Καθρευτες...

Θέματα που αφορούν την αισθητική βελτίωση.

Συντονιστής: Puntoclub.gr moderators

Απάντηση
sklrs
Νικολάκης
Νικολάκης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Δευ Σεπ 17, 2007 4:36 pm

Καθρευτες...

Δημοσίευση από sklrs » Δευ Σεπ 17, 2007 5:14 pm

Παιδια εχω σοβαρό πρόβλημα με τους καθρεύτες... Μου τους έχουνε σπάσει και τους 2, και έχω τρελαθεί απο τα νεύρα... Προσπαθώ εδω και πολύ καιρό να βρώ μια λύση απο το internet, γιατι μένω στην επαρχεία και τα μαγαζια εδω ειναι για κλάματα... Θέλω με την ευκαιρία να τους αλλάξω. Ξέρει κανένας κάποια σελίδα-κατάστημα?



Άβαταρ μέλους
P.A.D.R.C
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 16442
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 11, 2004 2:58 pm
Τοποθεσία: Ιωάννινα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από P.A.D.R.C » Δευ Σεπ 17, 2007 5:17 pm

Φιλε μου καλως ηρθες στην παρεα μας.Καταρχην πες μας 2 λογια για σενα εδω..
http://www.puntoclub.gr/viewtopic.php?t=4&start=1050

Επι του θεματος που σε καιει τωρα,καλο θα ηταν να μας πει γιατι μοντελο μιλαμε..Στα μεταχειρισμενα εχεις κοιταξει?Και επιπλεον τι σπασιματα εχουν οι καθρεπτες σου,γιατι ενδεχομενως να μπορεις να τους φτιαξεις και μονος σου σχετικα ευκολα..
No matter what,F.I.A.T. will always be in my heart..
Εικόνα
PERFORMANCE ADRENALINE EXPLOSION RACING CLUB

Just an SBG-GREEN Forced Air Induction System & 151.710km @1121kg (MOTtest)

sklrs
Νικολάκης
Νικολάκης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Δευ Σεπ 17, 2007 4:36 pm

Δημοσίευση από sklrs » Δευ Σεπ 17, 2007 8:57 pm

Ναι... Σωστα. Έπρεπε να συστηθώ πρώτα... Έχω ενα ΜΚ2 sporting. Τους έχω κολλήσει αρκετές φορές, και έχω φτάσει στο σημείο που έιπα οτι δεν πάει άλλο. Ειλικρινά χρειάζομαι την βοήθεια σας. Και ευχαρίστως να βοηθήσω και εγώ όπως μπορώ... (σάν γραφίστας). Οταν λες να κοιτάξω στα μεταχειρισμένα τι εννοείς?

Άβαταρ μέλους
P.A.D.R.C
Schumacher
Schumacher
Δημοσιεύσεις: 16442
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 11, 2004 2:58 pm
Τοποθεσία: Ιωάννινα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από P.A.D.R.C » Δευ Σεπ 17, 2007 11:31 pm

Eκει που πουλανε μεταχειρισμενα ανταλλακτικα..:-) Αν μας πεις και την περιοχη που βρισκεσαι ισως ειναι πιο ευκολο να σε κατατοπισει καποιος απο εμας..

Οσον αφορα τα κολληματα που λες,παιζει ρολο το σπασιμο.Για να σου δωσω να καταλαβεις ο δικος μου καθρεπτης εσπασε απο πεζο ο οποιος τον παρεσυρε και τον "ανοιξε" 180 μοιρες (ή τελος παντων οσο ανοιγει μεχρι να σπασει).Επειδη το σπασιμο ηταν στον πλαστικο καλυμμα του αλουμινενιου κυλινδρου που επιτρεπει το ανοιξε-κλεισε,χρησιμομοποιησα συρμα αντι να τον κολλησω μονο.Το αποτελεσμα ειναι οτι εχει 3,5 χρονια που ανοιγοκλεινει καθε μερα και δεν εχει κανενα,μα κανενα προβλημα..
που θελω να καταληξω:αν εχεις κατι αντιστοιχο ισως αξιζει να τον επισκευασεις.Αν παλι ειναι σαν "παζλ" απο πολλα μικρα κομματια μαλλον πρεπει να κοιταξεις για καποιον μεταχειρισμενο καθοτι πχ ο ηλεκτρικος καινουργιος εχει 150 ευρω περιπου..
No matter what,F.I.A.T. will always be in my heart..
Εικόνα
PERFORMANCE ADRENALINE EXPLOSION RACING CLUB

Just an SBG-GREEN Forced Air Induction System & 151.710km @1121kg (MOTtest)

Απάντηση

Επιστροφή στο “Εξωτερική εμφάνιση”