αεροτομη...βοηθεια...!!!

Θέματα που αφορούν την αισθητική βελτίωση.

Συντονιστής: Puntoclub.gr moderators

Άβαταρ μέλους
TGL_Tuning
Έβγαλα το Ν
Έβγαλα το Ν
Δημοσιεύσεις: 145
Εγγραφή: Τρί Αύγ 24, 2004 12:17 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από TGL_Tuning » Πέμ Σεπ 02, 2004 3:29 pm

puntogtman έγραψε:ειναι παρανομες γιατι δεν εχουν εγκριση τυπου απο το υπουργειο απ οσο ξερω.ειναι φοβερες αεροτομες,και οσοι τις πουλανε ειναι παρανομοι και αυτοι.
den nomizw na iparxei kanena problima.Egw prosfata ekana mia isagogi girw stis 50 aerotomes alouminiou kai den ezisa kanena problima oute sto telonio.



MAFIA

Δημοσίευση από MAFIA » Πέμ Σεπ 02, 2004 4:09 pm

ανάλογα τον εκτελωνιστή που έχεις μπορει και να μην προκύψει πρόβλημα στο τελωνείο για ότι και να φέρεις...

Άβαταρ μέλους
TGL_Tuning
Έβγαλα το Ν
Έβγαλα το Ν
Δημοσιεύσεις: 145
Εγγραφή: Τρί Αύγ 24, 2004 12:17 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από TGL_Tuning » Πέμ Σεπ 02, 2004 4:59 pm

nai exeis dikio se auto alla otan kaneis eisagogi apo xwres ektos eok poli ta psaxnoun, kai eimai sigouros oti oposdipote tha me dimiourgousan kapio problima.
kai ta radar detector einai paranoma alla se ligo tha ta broume kai sta super market :)

MAFIA

Δημοσίευση από MAFIA » Πέμ Σεπ 02, 2004 5:11 pm

λοιπόν δεν θέλω να μπω σε πολλές λεπτομέρεις μέσα στο forum.
οι γονείς μου είναι εκτελωνιστές επειδή και εγώ μέσα-έξω στο γραφείο τους είμαι ξέρω αρκετά πράγματα.
μπορείς να φέρεις ότι θες και ας μην έχει εγκριση απο το υπουργείου και ας είναιαπο τρίτες χώρες.
περισσότερα δεν μπορώ να μιλήσω εδώ. :wink:

legend_R
Νικολάκης
Νικολάκης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τρί Σεπ 14, 2004 3:19 pm

Δημοσίευση από legend_R » Τρί Σεπ 14, 2004 6:50 pm

ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΙΤΑΛΟΦΙΛΟΙ......ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ.....ΜΟΛΙΣ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΠΟ :D ΥΝΤΟ ΤΟΥ 95 ΓΙΑ 1 ΜΟΥ ΑΜΑΞΙ....ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ..ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΣΟΥΛΟΥΠΩΣΩ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΚΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΜΕ ΑΞΕΣΟΥΑΡ...ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΑΓΑΖΙΑ?ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

MAFIA

Δημοσίευση από MAFIA » Τρί Σεπ 14, 2004 7:13 pm

καλησπερα και καλως ηρθες!καταρχην κανε σε παρακαλω ενα post στην γνωριμια μελων :arrow: ¨καλως ηρθατε.και κατα δευτερων
συντομα θα ανακοινωθουν τα μαγαζια με τις προσφορες για ολα τα μελη!

PUNTOGT2

Δημοσίευση από PUNTOGT2 » Τρί Σεπ 14, 2004 11:28 pm

legend_R έγραψε:ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΙΤΑΛΟΦΙΛΟΙ......ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ.....ΜΟΛΙΣ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΠΟ :D ΥΝΤΟ ΤΟΥ 95 ΓΙΑ 1 ΜΟΥ ΑΜΑΞΙ....ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ..ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΣΟΥΛΟΥΠΩΣΩ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΚΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΜΕ ΑΞΕΣΟΥΑΡ...ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΑΓΑΖΙΑ?ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
επισης φιλε μου για να εχεις δικαιωμα στα συνεργαζομενα μαγαζια θα πρεπει να ανταποκρινεσαι στις συνδρομες του club μας

Άβαταρ μέλους
N1GHTM4R3
Μαθαίνω να στρίβω.
Μαθαίνω να στρίβω.
Δημοσιεύσεις: 876
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 05, 2004 3:53 pm
Τοποθεσία: Rodos

Δημοσίευση από N1GHTM4R3 » Παρ Σεπ 17, 2004 7:35 pm

paides endiaferome gia aerotomi gia to gt mou... ti protinete??

pou tha vro merikes foto gia na xazepso kai na apofasiso xoris viastikes kinisis??

perimeno neotera!!! tnx!!
XATZIS RACING !!!

Απάντηση

Επιστροφή στο “Εξωτερική εμφάνιση”