μέλους
P.A.D.R.C
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 16442
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 11, 2004 2:58 pm
Τοποθεσία: Ιωάννινα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από P.A.D.R.C » Παρ Αύγ 24, 2007 9:25 pm

Λογικα..:-)
No matter what,F.I.A.T. will always be in my heart..
Εικόνα
PERFORMANCE ADRENALINE EXPLOSION RACING CLUB

Just an SBG-GREEN Forced Air Induction System & 151.710km @1121kg (MOTtest)

Απάντηση

Επιστροφή στο “Εξωτερική εμφάνιση”